• Joza
    645
    Ja i dalje vjerujem da ce nas iznenadit tik do ponoci
  • sanjinlego
    4k
    Laku noć prijatelji ..

    Tresla se gora, rodio se miš.

    Toliko o tome koliko su naši ljudi sposobni. Imamo kapitalce, to su Tibor Halilović i Sosa, uz veliki povratak Sandra Kulenovića. Ekstra klase, za napad na Konferencijsku ligu.

    Od Pierrota i Ademija nema ništa, gotovo, napisano danas u 15 sati.
  • deda
    38.3k
    Ademi nam ne treba za ovu grupu. :cool:
  • Joza
    645
    To kaj ides spavat mi je draza vijest od transfera
  • Dinaminjo
    1.5k
    Ak se vise na nicem ne radi, kaj ne bi uefa objavila listu?

    Dtugi klubovi je imaju.
  • marcio amoroso
    43.1k

    Vjerojatno se završavaju registracije za Sosu i Halilovića.
  • dzggzd
    283
    nisu sve fino azurirane ili fener jos nije novu poslo posto Livija nema
  • Crni86
    12.2k
    imaju ju svi klubovi koji su do sad igrali konferencijsku ligu, tak da pretpostavljam da su to liste od play offa. Mi, Cukaricki i ostali kaj smo dosli iz play offa EL jos nemamo liste jer ih vjerojatno nisu povukli iz play offa EL.

    Edit: tako da kao sto je kolega iznad naveo to nisu finalne liste klubova.
  • Georginho
    146
    Ja sam izgleda klasa optimist, čekam ponoć.
  • Orc123
    12.4k
    Ne bi secudio da nasi nekako ne stignu ni ove dva upisati do ponoci...tj. da tri...Kule jao
  • ksapi
    5k
    Kaj vi stvarno mislite da netko u uefi sjedi i samo ceka sa neki klub posalje listu nebi li ju brze-bolje objavili online? Daj se opustite malo vise, ova tema je postala napornija od komaraca u slavoniji ljeti
  • NitkoBitan
    28.4k
    Bit ce na kraju dobro da se uopce uspijemo na vrijeme registrirat za igranje Konferenijske lige.

    Kakva pojacanja, sreca je u malim stvarima :blush:
  • Facke
    6.3k
    Znate kaj decki, daj prestanite srati cele vreme. Am ste ko zene kad im s pizde crvenuga curi. Same kukate, serete, nezadovoljni ste sa svime, nis vam ne pase.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.8k
    Facke, iduci put kad budem pio, dodi na sank temu da se podruzimo malo, pozivam te vec sada :lol:
  • Sbkbbb
    378
    Ja čak mislim da je ovaj roster koji trenutno imamo dovoljan za proći skupinu, ademi ukoliko dode biti će potrebniji za prvenstvo i playoff, nadali smo se boljim pojačanjima od ovih damas, novinari su nam bacali sol na ranu, klasični prijelazni rok za navijače dinama, sad ćemo čekati zimu za neko zvučnije ime, a dotad se nadam da vlatka i šimić neće smjeti pristupiti stadionu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.