• Morales7
    184


    Lijevi bek ako ode Joško, lijevo i desno krilo

    Zahvalio bi se Belom, Hajri, Leškoviću i Burton na posudbu
  • NORTE
    11.5k
    Igrač tipa Soudani bi digao ovu ekipu na viši nivo. Bjelica ga je otpisao i bez njega napravio novu i još bolju momčad, sada bi ovoj jedan takav dobro došao.
  • Infinity
    16.4k
    Ja mislim da Hajrovic moze biti to rjesenje na desnom krilu. U klubu bi trebali znati u kakvom je stanju, meni ostavlja dojam da nam moze pomoci.

    Lijevog bocnog pored Gvardiola ne trebamo, ali bih ga ja svejedno doveo zbog prilagodbe. U najmanju ruku bih ga kupio i ostavio na posudbi cisto da se jedan posao rijesio i da je na ljeto manje lupanja glavom.

    Soudanija ne spominji. Prodje me osjecaj kao da mi netko spomene neprezaljenu bivsu :rofl:
  • xavier
    12.1k
    Zahvalio bi se Belom, Hajri, LeškovićuMorales7

    U kojem smislu bi im se zahvalio? Možeš im jedino isplatiti ugovore u cijelosti i otpustiti ih jer ih kupiti neće nitko za ove plaće koje imaju, a onda bolje da su na rosteru.
  • Dino
    2.7k
    Daj Boze da se Hajro vrati u formu kakvu je imal prije fve godine :pray:
  • Morales7
    184
    Koliko će trebat da neki novinar napiše Bilić pred vratima Dinama
  • Infinity
    16.4k
    Tri milijuna funti ga je placao WBA. Tesko da ce doci negdje za manje od 50% te place, al novinari jednostavno briljiraju pa se kladim na nedjelju. U subotu nam je zadnja utakmica, a u nedjelju ce krenuti kalkulacije za proljece.
  • vjeko1701
    8.4k
    Dobro, nije uvijek stvar koliko ga jhe netko plaćao nego koliko mu netko nudi. Naravno, ne kažem da dolazi u Dinamo ili tako nešto. da je Hajduk na mjestu Dinama sa budžetom, rezultatima i svime, i da traže trenera ne bi mi bilo iznenadženje da on tamo osvane za plaću manju od većine dosad...
  • Bosna86
    11.7k
    Bilić se naganja sa Arapima za pare i ima neka caka da mora raditi da bi dobio pare... To sam naletio na nekom tovarskom forumu
  • vjeko1701
    8.4k
    Ne kužim. Mora biti trener negdje, bilo gdje da bi pokupio neki prijašnji dug?
  • Bosna86
    11.7k
    Tako sam pročitao, ne mogu reci ni da je istina ni da nije... Stvarno nemam pojma
  • immerwieder
    1.4k
    možda je neka fora da su ga s pravom sterali ako ne može naći novi posao
  • MM17
    243
    Kaj mislite o Mandži kao pojačanju?
  • Morales7
    184


    Nikako. U vrhu napada nam stavrno ne treba novi igrač ako ostanu Bruno i Gavra
  • Markelo
    2.6k
    Ne. Visoka plaća, puni u svibnju 35 a od ljeta 2019 nije igrao ozbiljan nogomet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions