• NitkoBitan
    13.6k
    Bit ce na kraju dobro da se uopce uspijemo na vrijeme registrirat za igranje Konferenijske lige.

    Kakva pojacanja, sreca je u malim stvarima :blush:
  • Facke
    2.7k
    Znate kaj decki, daj prestanite srati cele vreme. Am ste ko zene kad im s pizde crvenuga curi. Same kukate, serete, nezadovoljni ste sa svime, nis vam ne pase.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Facke, iduci put kad budem pio, dodi na sank temu da se podruzimo malo, pozivam te vec sada :lol:
  • Sbkbbb
    179
    Ja čak mislim da je ovaj roster koji trenutno imamo dovoljan za proći skupinu, ademi ukoliko dode biti će potrebniji za prvenstvo i playoff, nadali smo se boljim pojačanjima od ovih damas, novinari su nam bacali sol na ranu, klasični prijelazni rok za navijače dinama, sad ćemo čekati zimu za neko zvučnije ime, a dotad se nadam da vlatka i šimić neće smjeti pristupiti stadionu
  • Zagreb1992
    1.5k


    Da klub nema para još bi i šutio na ovo, al u trenutku kad uprihodiš finu lovu od transfera onda dovodiš kvalitetnija pojačanja ...Ovo su pojačanja sve samo ne dostojna reputaciji Dinama
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Ovaj roster je stvarno dovoljan za ovakve europske protivnike, brinuo bi se da nismo imali ovoliko sreće, u HNL-u i dalje imamo najjaču ekipu realno. A na zimu vjerujem da ćemo dovesti nekog ipak ako se misli daleko u Europi pošto smatram da imamo dobru priliku
  • Mlađi referent
    11.4k

    Hoću vezu borTi - Mišić
  • Georg Koch
    4k
    da, da, na zimu ide rapsodija velikih ulaznih transfera.
    Sa posudbe se vracaju Krdzalic i Gurlica, odrijesujemo kesu za Tolica, te dovodimo Mikanovica na RB, buduci da je Ristovski stoper.
    Top
  • Sbkbbb
    179
    i platimo jankovića mišku 5 mil i svi sritni i zadovoljni haha
  • hardek
    1.9k
    clip od par minuta al ne čini se loš. Svakako će bit od koristi u ovoj krnjoj rotaciji
  • Orc123
    6.1k
    Mi jos do 8. 9 morat cemo dovesti ili l. Beka ili veznoga jer tiboe nije zadnji vezni i trebaju se dogovoriti jel ce ljubu raubat na beku ili ga vratiti u sredini...
  • marcio amoroso
    34k
    Mi jos do 8. 9 morat cemo dovesti ili l. Beka ili veznoga jOrc123

    Ne predaješ se :rofl:
    Dinamov kadar trenutno broji 26 igrača. Neće doći više nitko. Pomiri se sa tim.
  • deda
    29.6k
    Ljudi moji, treba ovo netko i plaćat.
  • Dinaminjo
    617
    Ding ding ding
  • Juznjak
    3.3k

    Ejejej, HNL je majka, prijelazni rok tek počinje!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions