• Zagi
    5.2k
    A gle. Na nama je da tu laprdamo ali to je jedna od odluka zbog koje plaćamo SDa.

    Da promjenimo malo igrače i da to pitanje glasi "Ako Bulat nakon 2 godine konačno dolazi na svoje, kaj sad treba povuči Baturinu sa posudbe i ovog na klupu?" Malo bi drugačije razgovarali , ne?

    Marić, trener vratara i Jakir će donijeti tu odluku, nadajmo se da će biti dobra.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Ako Nevistic nakon 2g klupe dolazi na svoje konačno, šta sad triba dovest Cavlinu i ovog nazad na klupu?BBB Sibenik

    Ne, ali ako SD misli da je Čavlina talentom bolji golman od Nevistića i da će mu vrijednost osjetno porasti, onda ga treba uzeti za tih 500/750.000€ i poslati na posudbu da za godinu ili dvije možemo prodati Nevistića i imati spremnu zamjenu jer tad će Nevistić biti u prime godinama za neki dobar transfer ako zaista toliko vrijedi. Ali to je procjena koju će napraviti SD koji o tome sigurno zna više od nas ovdje.
  • Mihaljević
    8.2k
    Nema smisla ne kupiti Čavlinu za 750K€, jednostavno nema smisla. Brani već tri sezone odlično i može ga se u najgorem slučaju preprodati za 2-3M€. Pokazuje dečko svoj kontinuitet, koji nema nijedan hrvatski golman osim Livija i Kotarskog, koji su za divno čudo svi iz naše vratarske akademije. Na pripremama želim i Nevu i Čavlinu, pa nek presudi Mrčela koji je bolji. Čavlina je po Wyscoutu i SofaScoru najbolji golman lige, koliko je to relevantno - ne znam. Ali ako ćemo na ljeto dobro popuniti odbranu sa nekim kapitalcima za ligu prvaka, golmanska pozicija će nam biti najmanje bitna.
  • Noel
    4k
    Olivari o Petkoviću: Realno, mjesto mu je u nekom pravom, dobrom europskom klubu.
    Dnovinarčiću maleni nego kaj je Dinamo nego pravi dobar europski klub?
    Jel ima kakva pametna glava da zabrani ulazak na stadion i oko stadiona ovom jadniku novinarskom?
    Kolko ih boli Dinamova titula u simbiozi sa navijačima i novom upravom da nemaju o čemu pa od tolko jala i mržnje pišu ovakve članke? Maknite tu nakupinu ljudske zlobe i jala čim dalje od kluba.
  • Crusades1986
    9.8k
    Livija i Kotarskog, koji su za divno čudo svi iz naše vratarske akademijeMihaljević

    Livi je sve samo ne iz naše vratarske akademije, u Dinamo je došao sa 21 godinom.

    Svakako je kod nas napredovao i usavršio se, al on našu akademiju vidio nije jer je bio član samo prve ekipe, mlađih kategorija nikako.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Trust mozgova.
  • Carrasco
    4.1k
    Nije nam Čavlina zanimljiv jer ga možemo kupit za pola milijuna. Da nemamo rebuy klauzulu već bi se razbacivali sa 2,3 milijuna.
  • IvanS
    53
    Čavlinu se ne smije propustiti nikako. On mora danas/sutra biti prvi Dinamov vratar.
    Nevistić je u odličnoj formi pa sada nitko ne spominje vratarsku poziciju, ali da je Čavlina budućnost i Dinama i reprezentacije, to je sigurno!

    Prije će Čavlina u reprezentaciju na gol nego Nevistić. Mada kažem, Neva je trenutno zasluženo dinamova jedinica.
  • Crle
    359
    Mislim da se malo podcjenjuje Nevistića. Jako je dobar golman i trebao bi samo rasti i napredovati. Da ne spominjemo da je dobar dio sačuvanih bodova na konto Nevistićevih obrana.

    U HNL su trenutno Čavlina, Nevistić i Zelenika najbolji golmani.
  • Dudu9
    447
    Na toj slici je i dinamov glasnogovornik
  • bluepower86
    822
    Olivari baca pricu oko Petka da oslabi Dinamo u nadolazecoj sezoni,nemojte se hvatat na spinove.Ako se pokaze na prvenstvu i dobiju ponudu iz lige petice nekog velikana onda ce tek otici.
  • Yovitssa
    345

    A dobro, sad baš ne znam da je bacanje priča ili da su spinovi...

    Činjenica je da je Petko davno prerastao HNL, a ove sezone (u kojoj igra najbolji nogomet) ima smiješnu otkupnu klauzulu koju mogu aktivirati doslovno svi klubovi iz "liga petice", rekao bih čak i "liga 10"...

    Iskreno se nadam da će potisati doživotni ugovor i ostati s nama, ali bojim se da uskoro fakat odlazi

    Realno, ne znam kaj pojedini klubovi čekaju; da imaš "na pladnju" ovakvog napadača za tu cifru, moraš biti idiot da ga ne kapariš još jučer...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Realno, ne znam kaj pojedini klubovi čekaju; da imaš "na pladnju" ovakvog napadača za tu cifru, moraš biti idiot da ga ne kapariš još jučer...Yovitssa

    Ta cifra vrijedi samo za vrijeme EP, vjerojatno to i čekaju klubovi. Možda je već netko uspostavio kontakt, to ne znamo.
  • Nogo
    1.3k
    Ja bih Čavlinu uzeo makar ostao u Lokomotivi još pola godine na posudbi.
    Možda i dođe neka ponudu za Nevistića pa ga prodamo, a Čavlina postane broj 1 odmah.

    Sigurno će biti ponuda za naše igrače i treba dobro odvagati šta prodati.
    Na to ne računam one koje se sigurno moramo riješiti : Emreli, Perić, B.Šutalo, Drmić + po meni Ademi, Halilović, Moha.

    Imamo kao pojačanja za sada samo Stojkovića i Kačavendu ali oni to moraju dokazati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.