• Sajla
    4.1k

    ali ako ga uvažavaju onda koji k..?
  • Droljo
    6.1k
    Onda su oni saboteri
  • Fanboy
    2.3k
    Ako štekaju ulazni transferi onda štekaju nadam se i izlazni, nema ništa bolje ulazno od toga da ostanu Ivanušec, Šutalo, Livi i Petko...Naravno, njih se dosta pita, ali trenutno su nam najjače pojačanje te osovina momčadi.
  • Orc123
    5.9k

    Ako nam je to jedini kriterij onda cemu SD i svi silni skauti? Odbiti ponude za nase igrace moze i trener ili bilo tko drugi iz uprave. Ja mislim da bi cilj trebao biti da Dinamo raste....ako trener zaziva pojacanja onda je na Simicu i drustvu da mu to i osigura. Za to su placeni, ne volontiraju!
  • Ivanmtk
    775
    šta nismo bankrotirali? A tražimo 12 mil za Ivanušeca
  • Yovitssa
    455
    Ma ovo je dno dna ako uprava minira transfere. Onda se fakat nismo riješili Zdrafkeca i njegovi "igrači" i dalje imaju jebene ovlasti. Nisam baš upućen u statut i te šeme, ali zar nema Šimićeva ekipa većinu? Ili iz te većine se nađe većina koja minira transfere?
  • Nolifer
    7k
    Najgore od svega kaj momčad i treneri pate, jer svi već znamo da nam trebaju pojačanja. Ako se misli na momčad i trenera okomit onda su stvarno jadni i imam osjećaj da su momčad i trener i sd u nekom grču i da nemogu još prodisati kako spada u vezi tih transfera. A onda će opet doć neki Young Boys i bit će čupanja živaca, ak se stanje ne popravi kak treba....
  • immerwieder
    1.3k
    meni jedino nije jasno čemu čuđenje da uprava minira transfere,
    pa 3 člana su i dalje glavina, ova ljepotica, mumija i ovaj iz lana grupe, a jedan je murjakov,
    ako miss ima cenera mjesečno, ziher šalje dio dolje i dalje.
    ne možemo drugo niti očekivati dok se svi, baš svi koji su bili zadnjih 15 godina nutra jednostavno ne maknu
  • NORTE
    9.8k
    tražimo 12 mil za IvanušecaIvanmtk
    Ako je to zaista istina to je najbolja vijest iz kluba unazad par mjeseci.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    pa 3 člana su i dalje glavina, ova ljepotica, mumija i ovaj iz lana grupe, a jedan je murjakov,immerwieder
    Apsurdno je nakon svega napisati da su Mumija i ovaj iz Lane glavini, a još apsurdnije je napisati da je Šimić murjakov
  • Hamed Kone
    29
    Vjerovatno je mislio na Podnara koji je s drotom usaglasio transfer Perkovića pa se pojavio u GNKD nakon drotovog odlaska ..
  • scooniepenn
    2.2k

    Bas sam to htio napisati. Imam osjecaj da neki zaista niti najmanje ne promisle prije nego nesto napisu. Barisic je bio kolovodja nastojanja da Glava kao osudjeni bjegunac pred zakonom ne moze vise ni na koji nacin biti ukljucen u upravljanje klubom. Drzao mu je dugo ledja, premda je jedan od rijetkih koji imetak nije stekao kroz Dinamo, ali reci da je njegov covjek u Upravi je nonsens kad je upravo trenutak kad je Glava potcijenio Mumiju i Franju Gregorica bio pocetak njegovog kraja.
  • Droljo
    6.1k
    Pa mi ni trač nemamo. Da niko nije iskopao alžirsko/marokanskog influensera kako pratimo alija fundametalija iz druge kineske lige... :lol:
    Ništa...
  • immerwieder
    1.3k
    nego čiji su, pa to je bil samo igrokaz,
    a murjakov nije Šimić, nego Podnar
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions