• Izet Hajrović
    2.1k
    Jel postoji mogućnost da navijači dođu pred stadion i štrajkaju? Mislim da bi bilo vrijeme da se povuku drastični potezi i izađe van s financijskom situacijom, ovo je katastrofa. Uopće nije problem u Brekalu (iako mi je teško palo što je propalo, još uvijek se nadam), nego je problem u tome što očito para nema, a netko bi trebao navijačima objasniti gdje su nestale pare, kako se troše i u čemu je problem.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Ili ide otkaz Jakiru ili dolazi Kent ,za ovo nema drugog objašnjenja...
  • badblueboy86
    23
    taman sam to htio reci, mislim da je vrijeme da se ustanemo svi!!
  • mosad
    448
    Daj boze da je ovo sve uvertira za otkaz
  • sport
    3.4k
    Mislim,nekako ne vjerujem u tu priču do 10 sati u kojoj se raspravljalo o Jakiroviću jer je u to vrijeme bio trening a sastanak je bio poslije treninga.Možda nas još netko sapuna sa strane.
  • Bruh
    962
    Ova naša uprava... kao da je neka seoska općina a ne klub koji je bio prvi u ligi 20 godina kakav horor ljudi bez srama na čelu kluba
  • Olmic
    3.7k
    bas ja to mislio napisat, veze s vezom nema. Objavio Dubravko Milicic kaj veze nema sa sportskim novinarstvom..
  • rioda
    4.9k
    Jebena sramota, sve ih treba naglavačke izbaciti iz kluba!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Halo skrivena kamera, molim vas pokazite se, dosta nam je bilo
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ili ide otkaz Jakiru ili dolazi Kent ,za ovo nema drugog objašnjenja...Svi na Sjever

    Hahahahahhaajja pa otkaz treneru u niti jednom normalnom klubu ne može biti razlog da ne dovedeš krilo hahahahahahahaha

    Kent ajde, ali to znamo da od toga nema ništa. Ovi ljudi su jednostavno idioti.
  • jedan u nizu
    8.4k
    Mislim da bi Kek mogao doci. Mislim da nebi bio prvi trener koji je istovremeno vodio klub i reprezentaciju.
    Ja bih pristao na to, da nas vodi i da u pauzama ide obavljati pripreme sa repkom
  • drugastrana
    131
    Pisanje po klubu i nama. Idete van milom ili silom.
  • Miro Vugrinec
    5.1k
    Nažalost ovo sto je izašlo na 24 sata je istina. Brekalo definitivno ne prelazi kod nas, naši su na kraju odlučili ne uzet ga. Sramotan potez uprave, dečko je sve dal da dođe u Dinamo, odbil i neke ponude jer je htio doma zbog trudnoće ženine i da pomogne i mi ga na kraju odj.... nakon sto smo sev dogovorili s Fiorentinom. Klub nam nažalost tone, nadajmo se da ćemo izaći iz ove krize
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Sad bi trebalo iskoristiti "Ustanite purgeri!" pa da se dođe pred stadion i kaže upravi sve što ih ide. Ovo više nije normalno, ako ne možemo dati 500k onda smo pred bankrotom, nemam drugog objašnjenja.
  • Filip 91
    802
    Monty Pyhton je goli k**ac za ove iz uprave...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions