• dZg1986
    520
    Ali kada već pričamo o napadačima, nije mi jasno zašto se nije išlo po Olayinku. Odlično igra u Zvezdi, odlično je igrao u Slaviji. Brz je, visok i puno trči. Može igrat u sredini i na krilu. Bio bi bez sumnje odma pojačanje
  • emilperska
    5.7k

    Nasi interno zaposleni doktori i osoblje, a i vanjski savjetnici doktor (doktor T.M. a.k.a. jeftini covid test za navijace) toliko vrhunski i detaljno odraduju te preglede da su postali strah i trepet u Europi i sjevernoj Africi. Kad igrac cuje da ide na Dinamo u lijecnicki, pobjegne odmah na drugu ponudu za manju plaću..
  • Yovitssa
    646
    Ali kada već pričamo o napadačima, nije mi jasno zašto se nije išlo po Olayinku. Odlično igra u Zvezdi, odlično je igrao u Slaviji. Brz je, visok i puno trči. Može igrat u sredini i na krilu. Bio bi bez sumnje odma pojačanjedZg1986

    Olayinka je potpisao za Zvezdu u siječnju, još dok se u Dinamu nije znalo tko pije, a tko plaća... Ali volio bih da je tad kao ishitren alibi transfer odrađen upravo Olayinka, a ne Perković... Kad smo kod Zvezde, propušten je Krasso - po meni čak i bolja akvizicija od Olayinke.

    I da se nadovežem na cmizdrenje o propalom transferu Alžirca, nije to nikakav smak svijeta. Pao je liječnički i točka. Malo nam je to sad sjebalo reputaciju, ali glupo je sad spominjati neki oportunitet suradnje s tim klubom kao važnom akademijom, ima takvih po cijeloj Africi...

    Morelos, on je tempirana bomba. Jeben napadač, ali skupa tempirana bomba i ne uklapa mi se u Šimićevu politiku stednje i racionalizacije jer je izrazito rizičan transfer... I nije bezveze free agent duboko u kolovozu...
  • Mihaljević
    9.9k
    Odakle priča o Morelosu? Ako je preko one Arene Max to je sprdnja portal.
  • dinon7
    870
    Jednostavno cijela priča oko Alžirca nema smisla.
    Ako je došao u Zagreb i viza je bila u procesu, vjerujem da su se u klubu usuglasili oko transfera. Inače nebi cijeli proces bio pokrenut. Ukoliko su se mišljenja promjenila nakon njegovog liječničkog, imali su apsolutno pravo odustati. I ako je istina da je njegov klub pristao na manju odštetu nego sto je dogovorena, meni izgleda kao da su svjesno pristali na to zbog nekog određenog razloga. A koji je to? Ja iskreno vjerujem rezultati liječničkog pregleda
  • Ivdzo11
    4.2k
    Treba se i klub oglasiti u čemu je problem, ne da se klubom blati kao da je necija igračka...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ja se iskreno nadam da se konačno rezimira momčad za predstojeću sezonu. Dosta je priča, spekulacija, petko ovdje, petko ondje. Ovo sa Ivanušecom ak je istina da će tražiti razgovor sa klubom. Pa ako se njemu zaista ide, a i a važeći ugovor bez klauzule, i to na 3 godine. Ma mrš, ideš kad neko da lovu koju tražimo a do tada si na klupi dečko. Nije stojkovic njegov kvalitet, još ni blizu. Ali ja bih radije stojkovic koji gori od želje da igra za dinamo nego ivanušec koji želi da ide. Vjerujem da će uprava sve nas iznenaditi, dovesti pravog napadača, i pokriti sve pozicije onako kako je najbolje i najisplativije. Pa gdje god nas to dovede. Ne slažem se jedino sa tim što kule ide u loksu a mi još plaćamo njegovu plaću, ali isto se nadam da je to dio dogovora i način pre sijanja za jaču i stojkovića. A ljudi, nismo. Mi još ispali od aeka, ako oni već misle da su prošli, GRDNO su se zajebali. Dinamo iznad svih
  • sport
    3.3k
    Naravno,u komentarima tatičevaca kriv je Šimić.Nakon svih negativnih napisa o našoj transfernoj politici da ne napišem posprdnih,red je da predsjednica kaže nešto na tu temu jer je po pisanju medija ona ta čija je zadnja.Još nam samo mora objasniti po čijem nalogu donosi odluke.
  • Jurki
    11.7k
    Ovakvav da velim rusvaj po pitanju transfer politike ne mislim samo na ovaj prijelazni rok, vec na nekoliko njih unazad je cisti dokaz da se nismo rijesili štakora.
    Nadam se da zbog toga nece biti rezultatskog brodoloma.
    Isto tak je pitanje zakaj se ceka do zadnjeg za novu skupstinu?
    Neki ljudi u klubu su predugo isto kao i neki igraci.
    Mislim da Šimic nije budala i nebi se svojevoljno doveo u ovu situaciju.
    Mirkec, Peras, Vlak i ostala svita … gospodo vrijeme je da odete.
    Glasali ste da klub nije financijski ostecen, a presude govore suprotno.
    Dokle mislite jahati po klubu?
  • Captain America
    17.7k
    je cisti dokaz da se nismo rijesili štakoraJurki

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/luta-li-mamicev-duh-i-dalje-maksimirskom-sumom-neki-se-zaklinju-da-se-i-ukazuje-u-odredenim-uredima-15365664

    Mislim da Šimic nije budala i nebi se svojevoljno doveo u ovu situaciju.Jurki

    Iskreno, jako su upitni izbori igrača koje se pokušalo dovesti i dovelo.

    gospodo vrijeme je da odete.Jurki

    Potpis.
  • Jurki
    11.7k
    Iskreno, jako su upitni izbori igrača koje se pokušalo dovesti i doveloCaptain America

    Ne zelim biti i nisam niciji advokat. Ali otkud znamo da su samo ovi igraci koji su se doveli i za koje smo saznali bili u kombinacijama za Dinamo i niti jedan drugi.
    Jebiga ako te neko limitira sa visinama odstete i place koju mozes dati onda je jasno ko dan da ne mozes dopeljat ne znam kakvu kvalitetu.
    Evo iskreno ja bi bio najsretniji da smo dopeljali pravog sportskog direktora. Znaci profica koji dođe i napravi posao. A Šimic je mogao biti voditelj skautske sluzbe.
  • Mihaljević
    9.9k
    Petka nema na treningu? Drmić last chance.
  • Sajla
    5.1k
    index:

    LUKA STOJKOVIĆ novi je igrač Dinama. Kako je potvrđeno Indexu, Dinamo je s Lokomotivom dogovorio njegov transfer i on bi do kraja ovog tjedna trebao potpisati ugovor s hrvatskim prvakom koji će ga platiti tri milijuna eura, a Lokomotiva će dobiti i deset posto od budućeg transfera.

    Stojkovića se čitavo ljeto povezivalo s Dinamom iako je za njega bio zainteresiran i Hajduk, ali je 19-godišnjak jasno rekao da ga u HNL-u zanima samo Dinamo. On je danas odradio liječnički pregled, dogovorio je sve uvjete s Dinamom u kojem će imati znatno veću plaću nego u Lokomotivi i trebao bi biti predstavljen nakon uzvratne utakmice Dinama i AEK-a u 3. pretkolu Lige prvaka.

    Do kraja tjedna trebao bi biti realiziran i transfer Lukasa Kačavende oko kojega je zapelo iako se činilo da je njegov transfer već odavno dogovoren. Kačavenda je imao manjih problema s liječničkim pregledom, morao je odraditi dodatne i s njegovim transferom više ne bi trebalo biti problema.

    Kačavendu će platiti kao Ukrajinca
    Lokomotiva je za njega također tražila oko tri milijuna eura, ali nakon problema s liječničkim pregledom Dinamo će ga platiti na sličan način kao što je dogovorio transfer Mihaljičenka iz Anderlechta. Dinamo će ga Lokomotivi plaćati bonuse ovisno o Kačavendinim nastupima i ako će Kačavenda igrati Lokomotiva će na njemu dobro zaraditi.

    Stojković je igrač koji bi mogao zamijeniti Luku Ivanušeca ako se njegov transfer do kraja prijelaznog roka realizira, a Kačavenda može također igrati na oba krila te na poziciji polušpice pod uvjetom da s njim ne bude zdravstvenih problema.
  • austrijanac
    4.1k
    Ko se zamjerio TMu pa ovaj sve jebe na ljecnickom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions