• Daliban
    290
    Treba vidjet koliko nude, ako je premalo onda pričekat i vidjet ima li još zainteresiranih. Ispod 7-8 ne bi trebalo biti govora o prodaji. To je minimum.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Ako prodamo Petkovića, kao njegovu zamjenu moramo dovesti nekoga tko je u ritmu utakmica i golgeterskom ritmu, Beljo koji se spominje to nije...nemožemo zamjeniti najvažnijeg igrača iz posljednjih šest godina nekim tko će hvatati formu pola godine.
  • Orc123
    6k
    kako nije, evo zabio 2 gola cijele sezone. Moje stajaliste o Belji se zna. Nikad od njega napadac za ozbiljan europski nogomet a s vise strana je receno da ima kronicnih problema s leđima....

    Mislim da neka realna cijena za Perkovica oko 6-7mil eura....ukoliko to znaci da Bati ostaje prodao bi ga....
  • Zagi
    5.9k
    Nadam se da će jedan od insajdera, jednom kada Mauro ode reći kaj se događalo sa tim dečkom.
    Od dolaska mi njegova minutaža nema pretjerano smisla.

    Uz jednu-dvije lošije tekme uvijek ponajbolji na terenu, a konstantno u drugom planu.

    Nekaj tu smrdi, neki menađerski odnosi da moram pogađati.
  • Captain America
    15.2k
    Palac dolje ako Mauro stvarno odlazi. Stoper koji može korektno pokriti lijevog beka je rijetkost u današnjem nogometu. Plaćen je ozbiljne novce i šteta bi bila da u Dinamu ne doživi afirmaciju.
  • E46
    230
    I Pique je imao dobru izlaznu brzinu a startna nula bodova pa dok postigne izlaznu svaki napadac ga obiđe
  • Facke
    2.7k


    Ha nemam pojma Zagi. Kruzi puno prica.
  • GOAT
    206
    Reims record arrival je između 10-12 mil eura. Ne ocekujem vatromet
  • dumitrumitu
    958
    budemo ga poslali na posudbu uz opciju otkupa za 1,5mil
  • Droljo
    6.4k
    Nekaj tu smrdi, neki menađerski odnosi da moram pogađati.Zagi

    Ak je tak, dat ih u bezcjenje samo da se oslobodimo okova. Ne moramo ove godine uzet ligu prvaka.
  • Zagi
    5.9k
    Čisto moje nagađanje, nemojmo od toga sada napraviti priču.
    Jednom kada ode, nek napiše netko tko zna. Do tada, nije u interesu kluba.
  • Droljo
    6.4k

    Ja sam za da se priča napravi. Moramo zdekat petsto stranica do jutra...
  • Ludovic IX
    6.1k
    Meni i kod malog smeta što nije položio vozački već je kupio porsche suv kojeg onda vozi njegov buraz i svaki dan ga vozi na i sa treninga. Ok, možda ne voli vozit ali ne sviđa mi se to. Drugo, uvijek izgleda uplaseno i tako se ponaša i na terenu. Nije čvrst a obrambeni je. Nogometnu intelign3ciju neku ima ali opet često, precesto zaboravi svog igrača.

    Ako bi mogao kod psihologa i te neke psihološke brane prijeći, mogao bi bit jako dobar igrač. Sve je to ako
  • deda
    29.6k
    Evo da vas razveselim. Romano kaže da je Roma otvorila pregovore s Dinamom oko Martina.
  • cibona
    1.8k
    Već sam nekoliko puta napisao da bi perković eksplodirao kada bismo ga stavili na njegovu prirodnu poziciju lijevog stopera i uparili ga s kapitalcem na desnoj strani, a tu je i theophile koji je već "odgojio" gvardiola i šutala.

    Zato mi nikako nije jasno zbog čega konstantno tražimo lijevog stopera, kada ga već imamo, a to je perković. Zajedno s kapitalcem na desnom stoperu dobili bismo ubojitu kombinaciju.

    I stoga ne podržavam prodaju perkovića ukoliko ne dođe nerealna ponuda, a to je sve preko 8 mil. eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions