• Georg Koch
    4k
    petkovu ulogu ti nece ni blizu dostojno zamjeniti bilo tko od napadaca koji nama mogu biti dostupni.
    Nitko.
    Tako da je sasvim logicno ako ode, da se mijenja i stil igre.
    Logicno.
  • Klenx
    4.5k
    Grijeh je ne pokušati dignuti plaću Petku na recimo milju i po eura. Ponuditi mu, pa nek odbije i ode. Bar si pokušao u tom slučaju.

    2 milje odštete, 1 milja na plaći, znači nadoknaditi Petka koštati će nas bar duplo, ako ne i trostruko više. Takvog igrača ni približno ne možemo naći.

    I cijelo vrijeme ćeš živjeti sa mišlju da ti je najbolji igrač otišao za 300-400 000 eura koje objektivno - imaš.
  • dinon7
    550
    Petko je nosio klub jer je igra cijelog kluba bila prilagođena njemu. Sto je u jednu ruku i razumno i logično kada pričamo o igraču njegovog kalibra.
    Ali isto tako s druge strane, veseli me činjenica da ćemo u sustavu 4-2-3-1 (nadam se) imati killera koji će sve stvorene prilike trpati u protivničke mreže. Tu smo s Petkom u momčadi strašno patili.
    Sa svakom onom loptom koju su Vidović ili Kaneko poslali u “prazno”, uz pravog igrača 16erca mogli smo zabiti znatno vise pogodaka. Bit ce jako bitno dovesti top killera. Tek onda cemo vidjeti koliko naša krila zapravo vrijede.
  • Captain America
    15.1k
    I kaj i da je? Kako znamo da Petković svejedno ne bi tražio klauzulu u ugovoru?Mlađi referent

    Ugovor je morao biti produžen u kasnu zimu/rano proljeće u paketu s Mišićem i Rileom. Ovdje su eminentni zonaši prošlo ljeto pisali kako je postojala skepsa zbog sitnih ozljeda oko nuđenja dugogodišnjeg milijunskog ugovora... Ušo je u zadnju godinu ugovora, izdominirao na LN, počeo koketirati s Bjelicom i sav leverage je bio na njegovoj strani.

    dlazi s 29 godina za 2.5 milje euraMlađi referent

    2 milijuna ako ode do 15.6.

    Sad ne treba plakat, nego zasukat rukave, nać zamjenu njegovu, iskeširat ako treba i 5-6 milijuna eura i nastavit gradit dalje.Mlađi referent

    Šanse da se potroši ovaj iznos su u promilima. Sumnjam i da će Miereza uspit dovest (koji je taraba u usporedbi s Petkom), a ne igrače ove vrijednosti.
  • Orc123
    6k
    jasno ko dan. Nama bi odlicno legao napadac tipa Mierez.....a sad jel to on ili netko drugi treba vidjeti .... Beljo to siurno nije....
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Pa jbt lik je igrao u valjda 10 talijanskih klubova i nije išlo, ne vidim zašto bi netko mislio da će uspjeti u jedanaestom talijanskom klubu sa 30 godina.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ušo je u zadnju godinu ugovora, izdominirao na LN, počeo koketirati s Bjelicom i sav leverage je bio na njegovoj strani.Captain America

    Ovo je čisto fantaziranje. Petković već duže ima želju otić van, nekad je htio intenzivnije, nekad manje. U svakom slučaju priča bi bila ista.

    Šanse da se potroši ovaj iznos su u promilimaCaptain America

    Problem ove uprave onda.
  • Georg Koch
    4k
    Beljo je kidao u Istri, zasto ne bi kod nas?
    Sad moze se dati odmah protuargument kidao je i Drma u Rijeci, kod nas nevidljiv, ali ja bi Belju (u slucaju odlaska Petka) zazivao nemoguce.
    Sa krilom ubojicom, promjenom sustava (logicnim) trpao bi nemilice :cool:
  • Orc123
    6k
    fakat mislis da je njemu do novaca ili do nekih novih izazova. Dinamo tu ne moze nista. On ne bi ostao i potpisao ugovor drugacije da nisu ubacene te klauzule. Jednostavno covjek se zeli oprobati jos jednom na najvecim pozornicama. Odluka je na njemu...tu Dinamo nista ne moze.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Orc, postao si pročelnik katedre za racionalne komentare na ovoj temi.

    Uvijek me ispočetka fascinira potreba da nađemo krivca i pokažemo prstom za sve kaj se dogodi. Eto, čudo, Petković možda ode u Fiorentinu, netko je kriv jer je to realan scenarij.
  • Orc123
    6k
    Beljo je nikakav igrac i ne vrijedi novce koje bi trebali platiti za njega. Ako bi morao biti Hrvatski igrac onda bi 100puta prije doveo Frigana nego njega. Koliko vrijede sve te hnl zvjezdice se vidi kad odu vani i griju klupu ili tribine. Beljo se je nagrijao ove sezone i klube i tribine. Nedaj Boze da na njega spadnemo kao zamjenu za Petka.
  • DiddyGuela
    1.3k
    Odlazak Petka nam u igrackom smislu nudi mnogo novih mogucnosti. Nemojte me krivo shvatiti, Petko je jedan od najvecih igraca u novijoj Dinamovoj povijesti...ali on koliko god puno donosi svojom individualnom kvalitetom isto tako mi smo s njim osuđeni igrati određeni stil igre upravo i samo zbog Petka.

    Potpuna igracka revolucija i planiranje neceg novog je moguce jedino bez Petka. Sada je posao na treneru i upravi.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Cisto sumnjam da ce se transfer realizirat do 15.6. jer je Petkovic sa reprezentacijom i cijeli fokus mu je na EURU, a potencijalni transfer u Fiorentinu ovisi samo o njemu. Nije tu samo do uvjeta, siguran sam da mu treba vremena za razmislit o svemu.

    Ja se nadam da je on svjestan koliko nam je potreban za tu play-off utakmicu i kako je on nama igrac poteza. On sam nam potencijalno moze donijet 30 milijuna eura. Ako nista drugo pokusat nac neki dzentlmenski dogovor da odigra za nas taj play-off a mi mu dalje necemo komolicirat odlazak ako bas zeli. Takoder pokazat volju za njegovim ostankom ponudivanjem boljeg ugovora.
  • MarK
    322
    Zašto ne pokušati dovesti Belju na posudbu uz buyout opciju? Ovisnost o Petku je bila golema jer imamo slaba krila. Beljo uz bolja krila bi bio vrlo konkretan
  • SAS1987
    14k
    odakle je čovjek koji je javio kakav je Čerin igrač? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions