• Blue98
    725
    Ja ne vidim di bi dinamo s kacavendom, vezni red nam je ionako prekrcan, eventualno ako bude nekih odlazaka onda ga ima smisla dovest
  • miro
    3.6k
    ima ga smisla na ljeto dovest, uz prodaju Gojaka i eventualno Mišića
  • Zagi
    5.9k
    Kačavenda ima 18 godina. Oscilira, standardno. Mali će bit velika igračina ali još mora dosta papati.
    Na ljeto obavezno dovesti. Ima mjesta i za njega i Baturinu.
  • puxigadjurdja
    1.5k
    Obavimo građansku dužnost i svi u inbox Orša ostani, purgeri te vole ❤️
  • Ludovic IX
    6.2k
    iskreno, radije da se napravi potpisnik za ostanak orše i nek se poptiš nas par tisuća i obavežemo se da ćemo uplatiti min 100kn u neku dobrotvornu organizaciju pa makar ovu dinamovu zakladu ako ostane
  • maddaddam
    2.9k
    Mlad igrač, sklon oscilacijama, a uz to su i protivnici fokusiraniji na njega, pa manje dolazi do izražaja. Sve je to proces odrastanja. Ima tu energiju koje nam ponekad nedostaje, a da li je igrač za Dinamo ostaje vidjeti. Trenutno sigurno nije, i teško da vrijedi cifre koja se spominjala.
  • deda
    29.7k
    Mi smo dali 4 milje za Nevistića i Štefulja, dali smo 2,65 za Belog, i sad bi trebao biti sretan s 8,5 za Oršu. A za nekakvog Ojedu nudimo 5,3. "Tko je tu lud, rekao bi čovjek"

    Sad bi trebalo dati za Kaču koliko, 4-5. Ma moš mislit. Dinamo preplaćuje apsolutno sve igrače u HNL-u. S tom praksom treba prestati, ali to je najbolji način trenutno za pranje love, tako da sigurno neće.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.2k
    Ma i bez trpanja inboxa Oršić ostaje.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Ak je do para, skupit ćemo mi između sebe nekako razliku :lol:

    Ak orša misli da mu je to sportski izazov u kojem se želi iskušati... Onda ok, mada ne vidim kako on konkretno može pomoći davljeniku koji u 18 kola zabije 16 golova i ima 1 (jednu) pobjedu.

    To je doslovno dragovoljac premierlige.
  • Eduardo
    18.1k
    Gledam sad da je taj Burnley prodao napadača u Newcastle za 30M€ što je njihov najveći transfer u povijesti. Inače, radi se o Novozelanđaninu koji ima 30 godina. Ove sezone zabio je tri gola u 23 nastupa. Vrijednost na TM mu je procijenjena na 6M€.

    Bit ću dosadan ko ovi što se malo malo javno opraštaju od foruma pa ću se ponoviti po treći put. S obzirom na sve Orša u Burnleyu je krađa.
  • Ali
    2k
    Ma nis od odlaska Orse. Ovo je mozda pokusaj managera da ubere neku lovu na transferu.
    Burnley ocito svjestan da im nema spasa u prvoj ligi, prodao lika od 30g u Newcastle za 30m€.
    Izglednjje je da ce Andy Carolla dovesti za 1mil€ do kraja sezone i kad padnu u drugu ligu se okrenuti ovim klincima domacima koje sad imaju.

    Oni imaju samo 12bodova na polusezoni, to znaci da moraju do kraja sezone podici za 50% osvajanje bodova, tj. sad na pola prvenstva imaju 12, a treba im minimum 30-35 da bi ostali premierligasi. Dakle nemoguca misija...

    Orsa ostaje
  • Infinity
    15.5k
    Burnley je daleko od ispadanja. Nemojte da vam njihovo ispadanje bude ikakva utjeha ili argument da Orsic nece zbog tog otici.

    Burnley za 17. Norwichom zaostaje svega cetiri boda uz cak cetiri utakmice manje. Burnley moze ispasti, ali je to daleko od sigurnog.
  • Nino Bule
    12.2k
    Moram rec da mi nije jasno zasto je orsa prije 10 dana pricao kako nema potrebu ici iz dinama pa onda pristane na prelazak u burnley, naravno ako je ovo sve istina.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Jebiga, čini se da je to, to. Ako ništa, zaslužio je da barem pola sezone igra protiv Uniteda, Chelsea, Liverpoola i ostalih engleskih velikana, a novac koji dobijamo za njega je odličan.
    Moj problem je to kaj je odradio pripreme s nama, igra se bazirala na tom da on bude bliže golu i sad to nekako pada u vodu, a nećemo se zavaravati, bez Oršića smo bar 20% slabiji u svakom segmentu i ne vidim mu dobru zamjenu u ovom trenutku. Ovo je isto i veliki udarac za nas jer kad se odričeš najboljeg strijelca u jeku nikad neizvjesnijeg HNL-a onda to ne može donjeti neki optimizam, barem ja na to tako gledam.
    Ak je stvar rješena, hvala Orši za svih 169 tekmi i 67 golova, a pogotovo onih 21 u Europi i svim onim bombama protiv tovara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions