• Mihaljević
    8.7k
    Zasto belinhovom ocu dinamo ne bi nasao posao npr ?Time

    Šta je Dinamo HZZ?
  • NKDZ86
    642
    potpis od a do ž.
  • Time
    641

    Ne,ali mogu pomoci obitelji svog igraca.
  • deki87
    23
    Marić je fino objasnio kojim smjerom se ide i to je to. Ja to zagovaram svakako.
    Koliko oni trebaju Dinamu, toliko više Dinamo treba njima svima.

    Mnogi su otišli prerano u inozemstvo samo, da bi im na kraju kariera propala.
    100-200k +10-15% od transfera je sasvim dovoljno za Šotičeka i ostale talente koji budu dolazili kao projekt kluba. Dodji, dokaži se i onda aneksom dižemo platu 2-3-5 puta ako treba.
  • Nogo
    1.9k
    PROPAO je transfer Marina Šotičeka (19) iz Lokomotive u Dinamo. Iako su klubovi postigli dogovor po kojem bi Dinamo mladog krilnog napadača platio 1.5 milijuna eura uz moguće bonuse, zapelo je na dogovoru Dinama i Šotičeka. Kako doznajemo, Dinamo je Šotičeku nudio mjesečnu plaću od 10 tisuća eura, što je on odbio.
  • Olmic
    3.2k
    rekao bi da mi novaca nemamo i lovimo free agent , odnosno novi momci ne zele vise imat toliku ovisnost o transferima vec zele racionalno poslovanje.. zivo me zanima koliku placu su dali raulu ako on uopce dolazi…
  • Paggini
    11.1k
    predsjednik,uprava itd imaju vezu da mogu starom naci posao za 2000 eura mjesecnoTime

    Ako mogu i meni molio bih, zadužio sam Dinamovu zajednicu svojim doprinosom na Zoni Dinamo
  • austrijanac
    3k


    Nije, ali toliko spominjani RBS surađuje i na taj način.

    I to je jedna od stavki koja bi trebala bit normalno.

    Ovaj ulazak u teški štednja mode je za mene neprihvatljiv, jer će nas blatit na sve strane.

    No siguran sam da uprava ima plan.
  • nemapredaje
    2.3k


    E al koliko ti mali može na nogu?
  • vjeko1701
    6.3k
    Jel se mogu i ja prijavit?

    Evo imam nećaka, dinamovac a iz izvora bliskih igraču (ja) se može saznati da je izniman talent na desetki.

    Oko provizije se mogu dogovorit direktno s Marićem a doveo bi ga kao free transfer. Dosta je 300€ stipendijski do 18. godine a onda vidimo dalje.
  • deki87
    23


    Kako su dofurali RPG tako će sigurno naći još nekoga. A piskarala mogu vrtjeti jedna te ista imena koja često pročitaju tu na zoni..

    Ku*ca moga oni znaju koga uprava pikira. Osim za ove HNLovce za koje njihove gazde puste info vani..
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Mozemo ici novim putem i trebamo njime ici. To znaci normalni ugovori za mlade igrace,bez prevelikih postotaka menadzerima. Ali za djecu moramo naci drugi model. Jako je tesko privuci mnoge mlade igrace ako nisu iz Zagreba. To je nemoguce sa ugovorom na par stotina eura. Dinamo onda mora osigurati pitanje stanovanja za igraca i obitelj jer jednostavno drugacije ne ide… Ako je moguce pomoci oko posla zasto ne ali nije nuzno
  • Paggini
    11.1k
    E al koliko ti mali može na nogu?nemapredaje

    E tu isto dolazimo do dodatnog problema, molio bi upravu, IO, predsjednika ako mi mogu osigurati ženu za oženit, pa da napravim jednog, dva ili tri lijeva beka za budućnost.
  • deki87
    23


    ako može neku tamnoputiju pa da zuje po krilima :)
  • sport
    2.5k
    Belinho? Nisam ga gledao pa neću u detalje. Ako je toliki talent kako mnogi pišu, onda treba kao i kod Šotičeka..
    Mnogi pišu ono što im netko plati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions