• DiddyGuela
    2k


    Jel znas kakvo je njegovo zdravstveno stanje? Ako je s te strane sve ok onda ima smisla ostaviti ga kod nas. Ali bojim se da je nakon dvije operacije koljena u toj mladoj dobi njegova ozbiljna karijera kod nas zavrsena. Jedino je to pitanje, kakvo mu je koljeno nakon svega.
  • hardek
    2.9k
    Da se nadovežem na ovaj info sa teme vijesti, Šaranić na posudbu u Oleksandriyu. Da li je itko njega gledao prošle sezone? Može li se vidjeti ikakav napredak i ima li ikakve nade za njega?

    Edit: sad tek vidim da je u sezoni 20/21 odigrao zadnje utakmice za Dinamo, sad smo u 2024 a on ima još 3 godine ugovor. Nebi se ni čudio da je taj ugovor 200 000+ godišnje...
  • Nino Bule
    13.9k
    Nek oleksandrija preuzme placu i ja zadovoljan, pretpostavljam da je zato i poslan tamo a ne negdje blize, ovdje ovoj buraniji mi moramo pokrivat placu
  • Nogo
    3.8k


    Mislim da je dosta toga da davamo igrače u naše prosječne klubove na posudbu i još plaćamo cijeli iznos njihovih plaća.

    Ako već ne možeš prodati nekoga, onda posudba u Rusiju, Ukrajinu...i nadalje paziti kolike se ugovore dava novim igračima.
  • Nino Bule
    13.9k
    .i nadalje paziti kolike se ugovore dava novim igračima.Nogo

    Vec je to sto se tice klinaca rjeseno i racionalizirano, ja se bojim uopce pomislit na kolikoj je placi saranic jer je bio u top3 talenta svoje generacije, cak se i iscupo iz bunara i odigrao relativno korektnu sezonu zato vjerovatno i je bio zanimljiv oleksandriji, ne bi me cudilo da tamo zadovolji i ostane, prepustit im ga besplatno i sebe osigurat buyback opcijom ako eksplodira po meni najbolje rjesenje.
  • Nogo
    3.8k


    Pa da, tako bi trebalo napraviti i ostalima. Ili ako već odu negdje da u nekom postotku kasnije dijelimo transfer (kao u slučaju Jankovića).

    Po meni visoke ugovore trebaju imati samo vođe tima i top pojačanja (uz mogućnost povećanja po godini, golovima...).
  • Izet Hajrović
    2.2k
    takvi igrači se jedino mogu nadomjestiti momčadski - bolje desno krilo uz Pjacu na lijevom i bolja dva stopera uz naravno špicu u rangu barem Miereza, špicu koja može zabiti barem 15 golova u HNL-u jer tip igrača kakav je Petko nećemo pronaći pa da barem imamo špicu koja je po golovima bolja od Petka ako ništa drugo. I onda je takva momčad u globalu možda i bolja od trenutne, ali to je u ovome trenutku imaginacija.
  • Slush
    661
    Kako mi je žao što smo pustili Tolica. Imam osjećaj da je za Kaneka i onog sa brojem 77 Maradona.

    Marko Tolić

    Utakmice: 42
    Golovi: 13
    Asistencije: 5
    Minuta: 2095'
    G/A svakih: 116 minuta

    Dario Špikić

    Utakmice: 44
    Golovi: 6
    Asistencije: 4
    Minuta: 2210'
    G/A svakih: 184 minuta

    Taku Kaneko

    Utakmice: 41
    Golovi: 5
    Asistencije: 6
    Minuta: 2210'
    G/A svakih: 213 minuta
  • Praskaton
    2.3k

    Glupo ih je uspoređivati nisu ista pozicija.Veliki sam fan Tolića al realno za njega nema bas mjesta u ekipi.Slična prica kao i sa Tiborom.
    Za mene odlicne opcije s klupe
  • Nino Bule
    13.9k
    Tolic ne igra poziciju koju igraju ova dva pa i nema previse smisla usporedba, on igra iskljucivo baturininu poziciju i grijao bi klupu sto on vise ne zeli
  • Laugreano
    2.5k

    Martin Baturina
    Utakmice: 50
    Golovi: 7
    Asistencije: 8
    Minuta: 3810'
    G/A svakih: 254 minuta

    Dakle jasno je da je Tolic Maradona za Baturinu. Jelda?
  • Orc123
    8.2k
    tocno sam ja to zelio iskomentirati. Tolic nece nikad moc igrat u ozbiljnom europskom klubu jer nema fazu obrane i nema trku i agresiju. Bas jedan Saranic je jedna kopija njega......
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Tolic je toliko dobar da se prica da ga je Slovan uzeo za trampu sa Celjem za Aljosu Matka.
  • Slush
    661


    Znaci Baturina prvu polusezonu je odigrao briljantno?

    Dečko koji nije imao dana odmora jer je isao direkt iz HNL-a u repku pa nazad na kvale LP.

    HNL zavrsio 28.5 otputovao na Europsko mladih koje je pocelo 21.6 i vratio se 19.7 za kvale LP gdje je dobio 20 min valjda jer nije mogao disati.

    Do 1.1.2024 je bio igrač manje na terenu. Pa jednu asistenciju/gol nije mogao u Micky Mouse ligi napraviti. U prvoj polusezoni od nasih 28 golova, 2 asistencije i 1 gol ne jer je loš, nego 0 snage imao.

    Baturina se digao u formi i najjača karika Dinama je uz Petka.
  • Laugreano
    2.5k
    Nije, samo kazem da je Tolic Maradona za njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions