• Facke
    2.8k


    taj clanak sportskih novosti je tulike los da ga bolje opce nisu objavili. Dosli su tu na forum i prepisali sve kaj mi zname.
  • Infinity
    15.5k
    Koja ce sad kolicina glupih clanaka izlaziti na temu Dinamovih transfera. Ja nemrem vjerovat kako oni mogu iz niceg napisati clanak u kojem osim naslova nema nista....evo danas SN izbacilo njih 5-6 u kojima vrte jednu te istu pricu samo se autori izmjenjuju.Orc123

    Lako za to, portale ne otvaram. Mene brine kolicina glupih komentara koji ce se o transferima napisati na Zoni, jer svaki moram procitati. I uvijek ih isti ljudi pisu na desetine dnevno.
  • San Lorenzo
    12.9k
    Ako dovedemo Živkovića, Hoxhu za manje od milijun eura, desnog i lijevog beka, bit ću presretan, od kolovoza do danas sam si drastično snizio kriterije i ok sam ako je onaj tko dolazi samo 1% bolji od onoga umjesto koga dolazi.
  • Droljo
    6.5k
    Bojim se da se jakir pogubio. Neam pojma šta mu je u glavi... Moglo bi to biti katastrofalno po naše ambicije nažalost. Iako ništa nije izgubljeno....još..
  • striko
    1.3k
    Znam da je velik hejt na Miereza ovdje, ali ja bih bio zadovoljan da dođu on i Lovren uz uvjet da nitko ne ode od glavnih. Ljubičić će naravno igrati beka :)
  • Jaro
    6.2k
    obojica kvalitetom, karakterom i perspektivnom totalno suprotno od svega kaj dinamo treba, al bojim se nasa realnost u sljedecim godinama...
  • striko
    1.3k
    Još sam mislio napisati u temu nepopularna mišljenja....
  • Droljo
    6.5k
    Iste sekunde bih potpisao lovrena i miereza. Normalno, za male peneze.
    Glede špice, mi nemremo imati same dudue. Treba nam i rmpalija naprijed koji bude maltretirao stopere i bekove da nam krila dođu do izražaja a i vezni su slobodni ubaciti se u prostor koji bi mierez otvorio. Ne mora to nužno biti igrač osijeka ali naši ne vide dalje čini mi se...
  • Orc123
    6.2k
    Ne kuzim sav taj hejt prema Mierezu a momak je uz Petka i Livaju (koji su totalno drugacije spice) najbolji napadac lige i to pokazuje iz utakmice u utakmicu. Klasicna 9ka, teska za cuvanje, jak u duelu, odlicna skok igra, uvijek napada 1., i ono sto se posebno cijeni, igrac i kad je los 90min vrsi presing na obranu i maltretira stopere! Za mene bi on bio top pogodak da ga dovedemo. Probat napraviti zamjenu pa da damo Osijeku npr. Kuleta i jos jednog igraca plus neku doplatu. Isplatio bi se vrlo brzo jer s obzirom na svoj stil igre moze i u paru s Petkom igrati i cak mislim da bi to izgledalo jako dobro.
  • cibona
    1.9k
    Mierez za normalnu cijenu bi bio top, ali znam da nasa uprava nije sposobna u pregovorima. Prosle godine se spominjalo da nude 5 milijuna + perkovica?!?! Mislim da to dovoljno govori o sposobnosti uprave da dovedu igraca za normalnu cijenu.

    Kad se sjetim proslogodisnjih clanaka o ultrasposobnoj zeljeznoj lady koja je nakon MJESEC dana pregovora uspjela dovesti stojkovica i ozlijedenog kacavendu, padne mi mrak na oci. Svoju sposobnost su dokazali i oko prodaje ivanuseca i livakovica za mizernu cijenu.
  • Jurki
    9.8k
    Za mene bi on bio top pogodak da ga dovedemo. Probat napraviti zamjenu pa da damo Osijeku npr. Kuleta i jos jednog igraca plus neku doplatuOrc123

    Mozda bi taj posao za nas bio dobar, ali cisto sumnjam da bi Osijek na to pristal. Jos plus kaj treba uzeti u obzir da je on placen 2 milje eura Alavesu.
    Osijek jedino u njemu ima igraca kojega moze unovciti za neku ozbiljniju cifru. Sigurno gledaju da zarade na njemu, a ne da ga puste za Kulena plus doplatu.
    Isto tak dolaskom Brodica (ne velim da bu pojacanje) smo prepuni na napadackim pozicijma. Tak da vjerojatnost tog posla je manja od 1 posto.
  • Orc123
    6.2k
    tu se slazem. Em ga Osijek ne zeli nama prodati em mi nismo nesto odvec sposobni ga dovesti. Imamo previse tih napadaca a kad nije bilo Petka nije imao tko igrati. Kao i na svim pozicijama jako puno kvantitete a ne kvalitete. Bas me zanima sta cemo napraviti ovaj prijelazni rok
    Edit: Titraui rastura nakon propalog transfera s nama ...
  • Time
    649
    Prinove:Zivkovic,Lovren,Mierez,Hoxha,Brodic i neki jako dobar lijevi bek

    Otpisati: Sosa,Myka,Halilovic,Emreli,Rukavina ili Marin,Juric,Drmic,Menalo

    Golmani:Zagorac,Nevestic,Rajic

    D. bek:Ristovski,Moharami

    Stoperi:Peric,Lovren,Zivkovic,Theophile,Bernauer,

    L.bek:Novi bek,Perkovic

    Vezni:Ademi,Sucic,Bulat,Misic,Ljubicic,Baturina,Vidovic

    L. krilo:Hoxha,Rukavina ili Marin(tko se bolje pokaze na pripremama)

    D. krilo:Kaneko,Špikic

    Napadaci:Petkovic,Mierez,Kulenovic,Brodic


    *Šutalo,Stojkovic,Kacavenda-ozljede

    Ako bi nekako ovako izgledao prijelazni rok bio bih prezadovoljan.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Dinamo zainteresiran za Daikija Hashioku iz St. Truidena. Desni bek. Prema Fabriziju želi ga i PAOK, ali on želi u neku od liga petica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions