• OsamŠest
    2.7k
    Možda želimo neka atraktivna imena ili nešto očekivano, al ne treba odma upirat prstom i osudit. Dobar je on napadač..

    Velika prednost je to što sam Biščan želi tog igrača. Možda nas iznenadi..
  • Olmic
    3.1k
    Mozda je Simic zaboravio tekicu u Milanu i sad mu ovi ne zele vratit
  • Mlađi referent
    11.4k
    Treba ustanovit, pričamo o igraču koji je do suspenzije Ercega bio rezerva Istre.

    Ta priča o tisuću imena u bilježnici bi se stvarno činila suludom ako je ovo naš odabir.
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Ne znam jel ovo istina, ali stalno se govori o toj famoznoj Simicevoj "tekici". Gledajte, ako ta tekica i postoji, mislim da ti igrači vrlo vjerojatno neće na prvu izgledat WOW. Ne možemo sad za sitne pare baš dobiti igrača koji je instant pojačanje, nego igrača koji može doći na tu razinu...
  • Nolifer
    7.1k
    A moraju na neki način zaradit dnevnicu...
  • xyz
    840
    Kad sam pročitao za Bakrara, loše mi je došlo... Nadam se da nije istina jer nam se loše piše ako jest.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Gledao sam jednu utakmicu Istre i u njoj je Bakrar zeznuo 2-3 odlicne situacije samo zato jer je bio skrt. Mlad je jos i moze mu se to izbit iz glave. Koliko sam pohvatao dosta je brz i jak. Ne bih imao nista protiv njegovog dolaska ali pod uvjetom da nije preplacivanje.

    Nemojte ljudi podcjenjivat nekog igraca samo zato jer igra u losijem klubu. U Dinamu moze biti samo bolji.
  • Captain America
    15.2k
    Ne možemo sad za sitne pare baš dobiti igrača koji je instant pojačanje, nego igrača koji može doći na tu razinu...Dragon1Warrior123

    Na austrijskom i skandinavskom tržištu se može naći takvih igrača. Evo Ljubu smo platili malo skuplje nego što smo ponudili za Bakrara. Ljubo je imao iskustvo Europske lige, a Bakrar ima iskustvo HNLa.
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Budimo realni, nit znamo šta, ni jesmo li išta ponudili za Bakrara...
  • xyz
    840


    Ma riječ je o tome da je većina smatrala da smo se maknuli od "pojačanja" iz Gorice, Šibenika i sl. Kad ono, novi član uprave je stigao iz Istre i dva po dva milijuna putuju u Pulu. Od Šimića očekujem da malo proširi horizonte izvan granica države i da dovede nove Theofile. Ovdje se smijemo Hajduku koje igrače dovodi, ali oni ih bar dovode besplatno pa ako neki uspije super. Mi plaćamo igrače preko 2 milijuna koji se nigdje ne mogu prodati za pola te cifre. Od Belje i Frigana pa i tog Vipotnika smo stigli do Bakrara.
  • LovroZG
    1.3k
    Bakrar je dobar igrač, Golgeter više nego neko igrač koji pravi pritisak ko Erceg. Može i on pritisnut, al ne ko on pa je malo bio u drugom planu. Ideja posudbe s opcijom otkupa je za njega dobra, samo je pitanje koji mu je plafon.

    Dosta je jak u duelu, traži lopte u prostor, snalažljiv u 16. Jedini veći minus je ta škrtost jer uvijek gleda prema golu, a ne suigračima.

    Stoji da za 2M € možemo dovest boljeg igrača, al ovdje je pitanje, ko i kod ostalih napadača koji se spominju, dal možemo od Bakrara napravit skupljeg igtača.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Ja sigurno neću ocjenjivati transferni rok prije nego je počeo. Meni je Bakrar ok igrač i rado bi ga vidio u Dinamu kao treću ili maksimalno drugu opciju u napadu. Nikako kao prvu.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Bakrar - 8 golova, 3 asistencije, gol svakih 210 minuta - 2 milijuna eura!?

    Kulenović - 9 golova, 6 asistencija, gol svakih 268 minuta - besplatan.

    O čem pričamo, kakav crni Bakrar, nemojmo se zaebavat.
  • Nino Bule
    12.1k

    Prva sezona u europi, ocekuje se da ce eksplodirat sad ovu kad se prilagodio i zeli se reagirat prije, po meni ok ideja samo 2 mil eura je puno previse
  • Patak
    2.6k
    Dakle, od HNLa i eventualno Slovenije nemamo nikakvu skautsku službu, koliko se može zaključiti. Za ovog Bakrara ne znam, ali ja bi prije dao priliku Zlatanu Koščeviću, ima godina koliko je imao Fran Topić prošle godine, a čini mi se veći potencijal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions