• Laugreano
    1.7k
    Ono sto sam ja gledao u Brestu cak je dosta agresivan i radi presing. Pise da ga zele klubovi iz Serie A i bundes lige, pa tesko da ce kod nas
  • Mazalo
    70
    Ja sam npr pratio Čerina dok je igrao u Nürnbergu, baš se nije nešto naigrao i doslovno se spasio odlaskom u rijeku. U zadnje vrijeme ga nisam puno pratio, ali izgleda da je dosta napredovao od vremena u Clubu..
  • Zagi
    5.8k
    A gle, uzmi u obzir da Cerin ima samo 24 godine, znači tada je imao kaj 20?
    Kod nas se turbo prebrzo otpisuju igaci nakon 19, a to su tek djeca koja moraju stasati.

    Sucic isto ima 20 i doslovno ga se guralo da uspije. Puno sreće je imao da skupi ovu minutazu. Da nije, sada bi imao percepciju klasa 100k bosanac...
  • NORTE
    9.8k
    Sucic isto ima 20 i doslovno ga se guralo da uspije.Zagi
    Guralo ga se da uspije? Sučić je dokazano kvalitetan igrač i bit će nam vrijedan kao i Baturina.
    On je igrač koji mijenja stvari na terenu, nije da je uspio jer igra s 10 messija na terenu.
  • Zagi
    5.8k
    Guralo ga se. Nisu njemu baš sve tekme bile sjajne.
    A da Bulat nije imao problema sa ozljedama, te Ademi sa ugovorom, tesko bi imao frtalj ovih minuta.

    Btw drag mi je Sučić i zagovaram ga jos od Zrinje.
  • deda
    29.4k
    To i je razlika dinamovog igrača u Dinamu i dinamovog igrača u šta ja znam Nurnbergu. Ovdje će većina dobiti šansu i pogurat će se one za koje se misli da mogu, vani oš-neš, jesi ili nisi. Nema puno šansi. Zato puno mladih napravi grešku i ode u trenutku kad nisu trebali tj. nisu bili dovoljno zreli.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    "Igralo se na skraćenom terenu na dva gola s Brozovićem kao "džokerom", a Vida je lukavo Perišiću gurnuo loptu kroz noge. Atraktivna finta iskusnog braniča nasmijala je mnoge na tribinama, kao i same igrače, a Perišić mu je čak i čestitao na dobrom potezu. Inače, u toj je igri dominirao Marko Pjaca, očito kako se on dobro slaže na skraćenom terenu, ali i kako je u dobroj pucačkoj formi. "

    Pišu Mago Galić i Hrvoje Tironi. Možda nešto ima u tom Pjaci, vjerovali ili ne. Dobro se snalazi među "velikim" dečkima ako je vjerovati tekstu.
  • scooniepenn
    2.2k
    Zasto je nekome cudno “da se Pjaca dobro slaze na skracenom terenu”? Pa Pjaca je ako cemo ga usporedjivati s reprezentativnim krilima ili onim donedavnim tehnicki bolji i od Perisica, i od Pasalica, a bome i od Orse i Drekala. Meni je to nekako dobro poznata cinjenica.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    nije to meni čudno, samo sam priložio tekst jer ima onih koji sumnjaju u njegove kvalitete, a to su njegove kvalitete u kojima je i dalje klasa bez obzira na sve i normalno da će nam biti od koristi kada dođe.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Je li pratio ovdje itko HNL prije daleke dvije godine? Gnezda Čerin je tada igrao nogomet u HNL-u. Igrao je uživo pred mojim vlastitim očima, gledao sam ga stotinu puta. Nevjerojatno mi je da se treba javiti čovjek iz Maribora da bi javio kakav je Gnezda Čerin igrač. Valjda sam ja jedina osoba na forumu koja prati cijeli HNL duže od jedne sezone i koja može nešto reći o Gnezdi Čerinu. Oprostite na blagoj bahatosti ali stvarno ne mogu vjerovati da nitko nije pratio HNL prije dvije sezone i da čovjek iz Maribora mora javljati o kakvom se igraču radi kao da Čerin ''jučer'' nije odigrao dvije pune sezone za Rijeku.

    Evo ja ću biti nepopularan i reći ću ono što znaju svi koji su tada pratili HNL: Gnezda Čerin tada nije bio među najboljim igračima Rijeke. Sada mu u PAO-u ne žele podignuti plaću. Igra za manju plaću nego što Špikić igra u Dinamu i iz nekog razloga mu je ne žele mu podignuti. PAO nije Barcelona nego četvrtoplasirani klub grčke lige a nikad lošiji Dinamo je ove godine odigrao ravnopravno sa prvom i drugom ekipom grčke lige. Nije ovo 2005. pa da nam je Panathinaikos pojam.

    Oprostite i na defetizmu ali meni davanje 2 milijuna eura odštete i 700 tisuća eura plaće djeluje pretjerano. Nije ni čudo da je Gnezda pohrlio na taj ugovor. Za te novce se mogu dovesti daleko renomiraniji i bolji igrači. Može se ciljati na 2 igrača kojima ističe ugovor i dati svakome od njih milijun eura plaće i to će biti ekvivalent plaćanju odštete i davanju ugovora Gnezdi. Dva igrača od milijun eura plaće! Znate kakve igrače možete dovesti za takvu plaću? Kako bi rekao Jakobušić: to bi bili igrači koje ne morate guglati i za koje vam ne treba doći čovjek iz Maribora da bi vam rekao kakvi su zapravo.

    Ovo '' standardni slovenski reprezentativac'' objesite mačku o rep. Bio je standardni slovenski reprezentativac i kada je igrao za Rijeku. I Atanasov i Trajkovski su standardni makedonski reprezentativci. I Stojanović je standardni slovenski reprezentativac pa su ga mnogi navijači govnjivom motkom tjerali iz Dinama (iako on meni nije bio loš). Slovenija je jednostavno reprezentacija lošije kvalitete.

    Ne želim potpuno obezvrijediti Čerina. On bi bio iza Mišića igrač koji bi sa Sučićem bio u borbi za prvi sastav ali za te novce (2 milijuna odštete i 700 tisuća eura plaće) možeš dovesti novog nositelja igre a ne igrača koji će biti jedanaesti ili dvanaesti igrač Dinama. To je moje mišljenje, neka me Gnezda demantira.
  • GOAT
    123
    Gnezda Čerin tada nije bio među najboljim igračima RijekeMaksim Maksimirski

    Super. Hvala na toj info ali sve nas zanima kakav je trenutno igrač jer je u te 2 godine mogao postati duplo bolji ili lošiji, a možda je ostao bas isti. Osim ako uz Dinamovo proljeće ne dolazi i vremeplov dovodimo TRENUTNU verziju igrača.

    odigrao ravnopravnoMaksim Maksimirski

    Ravnopravno je dosta upitno kad izgubiš 5 1 + imaju osvajača konferencijske lige koji je domaće prvenstvo završio na 3. mjestu s visoka 2 boda prednosti iznad Panathinaikosa kojeg osporavamo.

    Dakle Mierez nam nije pojačanje jer smo Osijek dobili 3/4 puta? Svaki igrač Rijeke je kanta jer nas nisu pobijedili?

    Jedino oko čega se slažemo da je 2 do 3 milijuna veća cifra nego na sto smo naviknuti i nadam se da će kupovina biti prava jer teško ćemo postati konkurenti u Europi ako ćemo čekati da nam padne još jedan Petko ili Orsic za sitniš. Cijena ≠ kvaliteta naravno
  • emilperska
    4.3k
    Fiorentina spremna platit klauzulu za Petka vec danas.
    Rekao bi da se ceka blagoslov Jerka Leke, drugog nam spasa nema..
  • Nino Bule
    12k
    Tko je tamo prvi napadac ? Bi li petko bio starter ?
  • din
    253
    ima spasa ako Petko odluči ostati tu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions