• Keyser Soze
    8.6k
    Nadam se da uprava ne misli da treba stati u slučaju da Petko potpiše novi ugovor, nama treba još sigurno 3 igrača.
  • austrijanac
    2.9k

    Ako dobijemo jednog, mozemo bit sretni.

    Prosao petak, od bombi ni traga ni glasa.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Moje mišljenje je to da ako Petko želi da ode, nema smisla ga zadržavati na silu. Istina je da nam 3 milje ništa ne znače, da nam Petko vrijedi 20 milja da se mi pitamo. Klub je trebao pokazati stav na Ivanušecu, lupit od stol i bez 15 milja ne pregovarati u opće. On je otišao na kraju po njihovom, za kikiriki 8,5 milja ne spominje se postotak al eto neka je i 15 posto nekad u budućnosti. On nas ni po čemu nije zadužio. A kad su već njega pustili onda će pustiti i petka koji je dao Dinamu puno toga, ako želi probati nešto novo on. Samo ti razgovori su trebali biti završeni početkom 7.mjeseca a ne sad, na kraju prelaznog roka kad je kasno za sve. Nadamo se da će sutra igrati i da će produžiti sa dinamom, to bi mi bilo najveće pojačanje u prijelaznom roku, ubjedljivo
  • marcio amoroso
    33.7k
    Spustiti će nam apetite toliko da ćemo biti sretni kada prodaju Petka i dovedu Brodića.
  • Ludovic IX
    6k
    Ma napisao neki dan na općenitoj temi. Nacrt statuta predan upravi. Mjesec i pol i ni glasa o tome.

    Gadne su borbe tamo i tko zna što se tamo događa i tko želi dobro dinamu a tko želi dobro samo ako je tatta glavni
  • Mlađi referent
    11.4k
    Prosao petak, od bombi ni traga ni glasa.austrijanac

    Pa bombe su najavljivali “insajderi” za petak i osvrtnici, nitko relevantan.
    Sjedne li jedna bomba do kraja prijelaznog roka bit će čudo, ali mislim bomba, a ne argentinac koji ne zna 3 na nogu.
  • austrijanac
    2.9k
    i dovedu Brodićamarcio amoroso

    Bolje da igramo bez spice nego s Brodicem naprijed.

    I prije nego krenete pisat covjek je golgeter, pogledajte 5 tekmi Varazdina i shvatit ce te da bi i vi bili golgeteri da Vam se servira toliko prilika po utakmici.
  • Patak
    2.5k
    Ja bih poslao na tribinu ako ne žele igrati a imaju ugovore pa da vidimo tko će im ponuditi ugovor nakon godine dana tribine i kakav. Evo, Ante Ćorić je odsjedio u Romi godinu dana pa se nije uspio dogovoriti ni s Varaždinom. Nije on klasa naših nositelja samo velim.
  • austrijanac
    2.9k
    Ja bih poslao na tribinuPatak

    Prijelazni klubovi poput Dinama to nece nikad napravit, niti trebaju to napravit. Hrpetina je razloga zasto se to ne radi.

    Svi vi koji bi to napravili zivite u zabludi, Dinamo nije klub koji to moze radit.
  • Georg Koch
    3.9k
    Ima li ikakvih info, da se ponadamo i nalozimo? ;)
    Nije zanimljivo ni ovdje bez tironia nicote sole mede i ostalih, kad se utisaju oni nemamo sta komentirati.
    Zar ne bi bila fora da sad Nicota objavi ekskluzivu, Dinamo krenuo po Badelja ;)
  • Mihaljević
    8.6k
    Nije nikakav insajder, niti nikakva bomba al' da poslje ne kažete da vam nisam reko :joke: , Mierez je blizu.
  • deda
    29.2k
    Je, danas je u Zg. :cool:
  • Patak
    2.5k
    Zašto bi mi bili "prijelazni" i što to uopće znači? Ja bi htio da mi budemo stabilan klub, koji se svake godine natječe u LP ili EL i koji želi da svaki igrač poštuje ugovor koji je potpisao a ne da transfer želi kad se tko sjeti, ugrožavajući time interese i stabilnost kluba. Valjda klub ima dugoročni plan i zato potpisuje određenog igrača na procijenjeni broj godina.
  • austrijanac
    2.9k

    1. Klub potpisuje na vise godina da bi izvukao vecu cifru u pregovorima, ne potpisuje zato da bi ga zadrzali 5 godina.

    2. Dinamo je stabilan klub dokle god ima likvidnost, koju ostvaruje prodajom igraca vecim djelom.

    3. Za europske pojmove Dinamo ce uvijek biti prijelazni klub ilitiga odskocna daska, za dalje. Zato je iznimno bitno imati dobre odnose s igracima i managerima.

    4. Svi mi zelimo atomski Dinamo, ali treba prihvatiti cinjenicu da mi nikad necemo slagat ekipu za napad na LP.

    5. Konkretno za Ivanuseca, bilo je prica i prije i bila mu je data rijec da se strpi neko vrijeme. Strpio se i sada je otisao


    Nemojte bit naivni s pricom stavio bi ga na tribinu pa nek se igra dzepnog biljara. Dinamo to ne radi niti ce placati igraca da mu sjedi na tribini. I pametno da ne radi, osnove sportskog menadmenta.
  • Infinity
    15.4k
    Mierez je blizu.PlavaSlavonija86d

    Na manje od pet kilometara zracne linije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions