• Makedonion
    8
    Ergo pivot na alternativna tržišta poput Japana. Vjerujem da se može spriječiti odnosno prevazići i nadam se da će klub nastaviti blokirati sve zalizane dušmane koji se nad nama pokušavaju iživljavati. Ako trebamo proći vatreno krštenje da izađemo čista obraza na drugu stranu, neka.

    To mi zvuci na hajduk prije par godina i pojacanja poput fomitschowa, futacsa, savvasa, onog turcina, itd. Realno, sve kaj vrijedi od danas ide dole. Dobro se pokazao Kaneko, ali tako smo isto pogodili sa Eduardom pa je kasnije bilo puno vise promasaja, e.g. anderson silva, carlos...
  • Krizy
    36.9k
    Ako sve što vrijedi ide dole, kako je Rijeka bez plaćanja odšteta tri (3) boda iza njih. Nije tako nego je naša uprava nesposobna i nekompetentna za dovesti prave igrače. Samim time naša momčad je slabija svakim novim prijelaznim rokom.
    Ne jer se ne može, nego jer se ne zna.
  • Makedonion
    8
    Ako sve što vrijedi ide dole, kako je Rijeka bez plaćanja odšteta tri (3) boda iza njih. Nije tako nego je naša uprava nesposobna i nekompetentna za dovesti prave igrače. Samim time naša momčad je slabija svakim novim prijelaznim rokom.
    Ne jer se ne može, nego jer se ne tna.

    Nego kaj nego je nesposobna. A pomalo i bespomocna. Ne znaju kaj rade, ne znaju se nositi s menadzerima. Nemaju poznanstva za dovesti kvalitetne igrace koji nemaju nikakve poveznice s Međugorjem. Jedina poznanstva su im mikro menadzeri s kosova, japana, i 2. Francuske lige. Nemaju viziju ni strategiju. Zamjerili su se andyju bari i mariju mamicu (sto je ocekivano zbog tuzbe protiv mamica)toliko da je bara povukao najtalentiranije klince iz dinamove skole. Polako se gube konci. Niti se radi dobar marketing, niti imamo sportskog direktora, nemamo voditelja skole. Cijeli fokus je usmjeren na borbu s Međugorjem. S jedne strane ih napada mamic sa blokadama transfera, s druge strane ih napada andy bara, neodlucni su dati jakirovicu otkaz i imat 3 trenera na sisi koji vise ne rade za njih, a istovremeno jacaju najveceg rivala jer jakobusic nije glup da ne iskoristi situaciju. Vrijeme je da odstupe. Problem je sto nece, i ova agonija ce se nastaviti sve dok se dinamo ne sroza. A kad se dinamo sroza, onda ce odstupiti. To je uostalom i najgore kaj ce im se desiti. Prosla su vremena kad je u Zagrebu bilo straha od vlastitih navijaca.
  • Izet Hajrović
    935
    Prosla su vremena kad je u Zagrebu bilo straha od vlastitih navijaca.Makedonion

    Možda nisam čuo, ali jesu li BBB jučer uoopće skandirali nešto protiv uprave? Ja iskreno nisam čuo, možda sam u krivu i to mi nije jasno. Naravno da treba dati podršku igračima, ali upravi nikako.
  • Ban
    698

    Sumnjiv si mi od prvog posta.
  • Ban
    698
    Ban kaj si ti neki zastupnik tog Slovenca Brekala!?!?
    Ne prođe dan da ga ne spomeneš i ponudiš upravi tu preko zone, a iskreno, nikad čuo za igrača...
    Yovitssa

    Imam u tekici nekoliko modernih stopera koji nisu Zapadnjaci, cjenovno su u rangu Dinama i Dinamo može biti dobar korak u njihovoj karijeri, ali neki nisu dostupni do ljeta, a jedan je upravo prešao iz Partizana u Italiju. Ostaje Brekalo koji želi napustiti svoj klub, slovenski je reprezentativac i popularno je ime na ovom forumu i mimo mene.

    Bio je tu i jedan mladi i besplatni Japanac kojeg sam zagovarao i koji je u ovom roku prešao u belgijski Kortrijk. Evo, odigrao već dvije utakmice za njih.
  • Mali dioničar
    14.3k
    bara povukao najtalentiranije klince iz dinamove skoleMakedonion

    LAŽ.
  • Zagi
    5.2k
    Niti jedan od tih povučenih klinaca nije bio realna perspektiva za seniore.
    Butina je legenda između vratnica ali je i dobio otkaz na poziciji škole.
    Za onog "najisturenijeg" nikad čuo. Ne mogu komentirati.

    Relano, da nije riječ o Bari i Kustošiji tog članka nebi niti bilo jer takvih prijelaza ima baš svake godine.

    E sada, zašto je to napisano tako da sugerira totalni raspad kod nas je pitanje za ljigu koja ga je i napisala.
  • rioda
    2.6k
    Andy, dobro jutro i tebi :wink:
  • Jurki
    8.8k
    A pomalo i bespomocna.Makedonion

    Andy, dobro jutro i tebirioda

    Mozda je i kuhacica kave.
  • Armagedon13
    958
    I tako "veliki dinamovac" svoj Dinamo traži 0,6m a ode magaradi za 0.35m SMEĆE
    Što ne amnestira onu nakupinu u upravi
  • Neron53
    304

    Zasto mislis da je on ista trazio?
    Ja bi rekao da je prihvatio prvu ponudu i da mu uistinu nije lova ovdje bila bitna nego iskljucivo igra tj vracanje u formu do EP-a.
    A nakon sto su ga "nasi" ismijali, odbacili, odjebali.... prihvatio bi od tovara jos i manje.
    I stvarno ne znam sto se ovdje i opcenito ekipa cudi ko pura dreku sto je neki kvazi-dinamovac otisao dolje.
    Pa ima sto slicnih primjera iz povijesti zg-nogometa.
    A iz ove nase aktualne momcadi bi ih 75 posto to napravilo, pogotovo zaobilaznim putem, ne dikrekt...
  • Ban
    698

    Još jedan sa istom retorikom kao i Makedonion.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Šola veli da tovari očekuju od Brekala da će im biti novi Bajdo Vukas, a pala je usporedba i s Nikom Kranjčarom. :lol:
  • Mali Zeus
    9.8k
    svi registrirani zadnja 3 dana su sumnjivi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.