• Mihaljević
    8.7k
    Vezao bi on pretjerane emocije za Željezničar iz Slavonskog Broda da nije Dinama.
  • Dinaminjo
    610
    Ne kuzim hype oko Pasalica.
    Lik ima ok sljucu koja upali svaku trecu tekmu.
  • Common Sense
    529
    Razočarao me jako njegov stav i indiferentnost prema klubu. Dinamo je za njega bio samo usputna stanica, a ne matični klub koji ga je odgojio od kadeta sve do velikih pozornica.

    Da bi nam bio od pomoći, tu nema dvojbe, ozljede su ga zaobilazile i mogao bi izvuć još 2 dobre sezone.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Meni Lovren nikad nije legao, ostavlja dojam arogantnog supcica, a uz to i on ima problema sa sjecanjem. Kad si takav mudonja sta si na sudu pokisla picka?
    Neka njega sto dalje.
  • Noel
    4.3k
    Lovrena nebi. Nije se iskazao kao Dinamovac. Imamo Theophila u vidu iskusnog prekaljenog stopera.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Daleko mu kuća od naše bila.
  • Georg Koch
    4k
    Mislim da smo opet puni dvostrukih mjerila.
    A Modrica bi svi na zimu, jel da? On je imao muda na sudu i sjecao se svega.
  • SAS1987
    14k
    Mislim da smo opet puni dvostrukih mjerila.
    A Modrica bi svi na zimu, jel da
    Georg Koch

    Kako tko. Ja ga nebi.
  • marcio amoroso
    33.9k
    A Modrica bi svi na zimu, jel da?Georg Koch

    Ja sigurno ne.
  • Zagi
    5.8k
    A Modrica bi svi na zimu, jel da?Georg Koch

    Ako nema barem 50 forumskih stranica za i protiv na tu temu samo proteklih mjesec dana , nema niti jedne.
  • Patak
    2.6k
    Ja bi i Lovrena i Oršića i Brekala i sve bivše Dinamovce koji bi digli kvalitetu sadašnjeg Dinama. Znam većina ne bi jer ovaj se nećkao, ovaj se nije sjećao na sudu, ovaj je birao klub koji ispada iz Premiershipu, prije Dinama, i eto daleka im kuća, itd... A nama nek igraju Marin i Menalo na krilima jer oni biraju Dinamo ispred nekog Brightona ili Fiorentine. I Kulenović, on sanja od malih nogu da obuče dres Dinama i pješice bi došao iz Firence da ga Dinamo zovne.
  • Captain America
    15.2k
    A Modrica bi svi na zimu, jel da?Georg Koch

    Utjecaj dovođenja Modrića u Dinamo i poluanonimusa iz Francuske ne vrijedi uspoređivati. Luka je osvajač Zlatne lopte i neki dan je svojim ulaskom promijenio tijek El Classica. Njegov dolazak u Dinamo bi odjeknuo više nego izbacivanje Tottenhama. Lukin grijeh se zna, ali se nije nikada distancirao od Dinama. Lukina riječ se u Realovoj svlačionici pozorno sluša, a kako ne bi kod nas. Lovren bi vrlo lako napravio nered u svlačionici po pitanju atmosfere i jednostavno se svojim karakterom ne uklapa ovdje.
  • mosad
    391
    A Modrica bi svi na zimu, jel da?Georg Koch

    Gospodin ,,ne sjećam se’’ nek završi u Madridu svoju veliku karijeru.
  • Georg Koch
    4k
    sve se slazem oko utjecaja i odjeka, od a do z, no nisam o tome pricao. Nadovezao sam se na komentare kao da ne zele Lovrena zbog njegove mlakosti na sudu i svega oko toga. Pa kazem Modricu to kao ne zamjeramo.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    u podcastu a i u bujici kod bujanca, još i ovo ulizivanje oko livaje nebi me čudilo da prije ode dolje nego u Dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions