• jedan u nizu
    6.8k
    Bukvic ni na mapi zadnjih par utakmicaOrc123

    prestao se covjek truditi kada je cuo da Zona daje 2,5 milja za njega i da na zimu istiskuje Spikica iz prve postave dinama. Bez brige proigrat ce kad sleti helikopterom na centar Maksimira.
  • Maximo
    333
    Kad će taj transfer rok?
  • luka modic
    622
    Koliko su Mamicevci preko ljeta za svaku objavu Roka Šimića vrijeđali i njega i Darija i sarkastično zazivali njegov dolazak u Dinamo.A vjerujem da ce Roko na kraju napravit dobru karijeru,odlično je krenuo ove godine u Salzburgu...
  • Droljo
    6.5k
    cak mislim da ga moramo dovesti!Orc123

    Frende, gledao lika u živo u kt sad u kupu. Ne izgleda kao prvoligaški igrač. Bek iz 5. lige mu se napio krvi. Ne izgleda on meni na ništ. Iako po jednoj tekmi nije za suditi...
  • bongo
    723
    Možda će nekome ovo zvučati nerealno, ali nama na zimu trebaju igrači tipa Modrić, Kramarić i slični. Imena su zapravo nebitna, poanta je da svaki novi igrač bude barem za klasu bolji od postojećeg na njegovoj poziciji.
  • Jaro
    6.2k
    poanta je da svaki novi igrač bude barem za klasu bolji od postojećeg na njegovoj poziciji.bongo

    To nije tesko, rekli bi zlobnici...
  • Mali Zeus
    10.6k
    Uprava nam mora obećati jebački zimski mercato!

    Neka netko izađe pred mikrofone i to obeća urbi et orbi.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Njegov će zadatak biti nekako dovući Dinamo do zime, sa što manje novih posljedica, proći skupinu Konferencijske lige, ne zaostati puno u prvenstvu. A onda će u siječnju dobiti odriješene ruke za čistku u svlačionici, klub će mu omogućiti pojačanja koja traži, u svim linijama! To je i obećanje, koje je već ranije dobio od odgovornih u klubu, istih onih koji su svojim potezima i doveli Dinamo do ovog kaosa u kojem se nalazi.
  • Orc123
    6.1k
    Zar nisu to obecali i na ljeto? simic najavio pun k.. pojacanja, Jakir najavio igrace za prvih 11 i onda dovedu popune...
  • marcio amoroso
    34k
    Koga mi točno možemo dovesti na zimu? Jedino neke alibi kupovine tipa Mierez. Ne očekujte neke igračine i ne vjerujte u bajke.
  • vjeko1701
    6.3k
    Nemoj tako, pa Vlatka će uzet Modrića u svoje ruke na zimu...
  • superhik
    10.6k
    Majčinski rekao bi Germanijak u slučaju dvojca iz Lokomotive.
  • vjeko1701
    6.3k
    Ostavi to za fetiš festival...
  • Krizy
    38.6k
    Ukupna minutaža Dinamovih prinova je 1900 minuta.
    Od toga Mihajličenko 709 a ostali 1191 minutu.

    Za usporedbu:
    Rijeka - sam Janković 1120 minuta
    Hajduk - sam Šarlija 960 minuta

    S tim da mi igramo i europska natjecanja pa su naši odigrali više utakmica.
  • Zagi
    5.9k
    Otpis/poklanjanje Jankovića je za momentalni otkaz cijelom tom trustu mozgova koji je došao do te velebne procjene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions