• Orc123
    5.2k

    Ako ti se da traziti pogledaj sta sam napisao kad smo ga dovodili...da je dobar igrac ali ne vrijedi 4milje! To sam znao i tad a znam i sad...jedan od najvecih peomasaja ikad u Dinamu. Svi su bili upoznati sa njegovim zdrastvenim kartonom i onda dovodis takvog igraca u 2. Najvecem transferu u povijesti kluba!
  • Crni86
    1.2k
    ovo bi bila sjajna najava da smo se konsolidirali i da ulazimo ozbiljno u transfer rok i nastavak sezone. Nadam se da ce se ostvarit, sigurno bolja opcija nego Hoxha, slicnih godina samo sta jedan ima iskustva lige 5 a drugi nije proso u lokomotivi
  • Mandelinho
    330

    To je bio kak bi se reklo “power move”

    Power move bi mi ove sezone bio Selahi
  • Jurki
    8.8k
    njegov zdr karton nije krivac za njegov lom noge vec ona oranica na Šubicevcu.
    Da se nije strgal siguran sam da bi on bio u krugu repke.
    Jbg ozljede se događaju i sastavni su dio sporta.
    Kaj onda reci za Stojkovica.. pukli ligamenti na zagrijavanju.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Bio je kolega xavier.Neki tip

    Bravo. Njega sam zaboravio. :up:
  • thomas22
    256
    Bockaja i murića znam preko jednog prijatelja...vidio sam nekoliko snimki sa njima u glavnoj ulogi...jedna je noć prije tekme Os-Ri gdje se oblokavaju whiskyem, mrtvi su pijani, a sutra derbi...ima snimki i kad je pero bio u dinamu...sramota i neprofesionalno ponasanje
  • Brusa
    750
    Rađe bi Brekala nego Hox u deset puta
  • Peškaman
    2.6k
    Brekalo vrlo vjerojatno posudba :)
  • Facke
    2k


    Pa da Pero loce ko smuk to si znaju. Al nek loce ak je na terenu dober.
  • Jurki
    8.8k
    Al nek loce ak je na terenu doberFacke

    A to je bilo kad? Nikad.
    Los, spor, defenzivno nikakav.
    Osim centarsuta i udarca nema nista.
    Pravi primjer kako se jedan sportas i nogometas ne smije ponasati.
  • Mihaljević
    8.2k
    Brekalo i Asano i što se mene tiče Uprava može na godišnji.
  • Orc123
    5.2k
    Ako se Brekalo dovodi sa mogucnoscu otkupa zasto ne...samo nek zavrse sto prije te transfere plus bekove koji su krucijalni. Samo se nadam da nece uskoro izac clanak da zelimo Bornu Barisica...samo to ne...
  • sanjinlego
    2k
    Gledamo napad, a obrana nam truba. Na titulu i Betis idemo zajedno s Perkovićem na lijevom beku, odlično! Može i Ljubo, ma bravo.

    To treba biti prioritet, sve ostalo je dodatni bonus / plus!
  • Mihaljević
    8.2k
    Perković je najbolji bek lige i boljeg od njega ne možemo dovest.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.