• deda
    32.8k
    Matematika je jednostavna. Mi moramo utržiti godišnje 15-20 milja za održanje razine proračuna. Prodaješ onog za koga dobiješ povoljnu ponudu, daj Bože da se proda Gvardiol pa možda ne bi morali nikoga prodati. No tu je opet onaj ali koji se zove istek ugovora i želje igrača. Nije lako balansirati sve te stvari i skuhati istovremeno dobru juhu. Svatko od nas ima neku svoju viziju, no opet ono što ne znamo je stanje igrača, aerobno, fizičko. Npr. što ako sve ukazuje da Petko ima 2-3 godine nogometa ispred sebe. Zašto bi mu nudio ugovor na 4-5 godina.
  • Patak
    2.9k
    A zašto se uopće priča kako nadomjestiti nekog od nositelja kad smo u sezoni prije ostali bez dvojice nositelja Oršića i Ademija. Ajmo prvo za njih pronaći adekvatne zamjene a da nisu iz "dubine".
  • Ivdzo11
    4.2k
    Prema informacijama Germanijaka, Marko Tolić vrlo je blizu potpisu za slovački Slovan iz Bratislave, dok je Sandro Kulenović na pragu odlaska u američki MLS! O kojem se klubu radi, zasad nije procurilo, ali Kulenović, koji je prošle sezone bio na posudbi u Lokomotivi, vrlo izvjesno, zaigrat će u ligi s Leom Messijem. Mario Ćuže, pak, ima ozbiljnu ponudu iz Poljske, dok će se Niko Janković vratiti u Rijeku. Odnosno, ostati tamo gdje je, vrlo dobro, igrao na posudbi protekle polusezone. Imali taj odlazak ikakve veze s potencijalnim transferom Matije Frigana, to zasad nitko nije potvrdio.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Naš je igrac Anes Krdžalić
  • Nino Bule
    13.9k
    Frigan želi samo u Dinamo, a Miško ga nedaNogo

    Otiso mu zdravko pa se inati, e di su lijepi dani kad bi mu dinamo dao 2 milijuna za poluigraca i jos ga ostavio na posudbi i placao ga, a onda poslao jos 2 gotova igraca (menalo,kule) i njih dijelom placao; kakav je misko lagodan zivot imao, nije se morao brinut oce biti za servis lamba i jahte.
  • Nino Bule
    13.9k

    Orsica smo ocito nadomjestili kad je ivanusec ns lijevom krilu dao 10 golova u polusezoni
  • Patak
    2.9k
    Ivanušec i Oršić su igrali zajedno. Za neki rezultat u Europi moraš imati dva kvalitetna igrača na poziciji.
  • Nino Bule
    13.9k

    I onda nije igrao baturina, sada igraju ivanusec i baturina, sva 3 ne mogu zajedno osim da opet gubis ivanuseca na desnom krilu
  • miro
    4.5k
    Ne možemo zamijeniti nijednog od ova 4, ali Ivanušeca najteže. Čak da vratimo Oršu (što mi se ne čini realnim), Iva puno više sudjeluje u izgradnji igre i ključan je za držanje lopte u našem posjedu
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nadam se da Jankovića nismo pustili u Rijeku ako oni nama ne daju Frigana. Ono, čisto iz principa
  • Armagedon13
    959
    Sad kad nas Štefulj iznenadi odradi fantastične pripreme i zacementira poziciju.
    Šalu na stranu zanima me dvojac Krdžalić, Sučić
  • Zagi
    7.9k
    Veseli da su svi ovi mladi izrazito dobri trkački.
  • Patak
    2.9k
    Sjeti se završnice sezone. Nismo imali dovoljno igrača, igrao je Topić, na klupi juniori, svi su napadali Čačića kako je dozvolio takvu situaciju. Od tada se nije ništa bitno promijenilo osim što nam je došao igrač iz 2. francuske lige. Imamo li kvalitetu od igrača na posudbi ili iz izlaznih juniora da bi sad razmišljali o daljnjoj prodaji ključnih igrača? Ja mislim da nemamo.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Dan i dobrodošao na Zonu :up:
  • Zagi
    7.9k
    Patak , svi smo svjesni da nam fali širine ali ne nauštrb micanja Ivanušeca sa lijevog krila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions