• Doktor Kunić
    2.9k
    jebate al imam slabo pamćenje
  • superhik
    10.6k
    Ne spamajte temu.
  • Ban
    698
    Onda molim da se pobrišu svi upisi i zaključa profil.
  • blackbully
    4.5k
    Onda molim da se pobrišu svi upisi i zaključa profil.Ban

    Naporan si.
  • Petko4455
    26
    Dečki,očito nismo svjesni,da Dinamov dres vise nije sto je bio nekad da se svi tuku za njega.
    Svi mladi odlaze..osim oni koji se forsiraju preko menadžera usko povezanih u klubu.
    Janković,čavlina,krivak,da ne nabrajam dalje.
    Zašto,ako staneš iza igrača,kao sto si stao iza nekad Lovrena,olma,šutala,gvardiola,i drugih ne možeš vise stat iza ostalih?
    Problem Mikica sto ima 16-17 godina?
    U čemu je tu problem,kako mislis ga zadržat ako decko vidi da sve igrače samo poklanjaš i saljes okolo.
    Da nijedan ne ostaje,malome ugovor istječe u ljeto 2025. I sta ak ti neće potpisat jer ga saljes na posudbu,a prvotno mu nisi dao 2-3 ili nekoliko natjecateljskih utakmica da vidiš sta može.
    Ode i on,pa će naći svoju srecu negdje drugdje s trenerom i klubom koji će ga istrpit.
    Kao sto su svi drugi kasnije našli,a možeš imat domaćeg decka besplatno,ne rade ćemo Dat ko za moharamija lovu pa ga tjerat i još mu masno platit.
    Ne možeš reci da neko ne može ako mu nisi dao šansu
    Rezultatski pritisak? Kakav je pritisak ak igras s goricom sad doma? Koja će se branit da staviš nekog mlađeg? Da ti donese krvi..sta vise mogu sj nego neko ko je trenutno standardan?
  • i more je plavo
    891
    Onda molim da se pobrišu svi upisi i zaključa profil.Ban

    Sad je ovo sad neki negativni marketing......pogledajte kaj sam pisao.....jer zasto bi ovoliko navaljival da se obrise sve kaj si napisal.

    Ako stojis iza napisanog, nemas problem, a ak mislis da si lupetal, onda prihvati da si naporan ostalima.
  • Joza
    369
    Jadni moderatori, sad ce trazit da brisu postove i s ovog profila
  • deda
    29.6k
    Dobro dosta više sa kolegom Banom. Odlučio nas je napustiti i ja to poštujem. Nema više potrebe da se bilo koji forumaš referira na to. Molbi za brisanjem upisa ne možemo udovoljiti kako sam već napomenuo jer se gubi smisao foruma. Tema ide dalje, raspravljajte, iznosite mišljenja, suprotstavljajte ih, svađajte se, ali uz poštivanje foruma.
  • i more je plavo
    891


    Pa daj shvati da su se vremena promijenila, ranije smo imali komotnu bodovnu situaciju i moglo se pustiti klince da skupljaju iskustvo.

    Decki su mladi, i ako Mikic ili Živkovic naprave grešku ko Mišić protiv Lokse ili Moha više puta, sami sebe ce pojesti zbog toga, jer je sada svaka greska jako skupa.

    Rijetki su fizicki a i mentalno monstrumi sa 17 godina ko Gvardiol, ali zato je on sada u MC.

    Mikić je bio solidan protiv šarenih momcadi slabih protivnika i to u prijateljskim utakmicama kada puno treniras i svima je najbitnije da se nitko ne ozljedi.

    Zamisli sada Mikic zajebe a pokriva ga iskusni Živković u utakmici koja možda vrijedi naslov prvaka.
  • dumitrumitu
    945
    Nadam se da će ove godine napokon naći klub za razvoj mladih igrača. Ove posudbe po random klubovima u sloveniji nemaju smisla.
  • Miro Vugrinec
    2.3k
    Evo mojeg iskrenog mišljenja oko prelaska Brekala u Hajduk. Pravi dinamovac nikad ne bi trebal preci u rivala kao sto je Hajduk, s razlogom smo svi ogorčeni i treba biti ljut naravno. S druge strane, po meni mi moramo razumit da igrači nisu kao mi navijači i da oni prvenstveno gledaju sebe, u ovoj cijeloj situaciji smjesna je ispala naša uprava jer je igrača koji je za hnl klasa osramotila i nakon dogovora odbila. S te strane razumijem njegovu ljutnju i prelazak iz inata, ali s druge strane ipak po meni Dinamo nikada nije niti će bit debeli bimbo, Vlatka, stari komunjara i ostala bagra koja nam vodi klub nego naši navijači i zbog njih koliko god bil ljut nije trebal to napraviti. Kaj se tiče nas navijača, mislim da veću ljutnju trebamo imati na našu smjesnu upravu koja nam svaki dan upropaštava klub, a ne na jednog igrača koji ruku na srce je igral samo 8 utakmica za nas klub. Čitam i komentare jučer je Brekalo slavil gol, pa kaj bi trebal ljudi moji, promjenil je ekipu, sad je tamo neće sigurno doći pa plakati. Ogromna greška s ljudske strane je odlazak dole, ali slavljenje gola svoje ekipe to je sasvim normalna stvar, to jednostavno moras kad si dosel dole i to je najmanji problem u cijeloj priči. Opet ponavljam trebali bi svi izaći na ulicu jer ovo kaj naša uprava radi je smješno i ova sezona je ključna da se uzme prvo mjesto zbog novog formata lige prvaka, zarade i svega, a i kad bi uzeli naslov tovarima vjerojatno bi oni gasili klub iduće godine nakon svih tih posuđivanja para zadnjih godina
  • Petko4455
    26
    Nije bok Ban,to su činjenice..ne mora bit nitko prvi izbor,ali da bude na posudbama po slovenskim i bosanskim ligama,di se igra nogomet ko u našoj drugoj ligi,to je veći prioritet očito. I onda ga pokloniš..i žališ za njim kad ti investicija od par milja pokaze manje nego golobradi mladići koji bi dali sve..
  • Facke
    2.7k


    Samo se zapitaj jednu stvar, navodno odbijen je Brekalo zbog financija i moguce smjene trenera. A za ovuga francuza ak je istina novce imamo?! A Jakirovic dalje visi ko luster. Mene nis nije jasne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions