• CastAway1986
    984
    Navodno Moha na meti Montpelliera , bar tako neka stranica s Twittera piše , vjerojatno nema nista od toga
  • Facke
    2.7k


    Nis od toga. Pa tek su Heftija posudili s Genoe kao drugog desnog beka.
  • Ivdzo11
    3.4k
    a nista od toga, bio želja, ali otpao zbog toga sto je išao na Azijski kup, okrenuli se drugim igracima i doveli švicarca Heftia
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Selahi se dogovorio sa Rijekom za produženje, šteta mislim da bi nam dobro došao igrač njegovog kvaliteta. Mogu svi govoriti ako ovo ako ono. Ali ako nemoze odigrati ovaj tempo utakmica i bilo bi dobro imati zamjenu. Sučić može postati ali to nije
  • Ivan0302
    300
    mislim da Sučić može biti dostojna zamjena za Akija. Mislim kod jakira je igrao skoro sve utakmice u Zrinjskom i u Europi i u ligi. Po meni bolji igrač od Bulata, to jest ove sezone se puno više dokazuje i trudi od Bulata. Po meni je puno okomitiji prema naprijed i bolji pregled igre ima i naravno trka je tu. Samo mislim da fizicke snage mu hvali za duela, ali sve ostalo je sasvim solidno.
  • rioda
    3.5k
    Slažem se, samo što ćemo ih vjerojatno izgubiti praktički u isto vrijeme. Akiju se bliži mirovina, a za Sučića sam baš siguran da će eksplodirati čim zaigra u kontinuitetu i brzo se prodati u veći klub, nažalost.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Selahi je bolji i iskusniji od oba, i bio bi pojačanje u lovu na titulu. A sad kad od toga nema ništa iskreno de nadam da će jakir istrpiti sučića i nastaviti mu davsto minutazu pa i kad bude grešaka. Mada sumnjam da će pod pritiskom rezultata više igrati aki. Po meni Sučić mora biti starter i mjenjati se sa ljubom boks tu boks. Uz miška i dijeliti minute. Treba nam svaki igrač i samo da nas ozljede zaobiđu. Biće sve dobro
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Znam da će nekima zasmetati komentiranje drugih klubova, ali samo da kažem da je fc Kopenhagen zainteresiran za stoper iz francuske druge lige, Serge-Philippe Raux Yao javlja l'equipe. Igra za Rodez. Čisto da kažem da se pljuvalo i šprdalo sa šimićem. Ali i drugima je interesantno to tržište i ima jako puno dobrih igrača. Nekada se pogodi nekada ne. Ko zna kako je Bišćan vidio Bernauera, pred postavljam da bi mu davao prilike na više pozicija. A sad novi trener i Max teško da će dobiti priliku. Iako mislim da ga se može i moglo koristiti u paru za Teom da dobije samopouzdanje i igra se sa momčadi. Jbg
  • Izet Hajrović
    1.5k
    to sam ja govorio odmah, nije francuska 2. liga loše tržište, dapače. Usporedbe radi, Bernauer ima bolju ocjenu u HNL-u nego u francuskoj 2. ligi prema Sofi. Slažem se da ocjene koje daje Sofa nisu toliko relevantne, ali statistika koju nudi može biti korisna pa se tako znalo i prije nego što je Bernauer došao da mu osvajanje duela nije jača strana. Nije u tome najbolji bio niti tamo, a nije niti ovdje i to nije problem u njemu, nego u struci, jednostavno promašili su s profilom igrača vjerojatno misleći da duel igra neće biti od presudne važnosti kad mi uglavnom samo napadamo i očito su se prevarili. Ja vidim potencijal u Bernaueru, kad bi dobio malo na masi i čvrstini mogao bi on biti dobar igrač. Vjerojatno ima najbolje razigravačke sposobnosti od naših stopera, a dobivanjem mase i čvrstine znatno bi poboljšao duel igru iako bi vjerojatno motoričnost malo propatila zbog toga, ali nešto se mora žrtvovati.
  • rioda
    3.5k
    Kad smo kod tržišta, ako zanemarimo Mihu, nadam se da i na ukrajinskom tržištu gledaju igrače, mislim da ima tu potencijala. Pogotovo sad kad sam vidio da je ovaj neki iz Girone zabio hattrick u 6 minuta. :grin:
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    nije to neki, ja sam ga gledao u živo Dovbyk, reprezentativac, čak smo ga ovdje i spominjali kako potencijalno dinamovo pojačanje još davno. A vidi gdje je sad. Ima u Ukraini strašno dobrih igrača. Samo da nam novi Scout dobije vremena za rad, a da njegov rad nije uzalud. Jer ako čelična lady i mumija samo budu odmahivali glavama uzalud mu trud.
  • Ivan0302
    300
    a dobro mislim, Dinamo opet živi od prodaje igrača i bilo bih mi drago da obadvojicu prodamo za dobar novac i da prerastu hnl i odu negdje dalje. Ali bitnije je uložiti taj novac biti spreman na zamjenu za njih dvojicu, trojicu u sredini tražiti nove juniore, neke igrače koji imaju dobar potencijal, kao Kaneko koji je to dokazao da nam je postao među najbitnijima i da od njega dosta ovisi igra Dinama.
  • Bosskovitz
    8.4k
    Čisto da kažem da se pljuvalo i šprdalo sa šimićem.Kujtim Shalla

    To je zato kaj većina ljudi zaključuje indukcijom, a to je duboko pogrešno. Kaneko igra dobro - Japanska liga je odlična i trebamo dovesti više igrača od tamo; Bernauer igra loše - Druga francuska liga je k i onaj tko od tamo dovodi igrače je debil.
  • emilperska
    4.4k
    Veli Krušelj da je povratak J.B. nemoguća misija nakon dolaska Hoxhe :lol:
    Here we go again..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions