• veselko tenžera
    1.5k
    ban je zaslužen, svjestan je i on toga. Više se povela rasprava o fenomenu insajderstva. Maksim je to dobro sažeo, većina nas na ovu temu ulazi zbog dnevne doze nade da ćemo uskoro biti još jači.
  • Noel
    4.3k
    Sanjin je lik koji prepiše sve iz medija samo malo to upakira. I koristi osnovnu logiku. Pročita izjavu od Sergeja da se lovi krilo. Logicno da je mogući dolazak u narednih dva tjedna. Isto tak očekuje se Dinamov odgovor na Perisica. Isto logika da će se probat nešto dovest i Jakirovic je to rekao. Onda lik to malo izobliči i napiše pratite društvene mreže narednih dana. Ako niko ne dođe ima izgovor predstavljanje retro dresa il nešto slično. Isto ko ove insajderske stranice po društvenim mrežama.. Ja imam svoju logiku po događajima u prošlim danima da Perkovic igra sigurno lijevog beka u utorak. I sad ću doć i napisat insajderska, Perkovic počinje na lijevom beku u utorak! Ne vjeruem da ljudi padaju na te fore.
  • Jurki
    9.6k
    Govorim opcenito.. ima par "insajdera" a kad ono cijeli prijelazni rok se svede na par imena.
    Ako ljudi smatraju da se samo pregovara s par igraca onda bolje da ugasimo klub.
    Da svi imaju provjerene informacije tad bi dnevno iskakalo minimalno 5 novih imena.
  • emilperska
    4.3k
    Ne branim Sanjina, svađao sam se s njim o tzv. "Profi" dok je bio njegov fan. Činjenica je da je neke stvari fulao ili se nisu realizirale, ali isto tako je činjenica da je bio upuceniji i tocniji od nasih tzv. "novinara" koji su ili imali manje info od njega ili njegove objave koristili za svoje clanke. Iako sportsko novinarstvo oko Dinama je na niskim razinama nakon Židakove smrti, nesto govori i cinjenica da je Sanjin upuceniji od novinara sa kladionicarskih portala i onog sto su nekad bile originalne Sportske..

    Ipak, ne smije biti spominjanja majki koliko god si na jetru isli..
  • Armagedon13
    958
    Malo pozitive
  • veselko tenžera
    1.5k
    pa nek netko kaže da sanjin nema insajderske! Jel rekao čovjek da se prati društvene mreže :joke:
  • Teofil Kateran
    1k
    Sviđa mi se što je klub počeo sa produljivanjem ugovora, znam da je skoro nemoguće, ali treba i Petka pridobit da ga još produži :)
  • wolfgang14
    1.1k
    Brekalo-Dinamo can now be closed

    Fiorentina: Josip Brekalo wants to return to Dinamo Zagreb, the negotiation with the viola can be realized in a short time

    https://www.calciostyle.it/calciomercato/fiorentina-brekalo-dinamo-ora-si-puo-chiudere?feed_id=689059&_unique_id=65abf8f613fc1
  • Juznjak
    3.3k
    Ja bi popizdio na mjestu od @Mali dioničar ako Brekalo dođe. Čovjek džaba radio anketu.
  • Droljo
    6.2k
    Kujtim, pogodio sam ti mamu,sanjinlego

    Još jedan pao pod pritiskom..
    Ružno govoriš i nemaš pravo tako napadati ljude.
    Kujtim frende, nedaj se obeshrabriti! :strong:
  • Majki2111
    2.8k
    Zanimljivi su mi ljudi. Ja kolko god može furam kontroverznu notu/imidž nikad nisam ovako izvrijeđao nekog na forumu. Osobno. Bila je situacija prije 4 godine radi jednog kontroverznog mišljenja, ali osobno nekog nikada.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Pa cijeli dan stavljate isti tekst, zar ne vidite da se u izvoru svi pozivaju na Pedullu
  • NORTE
    9.8k
    Ima li koji insajder da nam napiše kako je Brekalo blizu...ili još luđe, da netko stavi link na naš medij na kojem prevode tuđe informacije.

    Dobro je napisao netko, transfer će se dogoditi ili neće bez obzira šta "insajderi" pisali po tviterima, zoni ili u članku.
  • Droljo
    6.2k
    kompleksi moj majki. Neki dečki jednostavno ne mogu... Čitamo se manje više svi, uvažavamo koliko je moguće. Zajebancija uvijek (ja nekad i previše) ali... Ovo su dječje fore majki. To se ne radi
  • Svi na Sjever
    2k
    Ne svidja mi se ovaj narativ "odgovor na Perišića" ,kome da mi odgovaramo,čime da se opterećujemo?

    Cirkusu koji 20 godina nema naslov prvaka?
    Cirkusu koji od Srne nije dao ozbiljnog igrača?
    Cirkusu koji je klasično narodno događanje uz sveopću podršku pristranih medija?

    Naše je da odgovorimo na terenu sa Brekalom ili bez, apsolutno svejedno, i posjetom na tribinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions