• Mali Zeus
    10.5k
    Kraj s krajem. :rofl:
  • Neki tip
    19.6k
    Još jedna vijest iz "navodno" sfere, ali takva je to tema, Trabzon za Petka krenuo vrlo odlučno..

    Namjeravaju izuti iz cipela!

    Umjesto 2.5 milijuna eura, Trabzon sada ima poboljšanu ponudu..

    Nude...

    ta da ta da ta daaaam

    3 milijuna u 3 rate.

    Prodaji to odmah!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k

    Ova stranica sa pola milje pratitelja prenosi da bi nudili 2.5M u cashu i 3M u 3 rate za Petka
  • scooniepenn
    2.2k


    Za te pare imaju Kulena (možemo im dati i Kulenovu seku), bolje išta nego ništa.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k

    slažem se
    don't kill the messenger :D
  • mali M
    4k
    ma meni se čini da se u klubu jednostavno ne žele žuriti i iznositi neke naslove o pojačanjima/prodajama što i mogu razumjeti, ali s druge strane, brate u Dinamu si, ekipa želi znati šta se događa i kakva je situacija. previše mjesta se ostavlja pretpostavkama i teorijama sa šutnjom..
  • scooniepenn
    2.2k

    Ma neee, ovo me baš nasmijalo pa sam morao. Kod ovakvih ponuda ako su zaista istinite klub treba vrlo jasno reći da niti jedna ozbiljna ponuda nije stigla i time si bez da išta iznosiš jasno dao do znanja da se Dinamo s obzirom na rejting i imidž vrijeđa ovakvim ponudama.
  • Nino Bule
    12k
    Ako se ne varam place i/ili bonusi su kasnili u onoj sezoni lige prvaka s bjelicom kad se dobilo atalantu i sa shakhtarom igralo dva put x, sjecam se da su svi bili u soku cak su neke snimke igraca na pregovorima pred klubom bile.

    Nije pokusaj opravdavanja situacije samo ne volim novinske natpise "prvi put u povijesti dinama" a dogodilo se u recentnoj povijesti, mogu mislit prije kako je to izgledalo
  • Patak
    2.5k
    Sad kad "nema za plaće" je malo utihnula i ova tema. A baš si mislim kaj je sa onih 12 igrača na koje se računa i posebno treniraju (Šaranić, Kulenović, Brkljača, itd...) .. Možda se moglo bolje s tim igračima odigrati. Ovako se svima dalo na znanje da su višak i sad svi čekaju kraj prijelaznog roka da ih se dočekaju badava, ili za neku siću a ovako i njima treba isplatiti plaću a od odštete vjerojatno ništa...
  • Laugreano
    1.7k
    Ovaj tjedan, uz barem jedno pojacanje, ocekujem i press konferenciju, na kojoj ce nastupati Simic & co.
    Podrzavam rad u tisini, ali neke smjernice navijaci ipak zasluzuju znati.
  • Ivanmtk
    793
    Da. Komunikacija kluba sa javnosti mora bit puno bolja
  • Maki17
    182
    Evo i Štefulj na transfer listi, konačno. Čudno da Kulenović još nije prošao, prošlo ljeto je imao par ponuda
  • Droljo
    6.2k
    Evo i Štefulj na transfer listi, konačno. Čudno da Kulenović još nije prošao, prošlo ljeto je imao par ponudaMaki17

    Info?
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Taman da cu stavit..
    https://www.24sata.hr/sport/hnl-transferi-uzivo-ljetni-prijelazni-rok-2023-913414

    Mislim da on u Rudes ne moze jer je receno da Dinamo vise nece placat igrace na posudbama?
  • plavi72
    724
    Ne može Štefulj ni u Jarun koji je dove dva lijeva bočna Ibanez i Bošnjak(Jadran Ploče)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions