• Izet Hajrović
    1.5k
    Nenad nije prepoznao niti Majera tako da ne bih to uzimao kao nešto relevantno.
  • MarK
    330
    vrlo dobro se sjećam igara DDB u Hnlu i bio je sjajan u Istri, a kasnije u Osijeku izdominirao Miereza koji je prodisao tek kad je ovaj otišao. Mlad igrač u ligi 5, nije se snašao, klasična priča. Znam da dečko ima dobru tehniku i solidnu završnicu. Ali dobro, svako ima svoje mišljenje, poštujem
  • emilperska
    4.4k

    Jedan je Majer, a brojni su Petkovići, Oršići, More, Šunjići, Budimiri, Moharramiji, Stojanovići itd.

    Osim toga treba malo i odnos Majer Bjelica demistificirati jer tu kiksa nije bilo po meni.
    Majer je prvih 6 mj bio ozljeden, zatim je bio rezerva projektu kluba Daniju Olmu. 3 mj nakon transfera Olma, Nenad dobiva/daje otkaz. Tako da mi ne znamo sto bi bilo s Majerom nakon tog..
  • scooniepenn
    2.3k

    Beljo sam ne bi koštao manje od 3 milijuna i neke bonuse. Za te i manje novce se može naći puno bolji napadač. Toliko spominjani Pierrot mi prvi pada na pamet. Tehnički je lošija verzija pivota od Petka, ali puno opasniji po gol, svakako bolji strijelac. Osim toga, zna igrati, nije balvan koji samo čeka centaršurteve. Neki će reći da nije re-sell material, ali to me iskreno niti ne zanima jer imamo dovoljno mladih na drugim pozicijama i želim ako Bruno ode iskusnu kvalitetu.
  • Orc123
    6k
    a koliko samo jos ima takvih igraca. Steta da nismo pokupili Satriana. Od svih napadaca koji su se povezivali s nama on je bio najbolji. Slican Mierezu....radilica, ali zna s loptom.
  • hardek
    1.8k
    Vidim da svi hejtaju Belju, al meni je on i dalje prvi pick ako Petko ode. Tehnički dobar, napada dubinu, dobar u igri glavom. U Dinamu bi vjerujem isporucio ladno 20 G+A po sezoni.

    Nekad se stvari ne poslože kako treba kad odeš u inozemstvo, pogotovo u klub sa sredine ili donjeg dijela tablice, vidjeli smo takve stvari xy puta. Zbog toga ne dajem toliku važnost epizodi u Augsburgu, a u Istri i Osijeku je definitivno prolazio eye-test.

    Edit: ne kužim od kud ta opčinjenost "radilicama" kao napadačima odjednom? Dinamo u kadru treba imati radilicu a to ima u Kuletu, prvi napadač bi trebao biti tehnički elitan za HNL
  • Orc123
    6k
    kako to da onda Beljo vise nije u krugu repke pa cak i onda kad je nesto igrao, Dalic ga otpisao a toliko smo kratki s napadacima? Zadto ga nema u mladoj repki onda? Svatko Ima pravo na svoje misljenje. Moje je da bi Beljo bio apsolutni promasaj za Dinamo i to skup u rangu Sutala.
  • Captain America
    15.2k
    Petko koji ko klinac otisao u Italiju ili Beljo ko projekat klubaOrc123

    Beljo nije otišo ko klinac u Njemačku? Dečko ima 22 godine. Bruno je u tim godinama igrao Seriu B i Lega Pro B.

    Mislis da ga je bezveze Dalic otpisao iz Repke?Orc123

    Jako je teško ispasti iz repke kad su ti konkurencija Kramarić, Petko i Budimir.

    Mierez kojeg spominješ da bi nam odlično legao je pretprošlu jesen u hijerarhiji Osijeka bio ispod 20godišnjeg Belje. Beljo nije ni prvi ni zadnji igrač koji je premlad otišao van i pogubio se. Mi i sad pregovaramo s AGČ kojem se dogodila ista stvar u Njemačkoj i koji je uspio oživjeti karijeru.
  • emilperska
    4.4k
    U svakom slučaju, jedino pozitivno u ovome (ako je ovo istina) je da će se sve riješiti prije priprema. Najgora situacija je da se dođe na pripreme ili ne da Bog u play off LP s neriješnim statusom Brune Petkovića.
    Uprava očito ima svoju računicu i igru, koja se ne slaže s Bruninom.
    De facto ne produljivanjem ugovora Petku stavit će si velik teret na leđa u slučaju neuspjeha.

    Ali opet, netko je gore napisao. U reorganizaciju ekipe smo trebali krenut prošle godine (i krenuli smo, ali ne kako bi htjeli), sad je možda vrijeme da se napravi novi novi Dinamo, uspješn naravno. Koji će bit različit od Bjeličinog. Sve ovo od 2018. do 2024. je zapravo Bjeličin ostatak, nositelji igre, mehanizmi, hijerarhija u svlačionici, pobjednički mentalitet.
    Nadam se da je mentalitet ostao, a da ovaj v2 Dinamo će biti još bolji..
  • hardek
    1.8k
    Pa ne znam kako bi Dalić opravdao poziv Belji kad dečko ima valjda 100 minuta odigranih u ovoj polusezoni.

    Gle Orc, ti smatraš da bi taj transfer bio loš, ja smatram da bi bio top. Sasvim je normalno da se ljudi razilaze u mišljenjima, pogotovo kad je nogomet u pitanju :lol:
  • Orc123
    6k
    slazem se...posteno.
  • Laugreano
    1.7k
    Ja nebi imao nista protiv da Mounie bude prvi napadač. Mierez je klasa u igri glavom, a ovaj je jos stepenicu bolji. Ima 50 golova u Ligue 1 i 10 golova u Premier ligi.
  • Žan
    146
    Petko je izrazito inteligentna osoba, dakle on je dečko svjestan da ima problem sa radnom etikom cijele sezone a to Talijani pogotovo ne puše, ugovor tamo i u Dinamu može bit razlika od 500k ako i toliko. Ja osobno mislim da od Fiorentine nema nista !
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Toliko stranica napisano a izvor je bas onaj "najbolji". Daleko od toga da se nece dogoditi, ali ajmo stati na loptu malo.

    Kaze u clanku moglo bi sve biti rijeseno do vikenda kao da je razlika u klauzuli 15 milijuna a ne 500 tisuca. :rofl:
  • NKDZ86
    564
    Uvjeren sam da će Petkovic otići jer nakon onog na trgu sumnjam da bu ostao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions