• marcio amoroso
    34k
    Ništa neočekivano ili novo. Brani sebe tako da blati druge. Dobro je što bar prizna da su odradili prijelazni rok nikako.
  • sanjinlego
    2.5k


    Gdje je rekao da je Mierez koštao 5 milijuna? Zar nije spomenuo cifru od 3? I ta 2 metra nama bi dobro došla na Poljudu gdje u 90 minuta nismo zapucali po golu kako treba. Barem eto da namuci stopere, jer igrač od milijun eura godišnje nije se ni potrudio.
  • mlinchica
    1.4k
    Ovakvog intervjua se ni sama Glava glavom ne bi posramila. Samo podsjetnik na najcrnja vremena i ološ koji se nataložio u klub. Kaj nije klub javno demantirao da nije bilo kontakta s Raić Sudarom, a Podnar si je pil kavicu s njim i “ispipavao” teren? :lol: Kakav amaterski ološ.
    Bože, daj snage i strpljenja svim Dinamovcima da izdrže još i ovu ekipu, valjda ćemo dočekati dan kad će svi u Remetinec. :sad:
  • Noel
    4.4k
    Ako ostane Jakirovic samo ide nastavak agonije sa transferima Mierez Brodić Xoxha Selahi Goda...
  • Jaro
    6.1k
    necemo, jedne nasljedjuju drugi isti illi gori...
  • Bosskovitz
    8.7k
    A Modrica bi svi na zimu, jel da?Georg Koch

    Sve je pitanje koristi za klub.

    Korist za Dinamo od dolaska Modrića bi bila zaista neusporedivo veća od dolaska Lovrena. I jedan i drugi bi nam pomogli na terenu, Modrić je vrhunski role model za klince glede svega osim znamo svi čega (za razliku od Lovrena), ali najviše od svega: Modrić ima takav marketinški potencijal da to ne možemo ni pojmiti.

    Nekako sam se nadao da ćemo rasturiti skupinu KL, njega će šikanirati u Realu i onda će doći na zimu da nas pojača i da krenemo po europski trofej... ali baš ništa od toga se nije dogodilo, a ni on se neće vratiti. I nije neka drama što neće, ali da se razumijemo - bio bi to potez koji bi odjeknuo diljem cijelog svijeta.
  • Dudu9
    597
    Pa ako nije istina ovakav intervju pa Simić isto može sa novinarom ispričat svoju verziju priče, jer po ovome da je rekao da ima puno veza itd i da ce dovesti pojačanja i da to na kraju budu igraci 2 fra lige i odbijanje igrača Pašalića,Fruka, Ivanović za 0 eura je idiotizam.
  • Armagedon13
    958
    Znači da se ipak traži SD ( tu će se vidjet kako razmišlja uprava) i ima se para
  • austrijanac
    3k
    danas baš jako rokaju, izgleda stigla dnevnica iz MostaraGražvydas Mikulėnas

    Ime autora? :zip:
  • Sajla
    4.3k
    summa summarum intervjua - mi nismo htjeli igrače koje je predlagao Šimić/Bišćan, a Šimić/Bišćan nije htio igrače koje smo mi predlagali pa onda nismo doveli nikoga :) tj. doveli su njih par (Max, Miha, Kaneko) da se stvori privid da se nešto radi po izboru ekipe koja je poslije otišla, a onda u zadnji čas još nekoliko njih (Sosa, Tibor..) kao vatrogasna mjera.
    super su to zamislili, ajde vi dečki samostalno budite odgovorni za rezultat, ali da ne možete samostalno odlučivati o transferima i da dođu igrači koje mi odaberemo. naravno, mi smo izabrali bolje igrače i to za besplatno, a oni skupe i nekvalitetnije, a još i muljaju s provizijama. ma sve vam vjerujem...

    sve je jasno - radili su jedni protiv drugih, trpi cijeli klub. nema napretka dok se ne riješi kriza upravljanja.
  • Noel
    4.4k
    Sve koji rade protiv Dinama a tu mislim da im na prvom mjestu nije Dinamo i njegov uspjeh zauvijek na listu neprijatelje kluba. Ne bitno kako se zvali.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Ja ne vjerujem da neko milsi da je ista sto napise lesicki istina ili barem blizu nje. Inace, kad se spominjao Fruk u kontekstu Dinama ne znam da je bas puno ljudi bilo za tu ideju, jos manje za Ivanovica, a jedini za kojega se vrijedilo boriti je bio Pasalic.

    Ja samo ne znam umjesto koga bi Fruk trebao igrati da je dosao, isto tako Ivanovic. Ni jedan ni drugi, kao ni Pasalic nisu razina Dinama, o reprezentaciji da ne govorim, ali eto imaju manje vise dobru sezonu pa ih se gura i predstavlja kao super pojacanja koja bi i nas vodila u LP i tamo zabijala za pobjede - kako da ne.

    Pasalic je najblize igracu za Dinamo, ali ima on tu jos za dokazat se.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Gdje je rekao da je Mierez koštao 5 milijuna? Zar nije spomenuo cifru od 3? I ta 2 metra nama bi dobro došla na Poljudu gdje u 90 minuta nismo zapucali po golu kako treba. Barem eto da namuci stopere, jer igrač od milijun eura godišnje nije se ni potrudio.sanjinlego

    Neka muči on njih za Osijek, dobar je tamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions