• Patak
    2.5k
    Pa dobro koji je nama maksimum za kupit igrača koji nam treba?
  • Olmic
    3k
    rekao bi 2.5 do 3 milje eura za samu odstetu bez place
  • Dzoni
    232
    Sveukupno za odstete ne vise od 5-6 milijuna, plus minus koji milijun ovisno o tome koga se proda ili u kojem smo natjecanju
  • emilperska
    4.1k
    Volio bih da uskoro potpišemo nekog da ugasim FM manijaka u sebi privremeno :lol:
  • hardek
    1.8k
    Svima nam treba doza dopamina :lol:
  • Maximo
    313


    Tužno ali vjerojatno istina po ovome kako se dosad razvijaju priče iz kluba
  • deda
    29.2k
    Marić je bio jasan. U ovom trenutku do 3-4 m.
  • Jurki
    9.5k
    S obzirom kak smo napravili zadnjih 10 prijelaznih rokova.. nama bi optimalno trebalo 15 milja eura samo za odstete.
    Takva cifra je u ovom trenu znanstvena fantastika.
    Trebalo bu par godina dok se sva sranja bivse uprave ne poprave.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ako netko bude gledao utakmicu Slovenija-Danska nek javi dojmove o Cerinu.
  • Zagi
    5.8k
    Jel nam više paše da bude dobar ili ne? :rofl:
  • E46
    204
    Bar znamo na cemu smo, ovo ljeto se nećemo moci pojačati da uđemo u LP. Jer ja osobno smatram da za LP treba ovom kadru 2 do 3 elitna igrača koja se ne mogu uklopit u 3-4 milijuna. Ulaganje kad je najveca prilika da se ude u LP i tamo ostane je veliki rizik, vidljivo na primjeru crvene zvezde, stoga i nisam tolko razočaran sto se odustalo od LP i tog rizika.
  • criticus
    1.6k
    Veliko je pitanje hoćemo li se i koliko uopće pojačat. Ako se klub odlučio za stabilizaciju financija nebi za mene bilo čudno da se čeka kraj prijelaznog roka da se nekim igračima propadnu određene opcije i na taj način se pokušavaju dovesti. Upitno je jel se trenutno uopće mogu dovest pojačanja. Kad kažem na stabilizaciju mislim na izvor financiranja, manja ovisnost o izlaznim transferima i europi.
  • CUCAK
    77
    zasad su nam neki od potencijalnih protivnika za lp ybb, bodo, slovan b. i qarabag .. ovdje pričate kao da nas čekaju city, real, bayern i barca
  • Sunja86
    1k
    A tko su potencijalni protivnici u grupnoj fazi?
  • Orc123
    5.9k
    Mi valjda da imamo osiguranih 40mil eura prije starta sezone bi se pricalo o potencijalnim rizicima i kako ne mozemo ocekivati pojacanja i kako je nemoguce za tu lovu dovest nekoga.

    Naravno da je svaka godina rizik ali zato moras imati opciju A,B i C! Dinamo, klub takve velicine bi uvijek morao biti u stanju sa raznim instrumentima izvuc sezonu u kojoj bi se cak i podbacilo pa da nema i Europe a kamoli ne u ovoj situaciji u kojoj imas zagarantiranu EL i LP prakticki na pladnju ako nas malo i pomazi sreca.

    Vec me boli mozak od ljudi koji stalno traze neke razloge da sad nije vrijeme za ulganja ili sta vec i gotovo sam siguran da u klubu ne razmisljaju tako o tome.

    Svatko tko vodi neku firmu ili sta god zna da bez ulaganje se ne stvara dodatna vrijednost i rizik je uvijek prisutan ali sa svim znanjem kojim Dinamo trenutno raspolaze taj rizik se moze svesti na najmanju mogucu mjeru.
    Mi uvijek, tu cak ne mislim na ljude u klubu vec mi oko kluba uvijek cendramo ko da Dinamo nema za Biber a svake godine zavrsavamo u plusu!

    Ja razumijem da se klub mora malo restrukturirati i da ne smijemo biti ovisni toliko o transferima ali postoje brojni drugi alati kako se rastereti proracun, kako se dignu sigurna sredstva a stednja na 1. Momcadi, omladinskom pogonu i pojacanjima bi valjda trebao biti zadnji alat koji se dira bas kad je kriticno. Dinamo nikako nije u kriticnoj situaciji i vec mi muka da svaki prijelazni rok bas mi sami spustamo kriterije, smanjujemo ocekivanja a samim time omalovazavamo Dinamo koji je uz Hrvatsku repku najveci sportski izvozni proizvod! Od toga da smo neinteresantni igracima srednjeg europskog ranga, pa do toga da ne mozemo to platiti. To je jedna velika laž i opravdanje za ne cinjenje nesposobnim ljudima, a to ovi sto su trenurno u klubu definitivno nisu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions