• peša
    74
    Ne znam, nadam se i dalje Pierrot, poštovanje kulenu ali nije za dinamo
  • Ivdzo11
    3.5k
    Vratio se Kulenovic potvrdeno iz par izvora.... Nista od Pierrota
  • CastAway1986
    1k
    jedini si ti smiješan, normalno da je bolje da sad dovedemo pojačanja i da se uigraju za idući pokušaj ulaska u Ligu prvaka
  • sanjinlego
    2.5k
    Danas napisao, sada se i dokazalo. Što će nama tamo neki Pierrot koji može zabiti 20+ golova, kada mi imamo našeg Kulenovića kojeg do prije nekoliko dana nije htio niti jedan klub?

    10 igrača, niti jedan pravi - kapitalac. Uživajmo!
  • Crni86
    1.6k
    Pa sta onda tupis da je kljucno dovest nekog danas do ponoci da se prijave za skupinu konferencijske lige? Ima se onda vremena do petka kada zavrsava transfer rok kod nas
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Da su oni macabiju poslali pravu ponudu od 3,5 milje snašli bi se oni Za zamjenu. Nego nisu ovu uhljebi ni željeli dovesti njega. Mazanje očiju da se opravda vračanje Kulenovića sa posudbe koja nije ni trebala biti, bruka ništa drugo
  • Common Sense
    529
    Nedostatak bilo kakve vizije i strategije. Panične reakcije obezglavljene uprave koju čine ljudi bez elementarnog znanja i sposobnostiza baviti se ovim poslom.
  • peša
    74
    Nažalost, potvrdilo se što su određeni pisali, pri nove i prinove, igrače za rotacije, niti jedan kapitalac....
  • IceMan
    1.6k
    Jebote u pol noci budem si alarm navinul ak zaspim…


    Ovo vise nije normalno.

    Tj. ja nisam normalan.
  • Droljo
    6.5k
    normalno da je bolje da sad dovedemo pojačanja i da se uigraju za idući pokušaj ulaska u Ligu prvakaCastAway1986

    Samo da ih ne uigramo pre dobro pa ih prodaju prije napada na lp
  • San Lorenzo
    12.8k
    Kule trči, Kule skače, Kule radi presing, Kule zna asistirati...od samog starta sezone mi nije jasno zbog čega se čovjeku nije ni probalo dati šansu, povesti ga na pripreme da se vidi gdje je...žao mi je što Jakir nije došao ranije, imali bi i Jankovića, Bočkaja nisam fan zbog konstantno upitne fizičke spreme, ali mislim da bi ga ovaj uklopio u sistem...Bišćan je lik koji prebrzo digne ruke čini mi se, tako je vodio i utakmice, kad je vidio da kola idu nizbrdo, sjeo bi na klupu, prekrižio ruke i čekao da kraj bude što bezbolniji.
  • flexXy
    2k
    Jeste dosadni sa Pierrotom, ako Petkovic ostaje stvarno ne vidim problem da je Kule u rotaciji. Decko je trenutno najpodcijenjeniji napadac u ligi. Pojacanja nam trebaju na drugim pozicijama
  • i more je plavo
    891


    Pa Japanac navodno prica samo japanski, ali jucer je na onoj snimci s proslave bil tak veseli, smijal se, pljeskal ko da se rodil u Maksimirskoj. Duša od decka s obzirom kak ga se tretira.

    A Emreli tipkal po mobu.
  • zgzapad
    50
    U večernjem izašlo da Ademi nije ni blizu gotov u Sportskim piše da je skoro gotovo. Jel zna netko koja je tu istina?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions