• vjeko1701
    8k
    Svakom njegovo. Da je sve isto rečeno samo bez onog "prije nekog puta u inozemstvo", ne bi ništa rekao, ovako mi je stav onakav kakvog baš ne želim kod igrača koji bi došli ovdje, mislili to svi ili ne.

    Ne moraju se svi složiti.
  • Zagi
    7.6k
    Vjeko, znaš i sam kak se ti članci rade. Najvjerojatnije nije preneseno riječ po riječ.
    Baš si se sad uhvatio toga k'o pijan plota.
    Tko zna kak je intervju tekao i kako su oni slijepili par odgovora u jedan i eto.
  • Krizy
    43.2k
    Dinamo je Brekalu i Bari bio zadnja opcija da se ne lažemo. Ne baš pametan izbor, ali takvi su mu izbori kroz cijelu karijeru što dosta govori o Josipu.
  • vjeko1701
    8k
    Ok, sve 5, svako od nas ponekad prejako zagrize za nekaj kaj nije tog vrijedno ii ga zasmetaju stvari koje su realno potpuno razumne.
  • The Undertaker
    5.1k
    Meni recimo puno više smeta kad Oršić napravi isto a stalno je govorio drugačije.
  • vjeko1701
    8k
    Slažem se, jedno ne odbacuje drugo i ovo tvoje mi je naravno puno gore.
  • Zagi
    7.6k
    Brekalo je za mene završena priča. Trebao nam je sada, bila je savršena prilika i dobar posao za obje strane.
    Odabrao je drugi put i to je to. Sretno mu u karijeri ali ako mu propadne Fiorentina, nek se ne javlja nama. Salernitana ga jedva čeka.
  • vjeko1701
    8k
    Slažem se...a njegova karijera bi uskoro mogla biti savršen primjer kaj ne raditi svim našim mladim igračima.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ne branim Brekala, ali ja imam osjećaj, a puno toga govori tomu u prilog da Čačić uistinu nije htjeo Brekala.
  • blue heart 72
    1.7k
    i ja sam bio za dovođenje Brekala, ali ako ćemo biti iskreni mi njemu nismo bili ni rezervna opcija, nego ono ako sve inozemne opcije propadnu, onda je dobar i dinamo. Mislim da će uskoro i on sam požaliti da je sa svojim savjetnikom, donio odluku kakvu je donio. U Firenci se neće baš naigrati, a kod si je mogao na novo lansirati zamah u karijeri.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne branim ni ja Brekala, ali on bi došao. Čačić je rekao da mu ne treba. Ne znam zbog čega. Možda ima valjane razloge.
  • Dammir10
    266
    Brekalo je tip koji bi koštao 5 milijuna, imao bi plaću 1 milijun eura godišnje a vrlo je moguće da bi nakon par mjeseci završio na klupi ko Antonio Marin. Meni se Brekalo u glavi i čini kao Ćorić, Halilović, Murić, Marin i ta ekipa. Na takvoj glavi ne bih nikad gradio ekipu.
  • Zagi
    7.6k
    Koji je izvor da je Čačić rekao da mu Brekalo ne treba?
    Ako je Barra, to ima jako malo težine. Normalno da menađer ne želi priznati da mu je Dinamo bio tek 5. ili koja već opcija. Ne želi si zatvoriti vrata u budućnosti.

    Isto tako trener neće reći da mu neka pozicija treba jer time poručuje igračima koje ima da ne računa na njih.
    Čačke je samo za lijevog beka rekao da mu treba. I time jasno dao do znanja i Štefulju i Bočkaju da na njih ne računa. To je i demonstrirao njihovom minutažom poslije te izjave.
  • Nino Bule
    13.5k
    Brekalo je dobio 2 mil eur place u fiorentini, mozda je snizio zahtjeve dinamu i trazio 1.5 ali to je za dinamo previse.

    Inace treba u klubu hitno pocet razmisljat o modelu placanja igraca zbog promjene uefinog ffpa u ovaj sustainability model di ti nece smjeti place biti vece od 70% prihoda. Fala bogu skresao se balast ali ima tu jos viskova, vidjet cemo sad u fin izvjescu kako stojimo no ono bitno je da ugovori senatorima i buducim kapitalcima budu vezani uz ulaske u grupne faze europe. Ne bonusi nego bazne place, u epl je to sad praksa kod najjacih klubova zbog velike konkurencije i neizvjesnosti tko ce ici u ligu prvaka.

    Primjer, bruni dat ugovor od 800k eura godisnje koji ako se kvalificiramo u grupu europske lige bude 1 mil eura, a u ligi prvaka 1.2 mil eura (cifre su bubnute one su manje vazne). U slucaju da se ne kvalificiras u grupe moras moc kroz takve ugovore "wage bill" smanjit da budemo unutar 70% jer ce uefa puno stroze to provodit nego dosadasnji ffp.

    Raspisao sam se na krivoj temi ali me ponukala prica o brekalu, mislim da smo imali najbolje pregovarace i najvecu zelju on jednostavno financijski ne upada u pricu i vec ovo ljeto svima kojima istice ugovor (ademi, petko, livi, rile) predocit ove promjene uefinih pravila i takve nove ugovore ponudit ako mislimo stabilno funkcionirat.
  • maddaddam
    2.9k
    Inače, Omeragićevo je ime podvučeno i na Poljudu. I Hajduk sa zanimanjem prati mladog igrača koji bi se profilno sjajno uklopio u igru Ivana Leke. Mlad, visok, brz, te odlične tehnike i razumijevanja igre. Naravno da Hajduk teško može parirati Dinamu, a kamoli financijski daleko moćnijih klubovima Europe, ali imaju i Splićani neke svoje adute u rukavu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions