• db-izbjeglica
    15.5k
    nisu samo sportske u pitanju, svi relevantni mediji su u pitanju., prednjači gol.hr i nova tv.

    na novu godinu mamuran gledam TV...vijesti/dnevnik, ide prilog o prvim bebama u novoj godini, javljanje oca jedne od tih beba, neko magare s hvara/brača...lik u nekoj jajdučkoj majici, par sekundi priča o djetetu, ostalo o tome kako će hajduk osvojiti naslov :rofl:

    jbt koji k...c? da sam novinar i da to netko napravi za dinamo, pitao bi ga kakve to veze ima s životom, rekao da se skulira i ukoliko želi kaže par floskula vezanih uz tematiku rođenja djeteta.

    međutim, bit će veći gušt sprdati ih na kraju sezone...svu dostupnu artiljeriju će trebati izvući. :grin:

    također, nije mi jasno kako se nitko od novinara na zapita od kud hajduku lova?
    koliko su oni uprihodili ove sezone? od europe ništa, od transfera nisu prebacili par milja eura, od kud? jogurti, japanke idu brutalno dobro ili što?
  • vjeko1701
    8.6k
    Trebali bi ovo prebacit na HNL il shit of the day, ne treba i ovu temu spamat moralnim vertikalama...priznajem krivicu
  • db-izbjeglica
    15.5k

    ovo postaje prava sapunica, čak su se i nekakvi svatovi našli u priči...genijalno
  • Ali
    2.2k

    Da Bjelicin tim se dokazao u radu u Italiji, Austriji i poljskoj. Gdje su bili pri vrhu ili na vrhu prve lige.
    Nino Bule je igrao godinama hnl i ima sigurno 50tak samo golova u prvoj hnl i uvijek pri vrhu tablice.
    Kaj ima neki Sandro Perkovic osim kaj je igrao amatersku ligu i bio na cipru u drugoligasu.

    Pomocnici na klupi dinama moraju imati:
    a) iskustvo u jacoj ligi
    b) barem dvojica uz trenersko i neko znacajnije igracko iskustvo
    c) profesionalci, a ne frendovi smo daj da ti sredim dobru placu...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Da Bjelicin tim se dokazao u radu u Italiji, Austriji i poljskoj. Gdje su bili pri vrhu ili na vrhu prve lige.
    Nino Bule je igrao godinama hnl i ima sigurno 50tak samo golova u prvoj hnl i uvijek pri vrhu tablice.
    Kaj ima neki Sandro Perkovic osim kaj je igrao amatersku ligu i bio na cipru u drugoligasu.

    Pomocnici na klupi dinama moraju imati:
    a) iskustvo u jacoj ligi
    b) barem dvojica uz trenersko i neko znacajnije igracko iskustvo
    c) profesionalci, a ne frendovi smo daj da ti sredim dobru placu...
    Ali

    dinamov trenerski kadar je loš i ne prati kvalitetu momčadi...ali ovo ostalo nema veze s vezom.
    kakvo igračko iskustvo ima thomas tuchel? kakvo igračko iskustvo ima nagelsmann?

    netko može biti genijalan trener bez dana ozbiljnog igračkog iskustva, čak i bez ozbiljnijeg trenerskog posla prije toga. na kraju krajeva, krznar je imao sasvim pristojnu igračku karijeru, alen peternac se nazabijao golova i golova po španjolskoj, mihael mikić nije imao ništa slabiju karijeru od bule, za razliku od njega čak je i zaigrao u ligi petice. što tek reći o igoru cvitanviću - po toj logici sutra bi trebao dobiti priliku u trenerskom kadru prve momčadi.
  • Ali
    2.2k

    Zato sam i rekao barem dvojica da imaju neko igracko iskustvo.
    Sada su u stozer frendovi od kopica koji isto nije neki trenerski mag, naprotiv (po mom misljenju trener papak, koji nema kvalitete za dinamo).
    Ak mi deset ljudi na zoni kaze bez googla trenerske ili igracke reference za:
    Sandro Perkovic
    Dario Basic
    Sandro Zufic
    Ivan Stefanic

    Jedino Peternac je poznat, ali to mu je jedini plus...
  • deda
    32.8k
    Svatko bira svoj stožer, Krki je po imenima imao super stožer pa je bila mauna.
  • Mališan
    1.8k
    Stefanic je poznati kondicijski trener, ak se ne varam on je bio u stožeru kad smo debelo nadtrčali Arsenal na maksimiru
  • marcio amoroso
    36.8k
    Imena u stožeru uopće ne moraju biti poznata. Tko je znao za Pomsa prije Dinama?

    Tko zna kako se zovu Guardiolini ili Kloppovi pomoćnici?

    Meni Kopić prvom ne sjeda i rekao sam to odmah, ali pljuvati po pomoćnicima bez da ljudi krenu raditi mi je iskreno smiješno.
  • deda
    32.8k
    A i Kopiću smo već takvu artiljerijsku pripremu napravili da ne može razočarati.
  • The Undertaker
    5.5k
    Realno si u pravu. Ako potonemo, nitko neće kriviti previše Kopića jer većina misli da ne zna i da nije za trenera Dinama. Krivi su oni koji su ga tamo stavili. On može samo pozitivno iznenaditi.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    kopić je bolji trener od krznara, ako se s njim praktički cijelu polusezonu uspjelo biti pri vrhu,
    mislim da će i kopić to znati izmanevrirati u ostatku prvenstva.

    međutim, dinamu je na ljeto potreban novi, kvalitetan, iskusan i renomiran trener. osim ako kopić ne oduševi, nadmaši sva očekivanja, značajno poboljša igru, glatko uzme prvenstvo, izbaci sevillu, odigra brutalno protiv ostalih protivnika u europi... :grin:
  • Olmic
    3.7k
    Potvrdio Kopić da Ojeda ima želju doći ali da nije gotovo i da je klub kao klub dao maksimum.. Kaže nije moguće da se okrenu i drugom rješenju
  • Zagi
    7.9k
    Misliš nije nemoguće?
  • Dinamosaur
    1.5k
    To mi zvuči kao probali smo sve ali nije prošlo.
    Meni se ionako ćini da bi bilo bolje uzet Kačavendu i dati mu odmah šansu da igra,mali je uporan i mislim da će uspjeti i u Dinamu.
    A kaj se tiće cijene koju gazda Lokosa traži- pa kaj nema više nitko iz dinamove uprave auto s gepekom?!? :razz:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions