• tp1997
    262
    Also in the good news department, Deni Jurić sporazumno raskinuo ugovor.

    A bio na 400.000 eura godišnje do ljeta 2026., tako da izvrsno
  • KaJJe
    229
    Deni Jurić, heroj, a ne zločinac.
    Ovo za Baturinu bi mi bilo ravno pucanju u nogu, a gospon Marić mi ne izgleda ko neko ko bi si nakon svega tak glupo puknul u nogu.
  • Crni86
    3.5k
    ovo zvuci kao neki perverzan san…

    Nadam se da ce uskoro i sluzbeno to objaviti
  • Sesvećanin
    31
    Ako je za Batija istina, petak je, od srece cu se napit, a ako je za Jurica isto istina, bit cu u jarku nekom
  • Marcinko
    595
    20 stranica šizofrenije..Nemrem igra Dinamo

    Uz to mediji koji su više skloni senzacionalizmu cijeli dan pišu da je realniji ostanak, ja ni u jednom trenutku nisam o tome brinuo, a ovdje panika.

    ovo zvuci kao neki perverzan sanCrni86

    Vjerojatno će mu dio ugovora isplatit.
  • Brusa
    1.5k
    da smo 100 hiljada eura uštedili, isplati se :up:
  • Dinaminjo
    929
    Ma sada sa priljevom LP ja bih svima isplatio 1 godinu za raakid. U prvoj godini si na 0, dalje u plusu, a oni mogu slobodno traziti klub
  • Peškaman
    4.2k
    Ekstra vijest,je li zna tko gdje ide,Koper ili?
    Štefulj,Bočkaj, Moharrami i Perić ostaju.
    Je li zna tko kakvo je zdravstveno stanje Moharramija/Perića,jesu li uopće u treningu,ako jesu,timski ili individualni?
  • tp1997
    262
    Štefulj je otišao na posudbu u Gyor. Ne znam samo koji je aranžman po pitanju plaće, odnosno koliki dio (ako ikakav) njegove plaće oni preuzimaju
  • prefontaine
    315
    Inače, s momčadi je trenirao Sadegh Moharrami. Već pomalo zaboravljeni Iranac ozlijedio se još u veljači, stradalo mu je koljeno, dugo ga nema u planovima, ali sad smo vidjeli naznaku da bi se uskoro mogao vratiti među konkurente za momčad.
  • Captain America
    17.6k
    Jesu Štefulj i Bočkaj zadnji od utega koji su ostali u klubu?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Bočkaj bi već bio riješen da se nije ozlijedio. Štefulj je na posudbi, nadam se da su Mađari preuzeli plaću. Ako je Jurić riješen, ostao je još Brkljača.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Bockaj odbio Goztepe jer je htio u Legiu i sad ga placamo 450k, s tim da ide povecanje na 600k iduce godine.

    Pretpostavljam da Moha ostaje do zime jer mu svakako istjece ugovor ba kraju sezonu.

    Brkljaca mozda moze u Slaven ili slicno, a Menala bi se moglo proslijediti u BiH/Sloveniju.
  • dinon7
    849
    Od cijele one liste igrača kojih se treba riješiti ostali smo na Brkljaci, Bockaju, Menalu, Pericu, Stefulju i Moharramiju.
    Kakav posao je odrađen ljudi moji.
    Svaka čast
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions