• Orc123
    6.1k
    dovodit ce, samo se ne zna jel zamjenski ili startni bek...ja bi doveo nekog klinca kao sto je onaj Oliveras koji je spominjan.....
  • Mr Anderson
    6k
    Mariću, ako čitaš, molim pod hitno se očituj kolegi E46 zašto nisi doveo igrača Martin Fresea. Nadam se da imaš dobro opravdanje.
  • Mr Anderson
    6k
    A nadam se i minutaži Mikiću, bar na razini Vrbančića prošle godine..emilperska

    S Mikićem se nema što čekati, za očekivati je da će se još dignuti kroz ove pripreme i treba mu davati priliku pomalo.
  • JakovK6
    30
    Varazdin ce tu isto bit. Puno su slabiji nego proslu sezonu
  • vjeko1701
    6.3k
    Po čemu se ne može opravdati? Koje ti reference imaš da možeš tvrditi da je baš to igrač kojeg smo mi morali uzeti? Imam problem jer ti je obrazac ponašanja isti, naporanJos-Optimus

    Ili da bi on neupitno htio doći u Dinamo i HNL.
  • nemapredaje
    2.3k


    Imaš krivi nick.

    E36 bi ti sjeo k’o budali šamar
  • keppi
    133
    Frigan tek otišao za 5,5m, za otpisanog Vidovića u zadnjoj godini ugovora traže 3,5m...Zvonarek bi po tome išao za 10m, za otprilike toliko bi išao i Matković iz Osijeka, Miško za Pašalića traži 5m plus Bari od idućeg transfera 20-30%. Po meni sve debelo nerealno...mokri snovi.
  • Zg123
    4
    Svaka cast Misku ako uspije uvaliti Pasalica nekom za tu lovu, nama je Ivanusec otisao za kikiriki a imao je duplo bolju statistiku od Pasalica plus je igrao i Europu
  • San Lorenzo
    12.8k

    Ivanušec je naša sramota što smo ga dali za takav smješan iznos znajući da je imao važeći ugovor još tri sezone.
    Što se Pašalića tiče, tu ne bi trebalo gubiti vrijeme, meni Mišković izgleda kao tip koji bi, čak i da mi pristanemo dati 5 milijuna eura, idući dan raskinuo pregovore i tražio 7.
  • bluelions
    261
    Za Pasalica je sada prekasno. Imali smo priliku ga dovesti besplatno nedavno. Ako je struka procijenila da nema dovoljno potencijala ili da nam ne treba, neka ga Rijeka prodaje dalje za 4-5-6 dalje. Ima i drugih igrača koji imaju više dobrih europskih utakmica u nogama za istu ili čak manju cijenu
  • Facke
    2.7k


    Nikad nije kasno....
  • Ivdzo11
    3.5k
    Lukanic bas besplatno otisao ili smo mozda neki % ugradili u buducu prodaju?
  • SAS1987
    14k
    Mariću, ako čitašMr Anderson

    Mariću, ako čitaš kontaktiraj @Lynx17 :lol:
  • MAGDA7
    3
    U nedjelju je predstavljanje dresova, sad su rekli na pressici.
  • bluelions
    261

    Naravno da nije, ali je prije godinu dana bio besplatno dostupan. Moglo se tada reagirati. Rast troška od 0 do 4-5 u godinu dana igranja u Rijeci je ogroman. Teško je to opravdati s obzirom da je bio besplatan nedavno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions