• NitkoBitan
    13.5k
    Kakav Kent i Brekalo... pa nama sutra pocinje prvenstvo, a eto za cas i Betisa. Odigramo sutra dobro i stvorit ce se narativ da nam dodatni "kapitalci" nece bit potrebni.
  • Orc123
    6k
    Da bas cemo puno niti pametniji nakon Loxe...igramo na 3 kolosijeka jos, normalno da nam jedan igrac extra klase treba i nezz kako bi se mogao steci narativ da nam nije potreban, a svi dobro znamo da je ovo prvenstvo toliko bitno da ni zamisliti ne mozemo. Treba napraviti sve sto bi nam povecalo sansu za osvajanje istog. Ne daj Boze neke ozljede bitnog igraca i opet smo na pocetku. Treba nam barem jos jedan igrac ala Kent, Brekalo, Wakizaka ili netko treci....
  • rioda
    3.5k
    Baš je nasrao hrpu govana i sve to uklopio u članak. Kako me to nervira, čitaš nešto u nadi da ćeš pročitati barem jednu novost, a on u biti samo poludirektno pljuje po Dinamu, Bišćanu... I to potpuno nepotrebno.

    Inače što se tiče Brekala i te priče da je zapelo zbog Hohxe, to su žešće gluposti. A pogotovo glupo zvuči konstrukcija u članku da Brekalo garantira naslov, a Hoxha samo borbu za naslov :grin:
  • austrijanac
    3k
    Novinar koji je u svađi sa pola sportskog svijeta, već bio pretučen, pisao i za Slobodnu Dalmaciju, ima obraza srat po ikome u Dinamu.

    On nema nikakvih informacija, a sigurno nema ni nogometnog znanja da napiše dvije suvisle rečenice.
  • Mandelinho
    331
    A to ti je tako u današnje vrijeme i realno mi svi otvaramo te članke i na njima ti iskoči 10ak reklama i lovica ide.

    Isto kao što svi otvaramo ovu temu u nadi za nekom novom i formacijom.

    Ista je i situacija i sa južnjacima od pocetka njihove “renesanse”

    Zamisli da je onaj sportski direktor iz Osijeka došao kod nas koliko bi se pisalo o tome..
  • Mihaljević
    8.7k
    Da Kent dođe to bi bio najveći kapitalac koji je u najboljim godinama došao u Dinamu još od Prosinečkog... I ti pitaš kakav Kent? Daj Bože da takva igračina obuće plavi dres.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    doza za novi tjedan. Here we go again, postal mix fora ovo. Nemaju što pisat pa jovo nanovo:rofl: :lol:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Kockoglavi mora ispucati svoju dozu toksičnosti.
  • emilperska
    4.4k
    Ja stvarno mislim da će Brekalo doći..
    Pogotovo što je za 8 dana gotov prijelazni rok u ligama petice, a njemu se u Salernitane očito ne ide. A sumnjam da će i ostat u Fiorentini i skupljat mrvice do kraja sezone kad se svi vrate..
    Nakon toga imamo 17 dana da to odradimo..
  • Mr Anderson
    6k
    Malo sam gledao jučer Salernitanu protiv Genoe za koju btw još uvijek jako zapaženo igra Badelj. Stvarno bi bilo glupo od Brekala da ode u tu Salernitanu, krš od ekipe, tamo bi samo još više potonuo.
  • Ivdzo11
    3.4k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/talijani-najavili-veliki-preokret-fiorentina-dovodi-urugvajca-brekalo-se-vraca-u-dinamo/124469

    Odgovora iz Maksimira zasad nema, znamo da u Dinamu u zadnje vrijeme nisu bili oduševljeni cjelokupnom pričom oko Brekala, ali ako se ponovno otvorila mogućnost Brekalova dolaska, nije isključeno da će Dinamo reagirati. Talijani, dakle, tvrde da je njegov povratak vrlo blizu, idući dani sigurno će ponuditi rasplet.
  • Orc123
    6k
    Vraca se Brekalo evo vec jedno deseti put....
  • Matus
    129
    Jel više puta vratio Brekalo ili Lassie?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions