• Mlađi referent
    12.3k


    Eto, za mene je onda Brekalo glup kao ona stvar ako pušta da njegov agent sere na taj način po njemu, a on ne radi ništa.

    Neka njega nama do kraja dana, titula nam treba, ali za mene je jasno - diva.
  • Peškaman
    4.2k
    Brekalo će doći u Dinamo,ovo su sve igre igrice menadzera i novinara tipa Medo i co.
  • i more je plavo
    1k
    Uostalom, danas i jucer je indeks objavio barem 4 clanka koja u negativnom smislu pricaju o brekalu, ocito je Bara malo platio medije da uzdrmaju nas navijace i klub.cibona

    Ne vidim koji bi Barin interes bio da Hrvatski portal pise lose o njegovom igracu ??
    Mozda bi mogao vidjeti interes Dinama u takvom pisanju, da se opere ako transfer ne prođe po Barinim uvjetima, ili sam nesto krivo shvatio ???
  • Ivdzo11
    4.2k
    Jucer je dnolivari objavio da Dinamo ne bi pristao na ispod 5 mil :gasp:
  • plavac173
    2.6k
    Jos jednom ponavljam recenicu "Brekalo je potpisao ugovor sa Barom"
    Nema Brekalo sta davati izjave o pregovorima o transferu, kad si vidio da se neki igrac javio dok su pregovori u tijeku?
    Ali kod nas ako se ne zakune u Dinamo do kraja karijere, ako bude imao vise od 5k eura mjesecno, ako se oduzi pregovaranje na par dana (na koje on ne utjece ni 2%) onda vise nije dobrodosao
  • Ban
    698
    Nikakvo prodavanje Rukavine ne dolazi u obzir prije nego što dečko uopće dobije šansu. Sudite našeg talentiranog malog na temelju tih 160 minuta što je odigrao u godinu dana, a bjesomučno navijate za Brekala kojeg ste, van reprezentacije, u zadnjih 5 godina pogledali 90 minuta sad protiv Sassuola gdje je napravio manje i od Rukavine.
  • NitkoBitan
    17k
    Ali kod nas ako se ne zakune u Dinamo do kraja karijere, ako bude imao vise od 5k eura mjesecno, ako se oduzi pregovaranje na par dana (na koje on ne utjece ni 2%) onda vise nije dobrodosaoplavac173

    Zato su Japanci voljeni. Ne skrivaju svoje ciljeve, igraju za razumnu placu, nisu zvjezdice i dogovoris sve s njima u 3 dana.

    Poslo nesto po zlu i jadan covjek se razbolio od muke...
  • Mlađi referent
    12.3k


    Joj, daj nemoj dramit, kaj ne bi bio dobrodošao. Neka dođe, donese titulu i nek se izgubi u šestom mjesecu kako mu i jest plan, svi sretni i zadovoljni.

    Igrači od danas do sutra raskinu s menadžerima, a ti tvrdiš da je normalno da agent ide okolo po novinama i priča moj igrač se boji Hoxhe, i onda napadneš novinare da su krivi oni kaj prenose izjave njegova tabora.

    Osim toga, čovjek ima kriminalno vođenje karijere već godinama, ako do sad nije naučio.. on je taj koji mora stavit potpis na ugovor, on je taj čija je odluka.
  • Jaro
    7.3k
    Rukavina je realno bivsi, otisao ili neotisao. 3 trenera, 2 u finim komotnim situacijama sa velikom prednoscu i mali nista. Ima 20 god... Mozda eksplodira sa 25 ali nece u Dinamu. Klub nek uzme kolko moze i to je to...
  • plavac173
    2.6k
    Dobio je Rukavina sansu, da pokaze nesto o tog "velikog" talenta o kojem pricas. Protiv Ponikava ga je cijelu utakmicu zatvorio bek iz 4. lige, ni jednom kad je usao nije iskoristio tu svoju brzinu koja ga "krasi".
    Ili ipak Rukavina > Brekalo :rofl: ?
    Daj Boze da se sto prije proda za ta 2-3m.
  • Maximo
    490
    Ako dobe 5 milja za njega...slobodno...
  • plavac173
    2.6k
    Nigdje ne pise da se netko boji nekoga, vec da im nije jasno zasto (citaj Bari).
    Aj nemoj gledat sa Dinamove strane, stavi si u glavu da Real Madrid trazi lijevo krilo, hoce uzet Neymara recimo. I za 2 dana kupe Luisa Diaza, ne bi ti bilo ni malo cudno ha?
    Nama ovdje nije jer znamo zasto zelimo obojicu, znamo da nemamo lijeva krila i znamo takodjer da igramo na 3 fronta kao i koliko toga gubimo kad se neki igrac ozlijedi/dobije karton.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Siguran sam da bi se Neymar uplašio Diaza kao Brekalo Hoxhe i pitao se, kaj ovo znači, kaj ovo znači? Pitao bi “Neymar Santos Senior, što je sad ovo??”
  • Doktor Kunić
    3.4k
    zar ti misliš da klub(jakir) nije predstavio bari/josipu svoj plan? I misliš da bi to novinari mogli znati?
  • plavac173
    2.6k
    Zato sam i napisao recenicu koju odbijas procitati
    Nigdje ne pise da se netko boji nekoga, vec da im nije jasno zasto (citaj Bari).plavac173
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions