• Zagi
    5.8k
    Ivanušec nam je potpuno nedostupan.

    Pjaca uz kojeg stasa Rukavina? Meni ne zvuči loše.
  • Dinaminjo
    599
    Od Soticeka sam se potpuno ohladio.

    Decko nije zabio ozbiljnoj ekipi u HNLu.
    Moze 1m sa posudbom kao potencijal plus neki pametni bonusi al Loksu smo vec nakrcali s novcima tako da nece proci..
  • Zagi
    5.8k
    Gdje bi Šotićek uopče igrao?
    Krivak je sjajan ali tu poziciju imamo debelo pokrivenu.

    Propustiti Šotićeka kojeg bi nam rado utrpali da mogu gurati puno talentiranijeg igrača dobro nam poznatog prezimena.

    Ivan Canjuga. Neće biti teško zapamtiti.
  • Banana 2
    472
    Canjuga isto nije za DInamo.
  • Orc123
    5.9k
    Nama bi jedino iz hnl trebao Čavlina i to ako npr. Nevistic dobi kakvu ponudu jer imat obojicu je bezveze, i Mierez koji ulazi u zadnju godinu ugovora....sve ostalo je debelo pre skupo za ono sto moze donjeti na terenu....talenta imamo i vise nego dovoljno u svojim redovima.
  • Crni86
    1.4k
    pored ovakvog kulenovica nam ne treba nikakav mierez. Decko se ove sezone par puta pojavio u kljucnim trenutcima. Danas je izgledao kao Drogba pored hajdukove obrane. Strasna utakmica.
  • Orc123
    5.9k
    svaka cast njemu na zalaganju o sve ali zabio je ono sto bi svatko zabio a nakon toga 3-4 stopostotne prilike nije zabio, a to napadac Dinama mora zabiti...namucio je svojom staturom obranu Hajduka ali definitivno nema kvalitet za 1. Napadaca Dinama. Dolazak Miereza ovisi o mozebitnom odlasku Petka. Ja se nadam da Petko ostaje pa ne bi imali potrebe za dovođenjem špice.
  • Crni86
    1.4k
    sve stoji, ali to je i do kontinuiteta. Da ima veci kontinuitet vjerujem da bi imao minimalno dva gola na svom kontu danas.

    Nije meni ni Kule za prvu spicu, ali nije ni Mierez. Jako slican igrac. Golgeterski nije nista ucinkovitiji od Kuleta. Po meni su tu negdje. Samo sto bi nas Mirrez vjerojatno izasao 3 milijuna plus sigurno placa od 700k. Vodim se onom da stranac mora biti znatnije bolji da bi ga se dovelo, a kao sto sam spomenuo s ovakvom igrom Kuleta sve je to negdje na slicnoj razini. Iskreno volio bi da Petko ostane i da cesce gledamo duo Kule-Petko na terenu jer je ovo danas stvarno sjajno izgledalo.
  • Orc123
    5.9k
    prvo poluvrijeme, uhvatili smo ih totalno nespremne i iznenadili. Drugi dio promjenili su raspored i tu je sredina patila sa igracem manje u samoj kreaciji i iznosenju lopte. Ova formacija sigurno nije nesto na cemu cemo graditi Dinamo i Kule-Petko nece puno igrati u paru, barem ne od pocetka.
  • Crni86
    1.4k
    tekma s goricom je pokazala da se moze od pocetka s dva napadaca. Onako velika vecina ekipa se u hnlu protiv nas brani. Naravno tekme s osijekom,rijekom i hajdukom su nesto drugacije. Ali ove tzv. manje tekme di se uvijek mucimo, ne vidim razloga zasto se ne bi krenulo s dva napadaca.
  • Orc123
    5.9k
    bila to kup utakmica u kojoj su se dobro ispremjesali sastavi jedne i druge ekipe. Isto tako imali smo i Belupo kada se vec na poluvremenu vadio Brodic da bi dobili dodatnog veznog jer nismo mogli do lopte cijelo poluvrijeme. Definitivno se moze s vremena na vrijeme, pogotovo ako npr nam treba gol zadnjih 20 min ali da ce nam sad to biti neko glavno oruzje sigurno nece. Isprike, van teme smo...
  • Banana 2
    472
    Nije meni ni Kule za prvu spicu, ali nije ni Mierez. Jako slican igrac. Golgeterski nije nista ucinkovitiji od Kuleta. Po meni su tu negdje. Samo sto bi nas Mirrez vjerojatno izasao 3 milijuna plus sigurno placa od 700k.Crni86

    Ovo.
  • Banana 2
    472

    Čavlinu treba uzet, mi nemamo solidnog golmana osim Neve. Neka obojica dobivaju minute, a Čavlina ionako treba poraditi na igri nogom.
  • Orc123
    5.9k
    Čavlina treba poraditi na igri nogom? Nesto si se zeznuo slucajno ili? Čavlina je najbolji golman lige pompitanju igre nogom, drugi ti je Zelenika...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions