• Facke
    3.6k


    Za te pare odma.
  • Brusa
    1.5k
    odmah potpisati i pakovat ga LA
  • Ban
    698
    Bara želi da ode iz Dinama - ostavit malog kod nas.
  • Orc123
    7.8k

    Nek samo zovu kad ga treba spakirati, skuhat mu sarmu za put i dostavit ga na aerodrom....0-24 dostupan...
  • IstokKa96
    671
    Bilo koji bivsi igrac koji u odredjenom trenutku ozivljavanja svoje karijere izabere Anderlecht, Fiorentinu, Herthu, Trabzonspor, Southampton, Birmingham i slicne europske destinacije neka na tim adresama i ozivi karijeru.

    Svima hvala na svemu dotad pruzenom u Dinamovom dresu neka se ostvare u svojim ambicijama na njima i njihovim menadzerima isplativijim adresama.
  • Izet Hajrović
    2k
    Ako je to stvarno istina, onda mislim da bi transfer Rukavine bio ključan za dolazak Brekala. Realno, većina nas se pomirila s tim da ništa od Rukavine neće biti i ova ponuda dolazi kao budali šamar, vjerojatno neplaniran prihod i nadam se da će izdvojiti 500k od tih 3 mil. za Breksa. Ne znam čemu se napada njega i Baru, možemo svi imati mišljenje o Bari, ja isto nemam dobro mišljenje o njemu, ali na klubovima je da se dogovore oko odštete. Brekalo i Bara su dogovorili osobne uvjete s Dinamom, a ostatak je na klubovima.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Serveri Zone nisu spremni za novih 250 stranica kad sutra izleti novo ime kao zamjena za Brekala
  • Ban
    698
    Količina ljudi na ovoj temi koja bjesomučno navija za dolazak Brekala, a istovremeno i za prodaju Rukavine jer je kao Barin igrač (Bara i želi da mali napusti Dinamo, ali je nemoćan išta po tom pitanju napraviti bez Dinamovog blagoslova) je pomalo zabrinjavajuća.

    Možda ne štancaju samo portali Barinu propagandu.
  • blue heart 72
    1.7k
    Rekel bi ja sada Bari u vezi maloga Rukavine. Hoćeš papire???? Molim lijepo 5 miljunčeki čistoga i bez ikakvih postotaka i vozi ga kam god hoćeš
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Momci bezveze napadate i pisete gluposti. Evo sad ću vam reci sve informacije, nisam htio objavljivat jer su bas povjerljive. Brekalo na stolu ima 5-6 ponuda, dobri klubovi iz dobrih liga(ali ništa spektakularno), to su besiktas, udinese, monza, salernitana. Nitko od tih klubova nije ponudio novce fiorentini za posudbu osim monze i salernitane kojoj gori pod nogama(salernitana nudi oko pola milijuna eura fiorentini). Brekalo ne želi u nijedan od navedenih klubova, jasno mu je da Hrvatska javnost najviše prati Dinamo i da će tu doći najlakše do reprezentacije. Znam da je osobno se igrač danas čuo sa našima iz uprave i potvrdio im da pristaje. No probleme radi fiorentina klasični zabari, od jednih dobivaju pola milijuna i normalno da gledaju da ga tamo daju na posudbu. Ali prema mojim info igrač nikako ne želi tamo, želi doći u Dinamo i radi pritisak da ga se tu pusti. Previše se napadalo i mene i kolegu sanjinlego, neke stvari nisam htio napisat jer su mi bas rekli bitni ljudi te info, ali evo kad već me vučete za jezik napisal sam ih
  • dumitrumitu
    1.3k
    Treba prodati Rukavinu čim prije dok iz galaxya ne vide kako je danas igrao.
  • plavac173
    2.6k
    istovremeno i za prodaju RukavineBan

    Rekao sam na pocetku da bi ga stavio na tribine do 2028, ali nazalost ima dovoljno igraca pa mu nece bit to neki znacajniji financijski pad pa bolje da dobijemo pare za njega i nek mu propadnu svi ostali projekti, pocevsi od Belinha koji ce zavrsiti u Kustosiji
  • Jurki
    11.6k
    i nek ga instalira u Kustosiju i proda za pol godine za 25 milja u PSG jer ipak Andy Barra je najsposobniji nogometni radnik u Europi.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Aj' bar je gotovo, preusmjeriti se na beka i to je to.
  • Ban
    698
    Treba prodati Rukavinu čim prije dok iz galaxya ne vide kako je danas igrao.dumitrumitu

    I onda za te pare dovest Brekala da pokažemo Bari tko je gazda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions