• DiddyGuela
    1.3k


    Iskreno, nisam ga zapamtio iz juniorskih dana pa mi isto tako nije poznata ni ova prica u vezi određenog iznosa i nastupa za seniore. Pamtim ga iz U21 dok ih je trenirao Biscan i tada se pricalo da je mali paklen igrac ali i da ima određenih zdravstvenih problema.

    Mi na zalost sada mozemo samo gledati "sta bi bilo kad bi bilo". On je vec sada iznad naseg plateznog ranga. Znaci on ispod 4M€ ne odlazi iz Rijeke.
  • Patak
    2.6k
    Dakle, oni koji su ga tražili novce za nastup u prvoj momčadi (pretpostavljam juniora) su nanijeli višemilijunsku štetu klubu. Takve bi trebalo naglavačke izbaciti iz kluba.
  • DiddyGuela
    1.3k


    A mozda je jedan takav i letio naglavacke prije tjedan-dva.
  • Orc123
    6k
    Eto otisao Simic i nasi svi problemi su nestali. Ostali su strucni ljudi koji su prije njih napravili odlicne prijelazne rokove i nema razloga za brigu.
  • Zagi
    5.8k
    Baš nitko ne tvrdi da su odlaskom Šimića svi problemi nestali.
  • Mihaljević
    8.7k
    94516.jpg
    Zamisli njega i Theophila u tandemu, pobjegneš sa travnjaka odma. :eyes:
  • miro
    3.5k
    Ma ovaj nije ni pola Kevina, prije bih od Ristovskog bježao :lol:
  • OsamŠest
    2.7k
    Malo mi baca na D. Rosea, pa mi je odma draži..
  • Georg Koch
    4k
    Novi clanak o Lovrenu i njegovom istupu kako je nesigurno za njega i obitelj(sinoc kamenovanje busa, neki dan provala u stan).
    Ne znam postoji li sansa za njegovo vracanje, on sa 34god bi jos 2 sigurno u poluritmu bio najbolji stoper hnl-a, a i za europu beton.
    Samo vjerojatno nerealno s obzirom na placu, u Lyon-u ima oko 4m godisnje. E sad dal' se moze ici na neke emocije...
  • Mihaljević
    8.7k
    Ma ovaj nije ni pola Kevina, prije bih od Ristovskog bježao :lol:miro

    Zbog frizure... :wink:
  • miro
    3.5k
    možda da ga Zdravac nazove i zamoli
  • Doktor Kunić
    2.9k
    s obzirom da nije imo muda odgovorit za koga navija Dinamo ili hajduk, teško da ga emocije vuku
  • SAS1987
    14k
    Zamisli njega i Theophila u tandemu, pobjegneš sa travnjaka odma. :eyes:PlavaSlavonija86d

    Ma ovaj da ide u francuski zatvor bi sa takvom frizurom istog dana postao od nekoga cura :lol:
  • Georg Koch
    4k
    kada i gdje, moze link?
    Iskreno prvi put cujem za to.
  • Common Sense
    529
    U podcast inkubatoru. Više puta je dao do znanja da ne razmišlja o povratku u Dinamo i da ga ne vežu neke pretjerane emocije za klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions