• eol12
    588
    Sreća da imam poslovnih obaveza popodne pa će mi dan proletjeti opet.
  • Crni86
    3.5k
    ne ludi ovaj igrac, ali pricamo opcenito valjda i zasto se od toga treba zastiti, a ne im progledat kroz prste i pravit se da nicega nije bilo. Na kraju sam napisao ako je u ovom slucaju uopce doslo do toga jer kolega tvrdi nesto samo da tvrdi, a ne zna jel to tak bilo ili nije.

    Bati je normalan decko i za njega se ne brinem.
  • Common Sense
    796
    Svim aketrima u svijetu nogometa odgovaraju ta šuškanja/glasine o potencijalnim transferima. Medijska pažnja paše igračima, zastupnicima, klubovima, novinarima, rezultira s više klikova, medijskog sadržaja, followera. Zato su se i pojavili ti tzv profesionalni insideri, odnosno ljudi koji se samo s tom tematikom bave.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Ma bzvz, ništa od toga, ne gubite vrijeme, Baturina ostaje, odite roštiljat i cugat, lijepo je vrijeme
  • Sava Krpa
    266
    Jedina pozitivna stvar ako ode je ta što ce nam se vratiti za koju sezonu u pokušaju spašavanja karijere.
    Šalu na stranu, bezrezervno vjerujem ovoj upravi i ne sumnjam da Martin ostaje sa nama.
  • Krezo
    44
    Evo citam kako je Fiorentina upravo dovela veznjaka Rome, Edoardo Bove. Posudba s mogucnoscu otkupa (cifra oko 10m€). Dok on stigne brzim vlakom u Firencu, sastave ugovor, nestane boje u printeru pa sprint u prvu trgovinu, slikanje (ako nije izbirljiv pa prva slika bude ok za instagram), bit ce to vec nekih 8 navecer. Ako racunamo da im stize i Cataldi… Nece imat vremena za naseg Martina bit ce to sve dobro, samo pozitiva
  • don
    5.5k
    koliko bespotrebnih gluposti u 12 sati
  • Heisenberg1986
    195
    Opet ste se nakacili na glupost. Baturina ne ide nigdje u ovom roku osim ako netko ispali 25 30 milijuna u zadnjih par dana roka plus budući postotci, što se neće dogodit.

    Smirite se i uživajte u momentu, čekajući zdrijeb za to kad je koja tekma doma, a kad koja u gostima i gledajte kako najjeftinije doći do gostujucih stadiona.
  • prefontaine
    315
    Baš. Ja se nadam da glupi tweet "insajdera" plus nespretna izjava dopredsjednika dovela do općeg ludila, a istina je skroz drugačija. Tipa ovi iz Fiorentine poslali request 15m + bonuses for Martin, ovi naši stisnuli reject, ovi rekli ok, hvala doviđenja. Zeko se spustio na teren, baš u vrijeme treninga, i veli "Martin, stigla je ponuda za tebe, ali smo je odbili". Martin ga pita "od koga", ovaj mu odgovori "od Fiorentine". Martin se samo nasmija i kaže "a dobri moj Zeko, jel ti stvarno misliš da bi ja iša igrat konferenciju dok mi je dinamo u ligi prvaka?".
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    20 stranica šizofrenije...
    Baš ste se napalili :grin:
    Batko, povedi nas u derbije pa onda i u LP!
  • Hnlovac
    1k
    Sviđa mi se kaj se sad smirila tema, valjda nije jer se stisce do kraja smjene ili se vozi do doma nego da ćemo do kraja dana nabit max 5 stranica od kojih će 3 bit pohvale za upravu kaj je odbila žabare
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions