• hardek
    1.8k
    Ček stvarno sve hrvati na forumu a pišu na njemačkom :lol:
  • rioda
    3.5k
    uzasno spor, neokretan i trom stoper.E46

    IMG-20240627-190403.jpg
  • Facke
    2.7k


    Takve je pravile, nesmes na stranumu jeziku pisati.
  • Droljo
    6.4k
    pa ti ovod pišeš na stranumu jeziku :rofl:
  • Facke
    2.7k


    Kak ste gledi na te. :lol:
  • Daliban
    290
    Imao je prošle sezone i 34,95 u Serie A.

    Istina je da ostavlja teretan dojam i vjerojatno mu treba vremena da uzme zamah i postigne toliku brzinu, ali brz je.
  • hardek
    1.8k
    Evo vijesti da Perkovića želi Reims. Nažalost još prije cca mjesec dana napisao sam da imam filing da će otići i da ga struka ne šmeka pretjerano.

    S jedne strane volio bih vjerovati struci, ali mladi reprezentativac Hrvatske, tek napunio 21 godinu, lijevak koji može pokriti 2 pozicije koji je odigrao 30+ utakmica u prošloj sezoni od čega možda na prste jedne ruke se mogu izbrojiti loše partije...

    Sve u svemu čudna situacija, ali ako ćemo realno, oko Maura je čudna situacija od kad je potpisao za Dinamo.

    Naravno moguće je i da je ovo fake news i da ga Jakir i Marić vide u ekipi, ali ne mogu se oteti dojmu da nije baš tako.
  • emilperska
    4.4k

    Preolako se rijesavamo te proslogodisnje U21 ekipe..
    Bulat, sad eventualno Perkovic, prosle godine Jankovic. Plus to sto smo dobili za Jankovica i Bulata vjv nije ono sto se ocekivalo medu navijacima..
  • Peškaman
    3k
    Nadam se da ne razmisljalju o prodaji Perkovića.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Sve igrači koji su obecavali ali nikad neće bit razina koju bi htjeli da ima igrač dinama. Ajd perkovic bi mogao još napredovati ali bulat a pogotovo Janković nebudu
  • Daliban
    290
    U redu mi je da Perković ode ako se radi o ozbiljnim novcima i ako to znači da Baturina ostaje. U toj kategoriji mi je bio i Bulat, ali njega smo poslali van džabe.
  • vjeko1701
    6.2k
    U redu mi je da Perković ode ako se radi o ozbiljnim novcima i ako to znači da Baturina ostaje.Daliban

    Upravo to. Ako su novci ozbiljni i ako je to korak prema ostanku Baturine - potpisujem.

    Meni se Perković sviđa i mislim da može napradovati i postati prvotimac Dinama...al razumijem da je za klub ponekad bolje uzeti sigurne novce.
  • Lynx17
    3k
    Ja sam rekao da ne bi mogao igrat za moju ulicu a ne za kvart, ako cete davat 4 milje za pongracica moze se uzet za te pare 3 stopera bolja od Pongracica. I to je opet moje misljenje s kojim se nitko ne mora slozit i necu ga mjenjat, uzasno spor, neokretan i trom stoper.E46


    Svako imo pravo na svoje misljenje, naravno, i mozda ti se tako cini (o Pongracicu), ali "don't let the facts get in the way"....
  • Facke
    2.7k
    Mene bi bile zal da vec sad prodajeme Perkovica.
  • hardek
    1.8k
    Ja kužim da možda Perkovića i Bulata ne vide kao standardne prvotimce koji su u zadnjoj sezoni imali puno nastupa pa idemo iskoristit situaciju i prodat ih dok im je vrijednost na peaku. I okej prihvatio bi njihovu prodaju ako bi to značilo ostanak Baturine i ojačavanje prvih 11. Ali Bulat ide na posudbu s (ne pretjerano izglednom) mogućnošću otkupa, a Perković ako je vjerovati ovom članku u Reims koji ne vjerujem da bi dao više od 4 milijuna eura za Maura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions