• NORTE
    9.9k
    Sevilla dovela MartialaGelipter
    Zanimljivo. Doduše, igrački je propao u Manchesteru.
    Riješit ćemo ih s Oršićem i Ojedom, a možda i bez ijednog od njih :grin:
  • marcio amoroso
    34k
    Riješit ćemo ih s Oršićem i OjedomNORTE

    Orša i Ojeda naprijed bi značilo da ima tempa napretek, da ima trke napretek i da ima brzine napretek. Sa takva dva napadača nitko nema mira.
  • vjeko1701
    6.1k
    Pa ti od tajnica, policajaca i ljubavnica tražiš da razumiju bilo koji aspekt nekog sporta?
  • deda
    29.6k
    Naravno da ne, ali ima tu i nekakve struke možda
  • Stjepan
    479
    Ako Oršic ode možda probati dovesti Drmića ako će se igrati 3-5-2
  • Krizy
    38.4k
    Mislim da Drmić ostaje u Rijeci jer nije Marin Jakoliš.
  • vjeko1701
    6.1k
    Pitanje koliko je ima i koliko je se sluša. Ne bi me čudilo da su Kopić i Krznar dvije najstručnije osobe u klubu
  • NORTE
    9.9k
    Orša i Ojeda naprijed bi značilo da ima tempa napretek, da ima trke napretek i da ima brzine napretek. Sa takva dva napadača nitko nema mira.marcio amoroso
    Definitivno sam protiv prodaje Oršića kad bolje razmislim. Ako želi može ić na ljeto. Čak i da ispadnemo odmah od Seville, bar da ispadnemo muški od boljih i s ispaljenom najjačom artiljerijom.

    Dovođenje Bočkaja čini sve naše igrače opasnijima po gol suparnika.
    Prodaja Oršića bila bi veliki korak unatrag za "nuklearnu raketu". Sad s Bočkajem ovaj dinamo je puno jači, s Ojedom bi bio još jači. Rampa Oršiću i dozvola za ljetni transfer.
  • marcio amoroso
    34k
    Mi ako igramo 3-5-2 i jednog napadača igra Petko, onda drugog napadača mora igrati netko pokretljiv i brz kao Orša. Ne mogu Petko i Drmić igrati naprijed.

    Od igrača u našem kadru vidim jedino Menala i možda Špikića koji to mogu igrati.
  • Stjepan
    479
    E da nisu prodali Gavranovića imali bi bar donekle dostojnu zamjenu za Oršića u formaciji 3-5-2
  • marcio amoroso
    34k

    Donekle, da. Kažem, idealan je neki brzanac koji je k tomu agresivan i koji ima pluća za 90 minuta. Orša to sve ima. Gavran samo nešto od toga.
  • deda
    29.6k
    Prespor je Gavro za to
  • deda
    29.6k
    Najprije bi to još mogao Luka
  • Stjepan
    479
    Oršića bi pustio na ljeto ali sad nikako jer nam je naslov u prvenstvu i sad u pitanju kamoli odlaskom Oršića.Naslov prvaka nam donosi kvale u LP gdje smo u svakom protokolu nositelji nagrada za ulazak u grupe 22-23mil eura.Ako ne osvojimo prvenstvo igramo kvale za KL gdje ulaskom u grupu možemo zaraditi 5-6mil te bi morali prodati 5-6 glavnih igrača kako bi pokrili godišnji proračun od 40-50mil eura.
  • serbus
    3.8k


    Imamo još jedan adut spojiti Drmića sa tram11
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions