• Facke
    2.8k
    Cujte decki. Pektovic nek dobre razmisli ak ide ,kam ide.
    V Dinamu ima sve, prvotimec, obitelj, standardni reprezentativec. A po mene on nigde nebu tak dobre funkcioneral ko u Dinamu. Tu ima slobodu i ak lose odigra, trpi se. To mu se vane nebu dozvolile. Ak bu v Fiorentine zavrsil na klupe ode mu i repka. A ja mislim da mu nije to ne treba i da bezveze ide riskerati.
  • sanjinlego
    2.5k
    Beljo u Njemačkoj ne igra jer je spor, trom. Neke osnovne stvari na treningu ne može pohvatati, plus ima kronični problem s ledjima.
  • Droljo
    6.5k
    Ja sem šokeran...
  • deda
    29.7k
    Volim Petka, ali slažem se tko god je to napisao. On nigdje neće imati status kao kod nas i gdje god da ode vrlo brzo će završiti na klupi.
  • Georg Koch
    4k
    upravo to.
    Kao sto je Coutinhu pred odlazak u Barcu Klopp rekao tipa: Mozes otici, mozes ostati. Ako ostanes postat ces bozanstvo i navijaci ce graditi kipove tebi u cast.
    Ako odes, tako ces biti samo jedan u nizu, obican broj.

    Zna se kako je zavrsio nakon odlaska iz Liverpoola :ok:
  • Lynx17
    3k
    Volim Petka, ali slažem se tko god je to napisao. On nigdje neće imati status kao kod nas i gdje god da ode vrlo brzo će završiti na klupi.deda

    Petkovic u Dinamo je kao Livaja u Hajduk. Vani to malo druksije funkcionira.
  • Lynx17
    3k
    I taj "on nije uspio vani" kada se prica o igraci meni nista ne znaci. Imamo puno takvi slucaje. Koliko je Petkovic "uspio vani"? A Orsic (ne samo u Southmapton, nego i Spezia prije toga)? Imas puno takvi primjeri.

    Mora se gledati preko toga. Ima puno igraci koji nebi/nisu "uspjeli vani" ali koji bi bili dobri u Dinamo.
  • Orc123
    6.1k
    ali to ne znaci da sve koji ne uspiju vani trebamo mi pokupiti....istina pogodili smo sa dosta igraca ali smo i promasili sa dosta njih....treba vidjet sto nam treba i kakav tip igraca. Za Jakirov tip nogometa treba nam trkacki mocna spica koja ima dobru zavrsnicu i koji je jak u duelu. Najblizi svemu tome je Mierez, a siguran sam da vani ima mozda i dostupnijih igraca rakvih karakteristika za koje mi ne znamo ali znaju nasi u klubu.
    Iako se nadam jos da ce Petko ostati pa si s tim necemo trebat razbijat glavu, nego cemo se okrenuti drugim prioritetnim pozicijama.
    Ps. Orsic je uspio vani, prije dolaska u Dinamo imao je nekoliko respektabilnih sezona iza sebe....
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ja se slazem sa kolegom @Paggini da se Bruno treba ponuditi cifra da ostane ,povisica jer je ovo nevjerovatno bitna sezona za nas. Neka mu stoji ista klauzula ,nnwka ostane godinu a vec sad dogovorit Miereza da nam dodje na ljeto mukte ili uz neku sitnu nadoknaditi na zimu. Uz to od novaca ustedjeni za transfer Miereza gledati jos jednog vrhunskog napadaca.
    @dedaja sam izmedju ostalog napisao da je Bruno bistar decko,barem ga tako svi predstavljaju. I kod nas je bog, reprezentativac u Dinamu sa Pola gasa. Zna ga nebiti po 5 tekmi zaredom ,da se seta po terenu. Ali kod nas ce uvijek biti bog i u prvih 11 ,a uz sve to i tak dodje do repke. Di god da ode on ce prvom prilikom na klupu, i nestat ce iz repke. Pa ako mu je to potrebno sad onda nek ide. Nigdje nece inat ovaj status. Mislim da on to zna. Nadam se da nas nece zavlaciti i da ce odluka biti uskoro donesena
  • Lynx17
    3k
    ali to ne znaci da sve koji ne uspiju vani trebamo mi pokupiti....Orc123


    Jel se to uopce treba spomenuti? :lol:

    Poanta je bila da to sto "nije uspio vani" nije neki zakljucak o tom igracu. Mora se gledati preko toga. Razlozi, profil, karakter, itd.

    Smijali su tada neki (valjda vecina) o Petkovic kao "pojacanje." Em nije bas "uspio vani", em nije imao neku statistiku, itd. Treba imati oko. Nadam(o) se da to Maric ima.
  • San Lorenzo
    12.8k
    Petkovićev odlazak gledam kao na priliku za nešto novo, otišao je Olmo, pojavio se Majer, otišao je Oršić, eksplodirao je Ivanušec...meni je savršeno jasno da bez Petkovića najvjerojatnije ne bi bilo ni naslova, ali brutalno iskreno, ove sezone je meni on igrao najiritantniji nogomet otkad je ovdje, slobodu u igri koju je dobio bi dosta često silovao tražeći najkompliciranije ili najteže moguće rješenje koje nitko na terenu niti na tribinama ne bi shvatio.

    Vjerujem da u džepu već imamo par imena koje smo spremni dovesti u slučaju da se ovo realizira, Jakirović je u Rijeci isprofilirao Frigana, doveo Ivanovića i imao Obregona koji si svi poprilično različiti od Petkovića.
  • Mihaljević
    8.7k
    Odlazak Petka značio bi da ćemo imati napadača u 16 metara koji daje 20+ golova kojeg toliko čekamo, kao Mounie npr. , ali taj Mounie neće moći zabiti slobodnjak sa 30 metara u ključnom trenutku, predriblat 7 igrača Krasnodara i asistirat za gol, zabit lagane škarice u playoffu lige prvaka. Petko je endem u nogometu, ovakav tip napadača više ne postoji, moguće je nadoknadit Oršu, Olma, Modrića, Soudanija ali Petka je nemoguće, on je jednostavno big game player.
  • Olmic
    3.2k
    Ako ode petko siguran sam da ce jakir inzistirat na Mierezu
  • GOAT
    240
    "If my grandmother had wheels, she would have been a bike"

    Možda i nece morati zabijati sa 30 metara jer ce zabiti barem 2 gola glavom od 30 ubacaja koje kreiramo. Nijedan igrač nece i nije bio savršen
  • Laugreano
    1.8k
    Djelomicno si u pravu. Ali kao sto kaze kolega, mozda nece zabiti slobodnjake, Al ce prije toga pospremiti odbijanjac sa 3 metra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions