• Mihaljević
    8.2k
    Petka se ne prodaje taman pod uslovom da 2025. ode za džabe iz Dinama. Bruno je prava plava devet.
    e7805f88-7e86-4a6c-9540-af1bec617c93.png?width=480&height=480
  • DiddyGuela
    970


    Samo Franjo Ivanovic dolazi u obzir. Zvir koja napada dubinu. Ban ce malo elokventnije objasniti.
  • hardek
    1.5k
    Meni bi Beljo bio prvi pick. Dobar frame, nije mu problem zadržat loptu i odigrat dalje a opet više napada dubinu od Petkovića.
    Imao bi manji impact na igru od Petka, ali vjerujem da bi imao bolje brojke.

    Miereza ne šmekam baš, previše mi je sličan Kulenu a opet relativno skup kad uzmeš u obzir transfer + plaću a na kraju imaš 2 napadača sličnog profila. Kažem po meni idealna rotacija za sljedeću sezonu: Kule(napadač za pressing i traženje dubine), Brodić(Petko za siromašne) i Beljo (kombinacija jednog i drugog a opet ako se odlučiš za igru s jednim napadačem najkompletniji za tu ulogu).
  • DiddyGuela
    970
    Ja sanjam o Kramaricu, to je jedini igrac koji bi istog trena mogao uskociti u Brunine kopacke. Beljo bi isto bio dobar iako mislim da on ne bi bio instant pojacanje.
  • Dinaminjo
    514
    Kramaric mozda 2025 ako mu istekne ugovor i ako ga nece htjeti produziti..
    99% da ce mu ga ponuditi..
  • Crni86
    1.2k
    Samo kapetan Bruno. Nadam se (da je vec krenula u tisini) akciji kapetane bruno ostani. Svaka cast akiju velik je i najveci kapetan, ali ta povezanost brune i sjevera ove sezone…. Nikad nisam vidio covjeka koji tako uziva pjevajuci sa sjeverom, koji sa sjeverom tolko emocionalno proslavi golove. Bruno nije samo nas najbolji igrac, Bruno je gospodin koji je i olicje dinamovog branda koji stvara proljece i zato ocekujem da se poduzme aposlutno sve da Bruno ostane.
  • Captain America
    14k
    Ne postoji zamjena za Brunu. Ako ode, nek istresu novce za DDB. Eventualno bi probao s Albionom Rrahmanijem ako ga se može dobit za neke normalne novce.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ljudi ne brinite , nece nas Pele nigdje. Kao prvo jako je inteligentna osoba. On zna da mu ovdje ne moze biti bolje nego u Dinamu. Ima dosta primjera ,najsvjeziki je orsin gdje nigdj nije Kao doma i nema kredita. Ili si odmah unutra ili neces nikad igrati her ide nova opcija. Pare se vrtit moraju. Ima sve ovde i realno,imao je jako Puno losih utakmica Ali ga poznajemo,i znamo da ce biti unutra kad treba. Ponudit mu sta se moze i koliko moze ,on ce pristat jer kao prvo voli Dinamo. Kao drugo lider je ove momcadi i reprezentativca u Dinamu. What is not to like
  • Crni86
    1.2k
    jucer stvorili sebi pricu da petko odlazi kako bi i danas mogli plasirat novosti o belji. I te sportske novosti su smjesne novine.
  • Orc123
    5.2k
    Pocelo je.....iskreno, nadam se da novine nece bas nista pogoditi, a siguran sam da info sigurno od strane Dinama vise nemaju!
    Edit: evo i germanijak iskace iz pastete i pise gluposti. Procitao da za Batija bi htjeli utrziti između 15 i 20milja i tu sam prestao citati...
  • San Lorenzo
    11.7k

    'Čuli smo, također, da u Maksimiru ozbiljno razmišljaju otkupiti Silvija Čavlinu od Lokomotive'

    Jebem te živote, sprdnje od novinara.
  • Maximo
    279


    Pa...da...nemogu reć...uglavnom popunjavanje praznog mjesta na portalu...tipa "čuli smo da razmišljaju o stoperu, a i o veznom, a i o krilima i napadaču se razmišlja :D
  • Ludovic IX
    5.5k
    ako dinamo procjeni da je nevistić bolji golman i da nam čavlina ne treba, onda cavlinu reba iskoristiti za pregovore oko šotićeka ili šotičeka+krivaka..

    ne uzmemo im golmana na kojem mogu zaraditi 2-3 milje više neg od nas ali zato dobijemo popust na ovu dvojicu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.