• Izet Hajrović
    1.5k
    Rog je tu do zime, a Baturina može lako otići. Itekako nam treba minimalnomarcio amoroso

    I pitanje je hoće li se vratiti na pravu razinu, a da ne govorim o sklonosti ozljedama. U svakom slučaju, Gnezda Čerin bi bio upgrade u odnosu na Bulata i drago mi je da se gledaju igrači takve klase, a ne neki anonimusi.
  • Orc123
    6.2k
    Kacavenda odkazi u Loxu kak je i jedino ispravno....njemu sad trebaju minute, a u Dinamu ih nece dobiti. On je vec na ljeto promasena investicija za koju je zasluzna nasa draga Vlatkica. U svakoj liniji ce se dovoditi igraci tak da ima smisla. Grezda Cerin je dobar igrac i mlad jos, imao bi smisla samo je pitanje odsteta.....
  • Ijayi Atiemwen
    862
    Jel ima još kaj zanimljivo u njihovom dvorištu? :smirk:Yovitssa

    Vagiannidis, ali šanse ne premašuju preko 5% za njegov dolazak.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Gnezda Čerin bi realno bio pojačanje, takav igrač nam trenutno treba i sve ovo ima smisla. Samo teško da će ga Panathinaikos tako lako pustiti, tako da ne vjerujem da će biti išta od toga.
  • Orc123
    6.2k
    Ovisi isto kakva bi mu bila odsteta...ako bi bila veca od cca 2,5mil eura onda bas i nezz jel pravi izbor....ako bi zeljeli potrositi toliko onda bi bilo mozda bolje uzeti nekog mlađeg ili starijeg sa vecim europskim iskustvom iz jacih liga ali eto nisam previse gledao Grezdu Cerina u Pao. Gledao ga u nekoliko tekma slovenije, bio je dobar....mozda je bas eksplodirao u Paou.....jel ga tko gledao tamo?
  • hardek
    1.9k
    Čudan transfer bi ovo bio. Čerina nisam dugo gledao i vjerujem da je dobar ali sigurno nebi dolazio i mi ga nebi plaćali 2+ milje eura ako neće igrati u prvoj? Ako će igrati u prvoj umjesto koga? Sučić sljedeće sezone mora napraviti korak dalje, a za to mora biti u prvih 11. Mišić i Baturina ako ostane su sigurni. Tu još imamo Ademija, Roga i Vrbu + Bulata koji vjerujem da će otići.

    Opet ako se traži netko za rotaciju u veznom redu ovaj transfer nema pretjerano smisla jer imamo puno pozicija na kojima nam trebaju igrači za prvih 11 i njih treba platiti.
  • Crni86
    1.7k
    http://ekipa.svet24.si/clanek/nogomet/slovenci-v-tujini/665f40b88693c/dinamo-zagreb-prisel-po-slovenskega-zvezdnika-poglejte-ta-prizor-na-tribunah-foto

    Bome ovog puta je Maric bio na tribinama. Izvorno su nasi vjeorjatno preuzeli informaciju od tud.

    Pise da PAO ne zeli zadovoljit financijske zelje Cerina i da je tu zapelo oko produzenja ugovora i da bi radi toga Cerin volio promjeniti klub i tu vijest je ovaj portal prenio i prije ovog clanka.
  • Nogo
    1.9k
    https://www.transfermarkt.com/vanja-drkusic/profil/spieler/371856

    Možda smo uz Čerina gledali i njega. Hm, povezuje se s dosta klubova.
  • Orc123
    6.2k
    Đozda smo fakat gledali nekog drugog igraca, tko ce ga znati....
  • blue heart 72
    1.5k
    Ne znam baš koliko bi nam Čerin doista bio pojačanje. Po meni ako ćemo kupovati nešto, najprije krenuti od pozicija gdje smo najtanji, a ne najbolje pokriveni
  • San Lorenzo
    12.8k
    Ne bih se iznenadio da i Mišić digne sidro...pozdravljam eventualno dovođenje Čerina.
  • Herñan Crespo
    88
    mislim da je ovaj vanja izjavio da bi rado kod prvaka trofaznih
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Mislim realno, treba nam oglavu stoper, lijevo i desno krilo, te napadač. Zatim sekundarno bi nam trebala oba beka (zamjene), veznjak (ili čak dva) i eventualno još jedan napadač (ako Petković odlazi)

    I naravno zamjenski golman.
  • dumitrumitu
    966
    Možda su Iličića gledali
  • plavi devet
    254
    Može li Čerin biti zamjena za Mišića ili je on više osmica? Nisam ga gledao nikako od Rijeke pa ni ne znam kako se isprofilirao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions