• Mr Blue
    3.4k
    samo pozitiva, samo nogomet.Mali Zeus

    Nema nikih problema. :ok: 7 milijuna i 30% od budućeg transfera dogovorio nepravomoćno osuđeni lopov s nedefiniranim odnosom prema klubu bez ugovora o radu. Ali 30% buraz!!
  • dinamo vitez
    214
    Ja samo govorim da su te pare za takvog igrača vrhunska stvar i da bi bilo neodgovorno ne prodati ga za te pare i da se može za manje naći i bolji igrač, ako već treba zamjena izvana (a ja mislim da pored More, Đire i Gojaka ne treba). Nije on bez veze do 22. godine bio u Loksi. Treba isfinancirati i nove ugovore za Bjelicu, Olma i Mobandjea i da bi bez ove financijske injekcije bilo teško bez drugih transfera ispoštovati i FFP. Tim više što još nismo u LP.
  • dinamo vitez
    214
    rezultat. Ali ako možeš za manje pare naći jednako dobru zamjenu, a ja mislim da možeš, vrijeme će pokazati, onda to moraš napraviti.
  • Mali dioničar
    15k


    Pa isti taj Dasović je pisao da je prihod od prošlogodišnje Lige uefa napunio klub. Kak stalno ista priča “puni ko brod” pa “moramo prodavati”. Dajte se odlučite.
  • Mali dioničar
    15k
    vrijeme će pokazati, onda to moraš napraviti.dinamo vitez

    Recimo trebao je Šunjić igrati umjesto Brozovića, a Ćorić umjesto Modrića u Rusiji. Vrijeme bi pokazalo da li bi se ta strategija isplatila u Kataru.
  • dinamo vitez
    214
    Mora se svake godine prodavati da bi se ispoštovao FFP čini mi se. Bolje Šunjić nego netko bitniji. I za Petkovića ako netko da 10 milijuna nek ide. Cijelu ekipu smo okupili za toliko.
  • Mali dioničar
    15k


    Kak je uopće došlo do problema sa FFP?
    Uz toliku sposobnost uprave?
  • Infinity
    15.4k
    Moro i Gojak su u Lisabonu pokazali koliko su dobri u igri prema nazad. Nemam nista protiv njih, medju drazim igracima su mi, ali njih dvojicu ne mozes gledati kao igrace koji ce odigrati ono sto je Sunjic igrao. Neki ocito ne gledaju utakmice, nego citaji clanke i komentiraju.
  • Mr Blue
    3.4k
    a ja ti opet govorim da krivo rezoniraš i da pare u ovom slučaju nisu problem, a obzirom da se klub hvali da para ima!

    Prodajom Šunjića izgubila je momčad, a sigurno nije jedini koji do kraja prijelaznog roka odlazi. Pojačanje na njegovoj poziciji? Čisto sumnjam, s obzirom koga si sve naveo da njegovu poziciju može pokriti. Ali nitko od njih ne može preuzeti Šunjićevu ulogu. Po meni. Vidjet ćemo na kraju sve, ali rasprodaja je u punom jeku, treba platit troškove boravka u Međugorju
  • Pop corn
    5.8k
    Pa isti taj Dasović je pisao da je prihod od prošlogodišnje Lige uefa napunio klub. Kak stalno ista priča “puni ko brod” pa “moramo prodavati”. Dajte se odlučite.Mali dioničar

    Pa ovisi koje je doba godine, tak se piše... klasika već....

    Inače, ovo sa Šunjićem je teška lakrdija po meni. Zao mi dečka, fakat je jebena perspektiva
  • cron1ck
    1.6k

    Ja ne mogu vjerovati da kazes netko bitniji od Sunjica, pa bez Sunjica i Ademija u zadnjem redu nemamo sto traziti u LP. Po meni je ovo toliko besmislen transfer za momcad i nije mi jasno kako je Bjelica uopce to odobrio, ako ga se i pitalo. Bas je ovo danas doslo kao iz vedra neba, jos igrac koji je prije nekoliko mjeseci potpisao na 5 godina, sramota. Tako ce i za Petkovića samo jedan doci vijest da je prodan u Francusku ili Italiju.
  • Pop corn
    5.8k
    Tako ce i za Petkovića samo jedan doci vijest da je prodan u Francusku ili Italiju.cron1ck

    U Rusiju cini mi se
  • dinamo vitez
    214
    Ja mislim da Dinamo, uz dobar skauting, može za milijun-dva naći igrača iste kvalitete. Kao što je i njega našao, i ostatak ekipe.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma dajte ljudi, nema nikakvog smisla takva prodaja. Šunjić je bio povremeni starter, al, recimo, starto je doma protiv Viktorije i Benfice i Fenera i uvijek bio odličan tako da je svako napominjanje njega ko rezerve i pričanje da je do svoje 22. bio u Lokomotivi čisto podcijenjivanje igrača. On je usto znao uć pred kraj tekme da se upari s Ademijem i zatvori utakmica. Ove sezone može izbacit Ademija iz prvih 11 i bit stožerni igrač tako da se nadam da su ovo sam neka naklapanja, iako svi sad pišu o tome...

    A što se tiče para, sedam milja nikako nije dost za takvog igrača. Zadnji vezni koji puno trči i zna s loptom je moderan igrač za kojim slini svaki moderan trener, puno više Šunjić vrijedi.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Ovo što neki kažu da se mora prodavati. OK, veliki je pogon i moraš nekog prodat, ali onda valjda gledaš koga ćeš prodat, imamo hrpu veznih igrača, dovelo se tog Andrića i Belog za puno love, a čemu. Trećeg napadača i šestog veznog je mogao glumiti i netko od mlađih. Koliko razumijem prodaju Rahmanija, toliko ovu ne razumijem. Pogotovo što će se vrlo vjerojatno Olmo prodati do kraja prijelaznog roka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions