• emilperska
    4.1k
    Ne bi nijednog, ali da moram birat onda Nejašmić je bliži onom sta trebamo..
  • San Lorenzo
    12.5k
    Kad se već igramo, ja bi Petrusenka.
  • NitkoBitan
    13.5k
    E da smo Boska Sutala platili modelom kakvim se placaju Ukrajinac i Kacavenda... Palac gore Upravi za ovakav nacin placanja ozljedama sklonih igraca :ok:
  • Smotanihaker
    623
    Dobro, ako smo Ukrajinca i Kacavendu doveli tim modelom zasto nismo onda i Alzirca?
  • Orc123
    5.9k
    Nejasmic i Zaper su igraci sporiji duplo od Misica, a Misko je spor! Kvalitetom nisu mu ni blizu. Ni jednog ne bi volio vidjet u Dinamu, tj. Kod nas nema mjesta ni za jednoga!
  • Orc123
    5.9k

    Nismo doveli Kacavendu....jos...
  • San Lorenzo
    12.5k
    Koliko plaćamo svaki nastup i koliko bi dugo taj model trebao biti na snazi?
  • Dinaminjo
    599


    Mozda zato jer P dogovata jedan posao a Simic i ekipa Alzircapa je stopirano
  • San Lorenzo
    12.5k

    'P' je Željezna Vlatka koja finišira svoj dio da ispadne sposobna, a 'Simic' je Šimić čije se ulove stopira da ispadne nesposoban i da ga se ocrni pred očima javnosti.
  • Hrc-Vg
    254
    Žaper je zakleti Hajdukovac i želi u Hajduk.
  • San Lorenzo
    12.5k
    Žaper je zakleti Hajdukovac i želi u HajdukHrc-Vg

    43iv8l.jpg

    Neka, hvala, sa povećom dozom sigurnosti tvrdim da bih ga ja na 100 metara šprinta ostavio bar 20 metara u prašini iza sebe
  • Zagi
    5.8k
    A Peras.......... Svašta...

    Ma ja se uopče ne obazirem na lesijeve članke odkad sam se uvjerio koja mu je agenda.
    Ako prezimena promjenimo u Zorić i onaj u SA ili Dubaiju, gdje već je, nijednog tog članka ne bi niti bilo.
    Tako da ih niti ne otvaram više.
  • Jurki
    9.5k
    gle Žaper nam nebre biti pojacanje ali da ga jebes ak se nebre naci dobar def vezni koji bi mogel odmah uskociti u prvih 11.
    Kaj smo tak nesposobni?
  • Orc123
    5.9k
    Eto Misic ima neku upalu kvadricepsa i putuje u Atenu ali jos cw se vidjeti u kakvom ce biti stanju....mi jednostavno moramo dovesti provjerenog zadnjeg veznog koji bi bio suport Misicu! S kojim bi Misic mozda i igrao u paru u europi jer Misicu cak i odgovara vise 8ica nego 6ica...nek konacno dovedu pravu agresivnu 6icu ima dosta igraca nama dostupnih na trzistu...ima i free agenta ima i zanimljivih potencijala ima i iskusnih igraca. Nek se primu posla, hvala Bogu ima ga a vremena je sve manje i manje!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions