• Izet Hajrović
    2k
    ako aludiraš na mene onda ti mogu reći da gledam isključivo interes Dinama i kvalitetu igrača i ne navijam za odlazak Rukavine zbog toga što je Barin igrač. Poštujem Barine uspjehe u menadžerskom svijetu, ali nemam dobro mišljenje o istom. A kada je riječ o Brekalu i Rukavini, onda gledam isključivo njihovu kvalitetu. Moje je mišljenje da bi Brekalo bio pravo pojačanje i da se isplati uložiti onoliko koliko Fiorentina traži, a Rukavina je propali talent, ako je uopće i bio talent i smatram da treba pristati na 3 mil. odmah.
  • plavac173
    2.6k
    I postoji li sansa da dodje ili je po sn-u "gotovo" ?
  • austrijanac
    4k
    Prodat ćemo Rukavinu i odjednom, na čudo svih prisutnih, dovest ćemo Brekala.

    Ruka ruku mije. "Puštamo Rukavinu ako nam dovedeš Breksija".
    Baš se danas iznenadno pojavila ponuda nakon njegove odlične predstave u Rovinju.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Nije bitno tko je gazda. Brekalo je dobar igrač i treba nam, Rukavina neće nikada biti koristan igrač.
  • Sava Krpa
    266
    viziju korištenja jedne zamjene u sedam utakmica i to većinom netakticke.
  • Peškaman
    4.2k
    Odbit ponudu za Rukavinu,postavit cijenu od 5milE pa nek' menadzer i dalje preko Brekala i posudbe želi prodat Rukavinu.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Miro Vugrinec I postoji li sansa da dodje ili je po sn-u "gotovo" ?plavac173

    Postoji šansa jer osobno znam da Josip želi samo doći kući, da mu se osobno ne sviđaju druge opcije i da će sve napraviti da se vrati
  • Nino Bule
    13.4k
    Ja preporucam brekalu da nazove svog kriminalca agenta i kaze mu da malo zacepi gubicu i rjesava transfer u tisini, malog tu nista ne krivim
  • Ban
    698
    ako aludiraš na mene onda ti mogu reći da gledam isključivo interes Dinama i kvalitetu igrača i ne navijam za odlazak Rukavine zbog toga što je Barin igrač. Poštujem Barine uspjehe u menadžerskom svijetu, ali nemam dobro mišljenje o istom. A kada je riječ o Brekalu i Rukavini, onda gledam isključivo njihovu kvalitetu. Moje je mišljenje da bi Brekalo bio pravo pojačanje i da se isplati uložiti onoliko koliko Fiorentina traži, a Rukavina je propali talent, ako je uopće i bio talent i smatram da treba pristati na 3 mil. odmah.Izet Hajrović

    Osobno sam i dalje optimističan glede Rukavine, ali čak ne bih imao ništa protiv da ga se proda za 4m ako bi se za taj novac doveo pošten stoper (David Brekalo) ili pošteno krilo, a ne Josip Brekalo. S obzirom da znam da se to neće dogoditi, nego ćemo novac potrošit na odštetu za posudbu i plaću Josipu, mislim da je pametnije ostati optimističan glede Rukavine.
  • Brusa
    1.5k
    možda prvo da nađe drugog menađera. S ovim se baš nije usrećio previše
  • plavac173
    2.6k
    Ja preporucam brekalu da nazove svog kriminalca agenta i kaze mu da malo zacepi gubicu i rjesava transfer u tisini, malog tu nista ne krivimNino Bule

    Tocno, Brekalo nema veze sa ovim i ocito ima veliku zelju za povratkom.
  • Mihaljević
    9.8k
    Daj ti meni Gazibegovića, Asana/Wakizaku/Suzukija a 1.5M€ za 6 mjeseci ne daju ni klubovi iz puno jačih liga od HNL-a... Pustit Rukavinu i za duplo manje samo da stim padavičarem nemamo kontakta više.
  • Ban
    698
    Zašto mijenjati ako su igrači na klupi vidljivo lošiji od onih na terenu? Ne mijenja ni Guardiola puno sa puno izjednačenijim rosterom pa njega nećeš prozivati zbog toga.
  • IceMan
    2k
    Al da mi, tj naša uprava tolko vjeruje u to da nam je Brekalo kapitalac za naslov prvaka, maltene cijeli prijelazni rok vrtimo oko njega, već 3 tjedna traje saga, da na kraju nemamo 500 000 eura za posudbu ili milion, nakon uprihođenih 60-70 na ljeto…

    Kaj smo mislili, da bumo igrača koji vrijedi il je plaćen 15-20 miliona eura u najboljim godinama da bu badava došao ?

    Ja kao i mnogi se stvarno s razlogom pitamo di su te jebene pare onda?
  • emilperska
    5.4k
    Ma nije ovo propalo vjv, samo se zakomplicirao. Ako placamo 400k za Kanekovu posudbu na blef (tko je na ljeto znao sto ce od njega bit) mozemo i nesto za Brekalovu, ali mora bit definirana jasna i realna otkupna klauzula koju Dinamo moze aktivirati na ljeto i graditi oko Brekala ekipu za dalje ili ga prodati uz neku "marzu" ako necemo biti pri lovi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions