• Mlađi referent
    11.4k


    Pripisat ćemo to alkoholu od sinoć u redakciji SN-a
  • Olmic
    3.2k


    A bumo vidjeli. Svasta ce se pisat slijedecih 3 mj
  • Keyser Soze
    8.7k
    Zašto? Meni je on baš zanimljiv igrač i mislim da bi kod nas bio odličan, uz to ima i potencijal za daljnju prodaju.
  • Armagedon13
    958
    Skuplji nego Perković ??
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    dobar igrac ali ne za nas, ako se vec ide na mladjeg onda su sigurno bolja opcija Frigan ili Vipotnik, a mozda nas se totalno iznenadi izborom
  • Mlađi referent
    11.4k


    Ježim se od same pomisli da bi od Petkovića došli na napadača Istre (koji ni tamo ne radi razliku) i koji je u karijeri zabio 18 golova. Čovjek bez jedne tekme u karijeri koja bi imala nekakvu težinu onog kaj Dinamo nosi.

    To mi je otprilike kao kaj su tovari mislili da su dopeljali nekog igrača kad im je Kalik dolazio jer je ovaj bio dvocifren u Gorici.

    Daj Petkoviću taj novac koji ćeš potrošit ako nemaš neku dobru zamjenu i to je kraj filozofije. Eto, neka me demantira ako dođe, navijat ću da bude tako, ali za njega je i naša rezerva (Drmić) space shuttle.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Pa Biscan je rekao da bi htio UZ Petkovica imat nekog mladeg.. Znaci Petkovic plus, a ne bez njega.. Bakrar je meni zanimljiv igrac i ako nije preskup sto ne? Trebat ce i njima igraca na ljeto, a mi za razmjenu imamo dost toga
  • Jurki
    9.7k
    Fala Bogu pa nitko nema pojma koga se gleda i trazi.
    I cisto sumnjam da se gleda prema Istri.
    Bolje onda vrnut Kulena i ne dopeljat nikoga.
  • Captain America
    15.3k
    Ak im je već do dovođenja alžirskog napadača, znam ja jednog koji govori jezik bolje od solidnog broja ljudi rođenih ovdje i ne bi bilo problema s prilagodbom. Taj je i nakon svih ozljeda space shuttle za Bakrara.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Ok, ako bi Petko bio tu, naravno da je šteta manja. No, svejedno, ako Petko ostaje zašto onda uopće tražimo napadača? Imaš glavnu špicu i rezervu, a za trećeg imaš opciju u Kulenu.

    Plaćamo li Bakrara (ako je ta priča istinita, višestruko skuplje od njegove TM cijene) da bude treća opcija? Ako da, jako glupo.

    Plaćamo li ga da bude druga opcija? Ako da, opet jako glupo jer je on downgrade u odnosu na Drmića. A cilj pojačanja je, naravno, da budeš jači. Može li Bakrar ne daj Bože uskočit u slučaju ozljede Petka i bit prevaga u Europi? Ja mislim da ne može ni blizu.

    U svakom slučaju, ogroman dislike za ovaj potez. A ako je istina, nadam se da će me Bakrar ušutkat.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Moze li to ne znamo, za one koji bi na papiru bili love nemamo.. Meni se on svidio kao igrac, za razumnu cifru i u zamjenu za neke od igraca na lageru.. Uostalom, iz kluba su rekli da preplacivanja vise nece bit
  • San Lorenzo
    12.8k
    Možda pregovaramo s Istrijanima za Petrušenka, Bišćan je prije 3 dana rekao da smo deficitarni u veznom redu...Bakrar mi nema logike, jer ako Petković ostaje, uz Emrelija i Kulenovića + Drmić (?) imamo sasvim solidan napadački roster.
  • Armagedon13
    958
    Evo i Tironi piše o Alžircu, to je izgleda ozbiljno,ne mogu vjerovati
  • Klenx
    4.6k
    Stvarno ne mogu vjerovati da je Bakrar ikakva ozbiljna opcija.
    Čovjek koji nam eventualno može biti treća špica.

    Suludo, baš suludo.
  • Captain America
    15.3k
    Lajkam ovu opciju s posudbom prvo, al došli smo od tisuća igrača u Darijevoj bilježnici do Istrinih igrača... Taichi Hara nam je isto tako bio interesantan prije 2 godine i izgledao dobro, di je taj uopće danas?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions