• CastAway1986
    1.4k
    slažem se da je određeni rizik ponajviše zbog prilagodbe na sve , od države do drugačijeg stila nogometa ..Ali opet i Dudu i Olmo su došli kao jako mladi pa su uspjeli..Ako biram između ovog i dati 4-5 M za Pasalica onda bi radije kolumbijcu dao šansu...
  • Nogo
    3.4k
    Iskreno, ovaj mali mi ne izgleda baš avion, raketa i sve što tražimo u ovom trenutku. S druge strane ima 20 godina i puno je pred njime.

    Ja vidim da mi zaboravljamo da nas dvije utakmice dijele od lige prvaka i 30+m eura.
    Ja se samo nadam da nama Kolumbijac/Šotiček neće biti neovisno o ligi prvaka/europskoj ligi prve opcije.
    I ovaj i Šotiček su talenti koji se mogu još negdje na posudbi izbrusiti.

    Po meni jedan u vezi tipa Čerin, jedan stoper i desno krilo ranga Dinama se može dovesti bez iskrcaja kamiona za talente koje možda imamo u našoj školi.

    Znam da su nam zadnji rokovi više odmogli nego domogli ali ovako blizu ligi prvaka, prodaji Olma i zaradi nismo bili blizu nikad.

    Možda previše očekujem ali neigramo ligu konferenciju iz 2.pretkola pa da moramo strepiti koga dovesti i hoćemo li ući u koju skupinu.

    Najgore za kraj iskreno nebih volio više gledati Špikića kao prvu opciju i amen!
  • NitkoBitan
    16.1k
    Ako biram između ovog i dati 4-5 M za Pasalica onda bi radije kolumbijcu dao šansu...CastAway1986

    Ali klub ne treba birat izmedu dvije opcije kad ih vjerojatno ima preko 10.

    Razlika Spanjolske sa SP od prije dvije godine i ove Spanjolske na EP su dva ubojita krila. Nema zujanja uokolo... Svaki cent ce isplati ulaganjem u dobro krilo i klub ne bi smio skrtarit za tu poziciju.
  • Crni86
    3k
    Svaki cent ce isplati ulaganjem u dobro krilo i klub ne bi smio skrtarit za tu poziciju.NitkoBitan

    Ovo lijepo zvuci, upitno je samo koliko novca imamo na raspolaganju za tu poziciju. Mozda je nas plafon trenutno tih 1,5/2 milijuna eura. Vjerujem da bi svi u klubu iskesirali 3,4 milijuna eura za neko bomba desno krilo i dali mu placu 1,5 milijuna eura. To je varijabla koja nam je nepoznata, a zapravo je kljucna za dovodenje igraca.

    Pricamo svi, da smo nadomak para od LP, a svi zaboravljate da nam to donosi onda priliku da ne moramo prodat baturinu vec da sa tim parama pokrijemo budget za ovu sezonu. Necemo mi od plasama u lp biti u plusu 30 milijuna eura.
  • Infinity
    16.2k
    Oni su dosli mladi i igrali za omladinske kategorije, a Dudu je prosao i neke posudbe. Po meni je suludo birati izmedju 'mladi igrac koji ce nam biti dobar za X godina' i 'igrac koji danas treba biti u prvih 11'. Nama je potrebno oboje, i igrac koji ce nam danas biti pojacanje, kao i igrac joj ce nam sutra biti za prvih 11 kada ovaj ode. Po meni tu nema izbora, tj. mi trebamo krilo za prvih 11, a ako smo u mogucnosti onda nije lose ni imati mladog perspektivnog igraca na toj poziciji. Moze se pricati o ulaganju u buducnost, ali sta cemo sa sadasnjoscu?
  • Olmic
    3.5k
    slazem se.. ciganimo se na najjace..
  • Patrick1996
    61
    Ovo nije opcija za udarnih 11 u LP… a za LP se moras pojacavat, ako ti je to i cilj…

    Pasalic je za mene bolji opcija, nece trebat vremena za prilagodbu, koju ovaj kolumbijanac definitivno oce
  • Orc123
    7.5k
    Ja iskreno mislim da ce se i Spikic prodavati i da nasi cekaju neku ponudu, kakvu takvu.....
  • Captain America
    17.3k
    Ja se samo nadam da nama Kolumbijac/Šotiček neće biti neovisno o ligi prvaka/europskoj ligi prve opcije.Nogo

    Po onome što su sve novine prenijele u članku o bonusima, Šotiček bi svakako bio prva opcija.

    Mi i dalje živimo u vremenu kad smo dovodili Soudanija i Oršu za pol milijuna do milijun eura, a danas takvi igrači koštaju minimalno 3. Kako smo zaostali u nekim prošlim vremenima s cijenama za naše najveće talente, tako smo i ostali u nekim prošlim vremenima s odštetama koje smo voljni platiti.

    Vrijeme je za ulazak u 2020e.
  • Patrick1996
    61
    Mi bi najradje htjeli da nam miskovic pokloni pasalica, jbt
    E pa ne ide to tako, prosla su ta vremena
  • Facke
    3.5k


    Otkud znas? Si ga gledel? V jutre u 4 palis kolumbijsku ligu? Nemres suditi prije odigrane minute za nas.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Koliko para, toliko muzike. Za male odštete i nisku plaću u pravilu možeš dobit ovo oko čeg se mi vrtimo, a to su manje više osrednji igrači koji mogu bit korisni u određenim okolnostima, dok će poneki RPG bit izuzetak.

    Kolumbijac je talent i vidi se da nešto nogometa zna, ali da očekujem da će startat u PO pored Špikića, apsolutno ne.


    Otkud znas? Si ga gledel? V jutre u 4 palis kolumbijsku ligu? Nemres suditi prije odigrane minute za nas.Facke

    Ne trebaš ga gledat svaki dan da vidiš da dečko ima 7 golova u cijeloj svojoj karijeri, a od toga je zabio 6 u periodu u mjesec dana. Prije i nakon toga apsolutno ništa.

    Ako ti misliš da će on na jesen radit dar mar u Europi, ok
  • Brusa
    1.5k
    on jednostavno zna da je Pašalić bolji trostruko,jer mu je 80% postova o Paveliću. .
  • Patrick1996
    61
    vracam pitanje? Otkud znas da je dobar? Mogucnost je po meni veca da nije, nego da je
  • Patrick1996
    61
    i da su 100%, nebitno, ako je to moje misljenje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions