• Izet Hajrović
    1.5k
    bilo bi perverzno imati dva takva napdača u HNL utakmici istovremeno na terenu, doslovno bi protivnici "spuštali gaće" prije početka utakmice. Financijski sigurno nije neizvedivo, ako smo mogli imati Drmića i Petka, može onda biti Mounie tu uz Petka. Uglavnom, izvedivo je s naše strane, jedino je upitna njegova želja i ambicija, dok kvaliteta ne bi trebala doći u pitanje.
  • MAGDA7
    3
    To je top igračina i daj bože da se ostvari. Vi koji pišete da niste čuli za njega to su izmišljotine. Jeste čuli za oršića kad je došal iz koreje- niste, jeste čuli sad za RPG kad je došal- niste, jedino kaj ste čuli su igrači iz hnl a njih naravno ne želite. Nisam ni ja pristalica hnl, ali ima dobrih igrača, a ako želite da dođe haaland ili mbappe ond ste navijači krivog kluba.
  • CastAway1986
    1k
    čuj jeste čuli za Oršića hahaha
  • CastAway1986
    1k
    Brest mu želi produžiti ugovor jer ga smatra važnom karikom u momčadi a navijači ga obožavaju..Stvar je u tome da mu nude ugovor na dvije godine a on želi minimalno novi ugovor na tri godine te neki bonus za potpis istoga..Ponuda sigurno ima nadam se da će Dinamo moći ravnopravno parirati...
  • NitkoBitan
    13.6k
    Prvi pick ove sezone za poziciju napadaca mi je bio Mierez. Trebamo bit svjesni da ce ga Osijecani uz sve kombinacije tesko pustit ispod 2 milijuna kao sto ce maksimalno odugovlacit zbog europskih kvalifikacija i vlastitih ambicija. Na kraju krajeva i sam Boto je rekao nesto u smislu ako Mierez ostaje u Hrvatskoj da ce to bit u Osijeku.

    Sad se pojavio Mounie, igrac slicnih i mrvicu slabijih karakteristika od Petkovica, doduse to treba uzet sa rezervom jer je Mounie igrao u zahtjevnijim ligama. Kad takav kalibar igraca mozes uzet za dz mislim da nemas kaj previse razmisljat (nismo Real Madrid) ako ti igrac samim stilom igre odgovara. Igrac koji ima jos minimalno 2-3 solidne sezone za odradit (osim ak se ne zapusti kao Drmic).

    Znaci dovedes solidnog napadaca za dz i tako si ustedis barem 2 milje koje onda ulozis u kvalitetniju opciju za krilo/beka nego sto si prvotno planirao. Ionako nam je sto se tice pozicije napadaca najbitniji ostanak Petkovica.

    Nama nisu potrebne nikakve sage ni drame ovaj prijelazni rok nego trebamo sto prije slozit momcad koja ce bit dovoljno uigrana za odradit play-off.
  • Olmic
    3.2k
    koji ti je ovo profil
  • Jos-Optimus
    867
    Ma ovo je prestrašno, 1 ili maksimalno 2 bolesnika sad imaju po par profila
  • Peškaman
    3k
    Zadnjih 20 stranica nečitljivo,nek' prave 10 računa ako hoće,vidiš po stilu pisanja tko je tko,ali nema potrebe da na svaki njihov upis pišete o novo napravljenim računima,ako ti se ne sviđa,ignoriraj.
    Ili ovo trolanje oko Ivanovića,čovjek ima svoje mišljenje,jedan je od rijetkih u scout temi koji ima dobre pickove,sam je prije 3 mjeseca napisao ime Samuela Dahla na čiji smo spomen prije koji dan,bar većina,tvrdili da bi bio kapitalac.
    Na kraju krajeva,prvi je i spomenuo Pavića i prije nego je momak u zadnje dvije utakmice ušao.
  • Bosskovitz
    8.7k
    Koja patologija to mora biti da te negdje konstantno baniraju, a ti konstantno radiš nove profile koje će ti opet banirati zbog istih stvari kao i stare.

    Anyway, vidim da kreće kisela sezona, ali nekako se uopće ne cimam na ovo predstavljanje novog potencijalnog pojačanja svakih 2-3 dana. Na kraju će se opet dogoditi da ćemo dovesti one o kojima nitko od "insajdera" ne zna ništa.
  • Paggini
    10.9k
    Jedina želja mi je da par pojačanja dođe što prije, da mogu proći što veći dio priprema s ekipom, uigrati se i pripremiti. Strah me osobno da ćemo par kapitalaca dovesti tek pred kraj transfer roka jer čekamo da im propadnu druge, "bolje" opcije...
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    S obzirom da pripreme krecu 1.7. ja ne ocekujem nikakve ulazne transfere do par dana prije toga,a mozda cak i na taj dan objave one koji dolaze besplatno.

    Ako je Pjaca dogovoren onda ga ocekujem predstavljenog nakon povratka sa Eura.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Strah me osobno da ćemo par kapitalaca dovesti tek pred kraj transfer roka jer čekamo da im propadnu druge, "bolje" opcije...Paggini

    Po meni je bolje sto prije dovest i neku mrvicu slabiju opciju nego cekat princa na bijelom konju do kraja pa njemu kako se digne. Korisnije je imat uigranog igraca nego tek pridoslog.

    Btw. jesmo li uopce u nekoliko proslih prijelaznih rokova doveli iti jednog kapitalca kojeg smo cekali do kraja prijelaznog roka? Ja mislim da nismo.
  • mali M
    4.1k
    jesmo li uopce u nekoliko proslih prijelaznih rokova doveli iti jednog kapitalca kojeg smo cekali do kraja prijelaznog roka? Ja mislim da nismo.NitkoBitan

    ma nismo.. nikad neću zaboraviti kad je @Orc123 vriskao da nema vremena, ja ga smirivao da pretjeruje i da je dovoljno vremena, a na kraju hrpa nas vriskala da nema vremena i panični Orc je bio u pravu :rofl:
  • Droljo
    6.5k
    nikad neću zaboraviti kad je Orc123 vriskao da nema vremenamali M

    Nitko to neće zaboraviti. Od tog 'luđaka' do današnjeg, smirenog, orc-a... Ko bi reko... :lol:
  • dumitrumitu
    963
    Ah dobra stara vremena kada smo čekali Ojedu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions